Skocz do zawartości

Battlefield Bad Company 2


Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

TracerGun czaję, ale jak używać drugiej broni snajpera? Chodzi mi o rzucaną kulę, która potem jest zaznaczana na mapie przez rozchodzące się koła... rzucam tym w czołg i...nic się nie dzieje, tylko muszę dobrze spierdzielać <_<

to taki czujnik ruchu...niezawodny gdy podklada sie ladunki...

choc w becie fajniej dzialal

Odnośnik do komentarza

Kulka to czujnik ruchu. Zaznacza na mapie ruchome cele, jak ktoś stoi w miejscu to nie zaznaczy.

A tracer dart daje też jakąś ilość punktów, zarówno za przyczepienie się do pojazdu, jak i za asystę jak ktoś inny z rpg pociągnie w cel. Poza tym dzięki niemu pojazd wroga jest cały czas widoczny na mapie. Z ciekawostek - można go przyczepić do piechura ;)

Odnośnik do komentarza

Co do przyczepiania do piechura to nieraz widziałem jak osoba obsługująca UTV była dosłownie obklejona nimi i świeciła jak choinka. Oczywiście były to głupie żarty innych graczy. A co do dartów to przecież one tylko naprowadzają stacjonarne wyrzutnie oraz nie dostępne w demie 2 i 3 generacji wyrzutnie inżyniera.

O ile mi wiadomo RPG czy jak to się nazywa ta wyrzutnia jest nie na prowadzalna

Odnośnik do komentarza

Nie da się ukryć że ogarnięcie zasad tej gry stanowi dla większości coś nie do przeskoczenia a przecież są proste. Dzisiaj grając jako atakujący wskoczyłem w pierwszej bazie do czołgu jako kierowca na strzelca wszedł jakiś anglik, sialiśmy spustoszenie że głowa mała. Pech chciał że żaden z nas nie wybrał klasy inżyniera. Pierwsze uszkodzenia pojawiły się w ataku na pierwszą bazę, przy trzeciej było już tylko 25 pancerza . W miedzy czasie przebiegło obok nas pewnie z 50 inżynierów oczywiście ani jednemu nie przyszło do głowy żeby nas naprawić, no i jak tu się nie irytować :verymad:

Edytowane przez prymek
Odnośnik do komentarza

Co do przyczepiania do piechura to nieraz widziałem jak osoba obsługująca UTV była dosłownie obklejona nimi i świeciła jak choinka. Oczywiście były to głupie żarty innych graczy. A co do dartów to przecież one tylko naprowadzają stacjonarne wyrzutnie oraz nie dostępne w demie 2 i 3 generacji wyrzutnie inżyniera.

O ile mi wiadomo RPG czy jak to się nazywa ta wyrzutnia jest nie na prowadzalna

rpg rowniez dziala...czytajmy ze zroumieniem :P

Odnośnik do komentarza

rpg rowniez dziala...czytajmy ze zroumieniem :P

 

Widzisz mam na liczniku 40 godz a nawet tego nie zauważyłem :) bo w BECIE tego nie było. Podejrzewam że jest to tylko zrobione na potrzeby dema a w pełnej wersji będzie pewnie tak jak w becie czyli dopiero drugi rodzaj wyrzutni będzie ją obsługiwała

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Gdyby ludzie jeszcze do tego by chcieli używać headsetów to by było dobrze :)

BTW. poroszyłałem zaproszenia do znajomych do większości z was :) czekam na mój preorder jak i wasz odzew :)

 

co do hs to tylko 2 razy na jakieś 26 godzin grania trafiłem na osoby z włączonym, oprócz ludzi z friend listy których zawsze namawiam do włączania hs. Niestety imo jedynym sensownym sposobem grania będzie umawianie się na mecz, chociaż może to i lepiej. Mam też nadzieję że wszystkie te siedzące przez cały mecz w jednym miejscu osoby wybiorą dm, boję się też o matchmaking jeśli będzie maksymalnie uproszczony jak w demie to padaka. A gra ląduje u mnie w czytniku w dniu premiery i pewnie tlko na chwilę ją wyjmę jak spadnie cena HR. Dobrze że beta kończy się na tydzień przed premierą, przynajmniej skończę Bioshocka2. Dziś pierwszy raz grałem w 4 w pełnej współpracy co prawda nie wygraliśmy jako atakujący, zawiecha w 3 bazie nie wiem co robiła reszta ludzi w naszej drużynie. Ale pełna informacja o tym co robimy i jak, poczucie wsparcia w grze sprawiła mi ogromną radość mam nadzieję na więcej. Dzięki Zielu i Boro i kurczę nie pamiętam kto

Edytowane przez ziemia1
Odnośnik do komentarza

to taki czujnik ruchu...niezawodny gdy podklada sie ladunki...

choc w becie fajniej dzialal

 

hejka,

Panowie to chyba nie bardzo z tym czujnikiem ruchu... chodzi tutaj o jakieś miny reagujące na ruch - a co może chodzić? rzuciłem tą kulką czołg, czołg wybuchł a ja dostałem 150 punktów + paredziesiąt bonusowych za wsparcie "min ruchowych" ...

 

dodatkowo jak zobaczycie odznaczenia, to jest nawet takie dotyczące min reagujących na ruch....

Odnośnik do komentarza

Boro1989PL

bartek

RedKyubi

i Ja

Nie ukrywam że zawsze mi się dobrze gra z tymi osobami choć wczoraj można zwalić nie zdobycie 3 bazy na drugą ekipę :) Dzięki za grę i do następnej ;)

 

Taka mała ciekawostka

 

A więc po kolei - podczas trwania dema PS3 I XBOX 360 graczom udało się zdobyć:

 

  • 500 milionów fragów
  • w tym 100 milionów fragów przy użyciu pojazdów
  • w tym 15 milionów zabójstw za pomocą noża
  • w tym 10 milionów headshotów
  • w tym 25 milionów wskrzeszeń
  • w tym 30 milionów zniszczonych pojazdów

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Z 500mln, wskrzeszona tylko 0,05%. Czy to dobrze wykonana robota przez medyków?? Wątpię. Na 20 trupów tylko jeden z nich miał "drugą szansę".

A w ogóle marku to ogólnie zabito 500mln, a w tym 100 przez pojazdy, 15 przez noże i tak dalej, bo tak to napisałeś jakby w sumie zabito 625mln.

Odnośnik do komentarza

to taki czujnik ruchu...niezawodny gdy podklada sie ladunki...

choc w becie fajniej dzialal

 

hejka,

Panowie to chyba nie bardzo z tym czujnikiem ruchu... chodzi tutaj o jakieś miny reagujące na ruch - a co może chodzić? rzuciłem tą kulką czołg, czołg wybuchł a ja dostałem 150 punktów + paredziesiąt bonusowych za wsparcie "min ruchowych" ...

 

dodatkowo jak zobaczycie odznaczenia, to jest nawet takie dotyczące min reagujących na ruch....

zapewne chodzi Ci o "spot mine asist" czy jakos tak...

za kazdego oznaczonego ludka dostaje sie punkty...te kulki nie zabijaja

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...