Skocz do zawartości

Jak to jest z tym BANOWANIEM


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie, jak to dokładnie jest z tym banowaniem konsol przez M$, bana dostajemy tylko za flash konsoli czy może np. za savy z gier które powiedzmy jeszcze się w danym regionie nie pojawiły - a konkretniej mówiąc czy jeżeli posiadam dwie konsole jedną po flash'u a drugą nie skażoną ręką pirata :D to czy mając wspólny dysk do jednej i drugiej jest prawdopodobieństwo dostania bana na tą nietkniętą???

 

Pzdr @ll

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 18
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Podobno kiedyś tylko konsole byly banowane, dysk i profil był nie ruszany. Obecnie chyba zbanują Ci profil. Jednak o to musisz pytać piratów z forum. Tak między nami to wolałbym na Twom miejscu kupić sobie ps3 do granai przez internet, no chyba, że kupiłeś x360 lda konkretnych tytułów.

 

I jeszcze jedno - nie zakładaj nowego tematu, tylko dopisz się w już istniejacym.

Odnośnik do komentarza

bana mozesz dostac za granie w gry przed premiera , odpalanie gier ntsc w regionie pal (np dotąd odpalilem 16 gier pal i nagle odpalasz gre ntsc a potem znowu pala wtedy ban murowany) i bana mozesz zlapac za gry bez stealth packa lub fixa, ale zazwyczaj gry juz z tym wychodza, ja gram rowno od roku i musze przyznac ze nadal nic, chociaz wiem ze ludzie skladali na mnie reporty ze korzystam z nielegalnego oprogramowania to nadal bana nie mam, bo pilnuje sie tego zeby nie grac w gry bez stealtha, przed premiera i ntsc.

banuja ci cale konto i wszystkie konta zapisane na konsoli, ale nadal mozesz spokojnie sobie grac w gry single player. z tego co wiem pare moich kumpli tak robi ze ma jedna konsole do grania w multi i na niej leca tylko orginaly i jedna do singli z piratami, wtedy tez przekladaja dysk ale nie wiem dokladnie jak jest z banowaniem, napewno jak dostaniesz bana na konto xxx to potem nie bedziesz mogl odpalic online tego konta na orginalnej konsoli, ale nie wiem czy ona dostanie tez bana.

Odnośnik do komentarza

Skąd macie info o tym, że banują także konta ? Koleś z którym ostatnio grałem w skate 2 mówił mi, że zbanowali mu konsole w okolicach premiery GOW 2 (najprawdopodobniej za grę przed premierą), kupił nową konsole i nadal gra na tym samym koncie.

Odnośnik do komentarza
Region free, to region free.

Co innego gry strikte NTSC, wersje amerykańskie. Dla przerobionej konsoli nie ma to znaczenia, bo łapie wszystko (tak mi się przynajmniej wydaje)

 

Z tego co wiem to nie łapie, ale mogę siemylić bo bodajze Juchy miał w ofercie cosco regiony zmienia. Sam miałem assasina NTSC i zero banów. Chyba, że chodzio to ze on i tak był refion free.

Odnośnik do komentarza
Region free, to region free.

Co innego gry strikte NTSC, wersje amerykańskie. Dla przerobionej konsoli nie ma to znaczenia, bo łapie wszystko (tak mi się przynajmniej wydaje)

Zle ci sie wydaje ;) - by grac w gry NTSC i NTSC-J nie wystarczy jak dawniej sama przerobka konsoli, teraz to wymaga wiekszej zabawy poprzez Linuxa na 360 i chyba to jest zadkoscia juz bo trzeba miec stary dash zapewnie

Odnośnik do komentarza

grykom: przerobka o ktorej myslisz, czyli by naped czytal kopie, nie ma nic wspolnego z rgionem konsoli, po zmianie firmware napedu konsola tylko czyta kopie jak oryginaly i nic wiecej...

 

signap: zmiana regionu to złożona rzecz, linux jest tylko potrzebny by zdobyc cpukey, reszta to kwestia juz zmiany we wsadzie w kosci nand gdzie jest dash, (dokladnie KV)

czyli po zmianie w KV regionu mozna miec dowolny, ale za kazdym razem trzeba zmienic wsad w nand...

 

bany sa rozne i za rozne rzeczy

ogolnie banuja same nr seryjne konsol, ale przy ostatniej fali banow podobno tez i konta (ale nie slyszalem od zadnego klienta ze to jego spotkalo wiec z tym banowaniem samego konta to jak na razie tylko pogloski)

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
A jak nie przegram tych znaczników, i będe grał na takiej płytce offline, a potem pogram online na oryginałce to jest jakaś szansa na ban?

 

cholera wie, ja tam zasysam iso prosto z toprrento na plytke je wale i jakos ponad rok gram tak i nic sie nie dzieje, a w 90% gram multi po necie nie trawie singleplayerow.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...