Skocz do zawartości

Dobrzy ludzie,Pomocy!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Wlasnie pisze mojego pierwszego posta na tymze forum(no a tak przy okazji to koncze dzisiaj 19latek) :rolleyes: i bardzo licze na pomoc... mam Xboxa360PREMIUM i zamierzam w jak najszybszym czasie sobie zalozyc neta...i tu mam pierwsze pytanie.Czy na "radiowce"mozna korzystac z XboxliveARCADE(wersja gold)?Bowiem placenie 36zl60gr TPsie za samo utrzymanie lacza jest dosc wygorowana kwota,ale coz poradzic<_< jestem skazany na TelekomunikacjePolska bowiem nie mam telefonu stacjonarnego w domku...i nawet nie wiem ile by mnie kosztowalo utrzymanie tego wszystkiego(miesiecznie) ^_^ Najbardziej interesuje mnie kwestia routera/modemu/however :D za ktory mikromieccy kaza sobie placic podobno ponad 300zl(czy bez tego czegos mozna miec neta na Xie?). Nie musze chyba mowic ze ograniczenie kosztow zalozenia neta jest dla mnie bardzo wazne...Pracuje od paru miechow w "restauracji"z Mc`w nazwie(wylacznie w weekendy),ale pomimo to smialo moge sobie odlozyc jakies 300zl co miesiac.Dlatego samo utrzymanie lacza,oplacenie XboxLiveGold nie bedzie dla mnie jakos specjalnie bolesne...(wiedzac ile radosci sprawi mi moznosc poszarpania z kims w MULTI)problemem jest tylko samo podlaczenie konsoli do globalnej sieci. bardzo prosze o jakies wskazowki...Jestem bowiem kompletnie zielony w tym temacie. Za kazda probe pomocy bardzo dziekuje. Chcialbym pozdrowic przy okazji wszystkich ludz trwale zwiazanych z PSXExtreme...bowiem to pismo jest fantastyczne.By Kemi

Edytowane przez Kemi
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 7
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jeśli masz już internet w domu to robisz tak. Kupujesz router. Jakiś netgear albo linksys cokolwiek byle miało wifi. W 100 zł się zmieścisz. Jeśli nie przeszkadza Ci kabel to idziesz do sklepu i kupujesz na metry :D a jeśli chcesz mieć wi'fi kupujesz taki acces point do konosli koszt około 80 zł. Ustawiasz wszystko i masz bezprzewodowy net. Jedyny problem jest taki, że ten Acces Point potrzebuje własnego zasilania, ale to chyba żaden problem. Ja mam router w jednym pokoju, konsole w drugim i wszystko lata elegancko. Nie wiem czy dobrze Cię zrozumiałem..

Odnośnik do komentarza

on raczej nie chce korzystac z TPSA bo by ponosil dodatkowe koszta

chce korzystac z radiowego

tyle zrozumialem

 

wszystko zalezy w tym radiowym od pingow, do sciagania czy ogladania stron to nie przeszkadzaja wysokie pingi ale przy graniu kazdy lag ma znaczenie wiec trzebaby testowac, spytaj providerow czy jest szansa na jakies testy...

Odnośnik do komentarza

No ja właśnie nie kumam. Radiówka to raczej nie wydoli :/

 

"jestem skazany na TelekomunikacjePolska bowiem nie mam telefonu stacjonarnego w domku...i nawet nie wiem ile by mnie kosztowalo utrzymanie tego wszystkiego(miesiecznie) "

 

więc chyba musi być TPSA ;)

Kemi opisz dokładnie sytuację to pomożemy wtedy

Odnośnik do komentarza

a ja glownie sie skupilem na:

"Czy na "radiowce"mozna korzystac z XboxliveARCADE(wersja gold)?Bowiem placenie 36zl60gr TPsie za samo utrzymanie lacza jest dosc wygorowana kwota"

 

wszystko zalezy od odleglosci od nadajnika, wifi ktora pociagnales w domu to tez radiowka a jednak Orion nie masz problemow :)

 

czyli TPSA to ostatecznosc bo w niej problemow nie powinno byc, chociaz sam net mzoe byc z innej firmy, ale placenia za lacze tpsie sie nie ominie

 

jeszcze jest telefonia komorkowa do rozważenia...

Edytowane przez Juchy
Odnośnik do komentarza
No ja właśnie nie kumam. Radiówka to raczej nie wydoli :/

 

"jestem skazany na TelekomunikacjePolska bowiem nie mam telefonu stacjonarnego w domku...i nawet nie wiem ile by mnie kosztowalo utrzymanie tego wszystkiego(miesiecznie) "

 

więc chyba musi być TPSA ;)

Kemi opisz dokładnie sytuację to pomożemy wtedy

dzieki wielkie za chec udzielenia mi pomocy...Mieszkam sobie w malej miejscowosci i mysle coraz intensywniej o zalozeniu sobie neta(ale siecia kablowa)bo u mnie radiowka niestety jest beznadziejna sprawa Slyszalem tylko ze mialbym strasznie slamazarnego neta w takiej sytuacji...

 

a ja glownie sie skupilem na:

"Czy na "radiowce"mozna korzystac z XboxliveARCADE(wersja gold)?Bowiem placenie 36zl60gr TPsie za samo utrzymanie lacza jest dosc wygorowana kwota"

 

wszystko zalezy od odleglosci od nadajnika, wifi ktora pociagnales w domu to tez radiowka a jednak Orion nie masz problemow :)

 

czyli TPSA to ostatecznosc bo w niej problemow nie powinno byc, chociaz sam net mzoe byc z innej firmy, ale placenia za lacze tpsie sie nie ominie

 

jeszcze jest telefonia komorkowa do rozważenia...

Jak juz pisalem...radiowka nie wchodzi w gre

 

no bo sorry,ale jego predkosc kompletnie by mnie nie zadowalala.

Odnośnik do komentarza

Panowie nie przesadzajcie.

Ja mam necik na radyjku łącze 10/10 czego w tepsie nigdy nie dostaniecie.

Do tego zewnętrzny IP nie przypisany do routera, rotuter robi tylko za switch – stawiam hosta na tyle osób na ile gra wymaga.

ściągam 1mb na sec i z tą sama prędkością wysyłam.

Pingów zazdrości mi sąsiad siedzący na neostradzie.

Wszystko to jest kwestia dogadania z dostawcą netu męczyłem się rok i warto było,

Fakt, że dostawca też ma nowoczesną sieć i bazę ze światłowodem mam jakieś 200metrów od domu.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...