Skocz do zawartości

Przejscie SF 2T na jednym zetonie


xeda

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

przypuszczam ze srk na pale na skaczacego kompa by dalo rade.

Defensywa jest jedyną opcją. AI skontruje wszystkie wasze ataki, i to w sposób niedostępny dla zwykłych śmiertelników (poważnie). Innym sposobem prawdopodobnie są fireball trapy Ryu czy O.Sagata ale pewnie i na to T20 znajdzie odpowiedź.

Odnośnik do komentarza

w SF nie ma najmniejszego sensu grac z CPU tak jak kaktus napsał oszukuje i to wyjatkowo prymitywnie i załosnie wiekszym demage i cudownymi priorytetami i graniem z kontry na cios od pierwszej klatki po naszym ruchu

tak samo jak AI w Midwayach (głwonie seria MK) oszukuje rzutami z kilometra i szybszym recowery rzeczami do ktorych gracz nie ma dostepu jak robieniem komba z ziemi na przeciwnika w powietrzu (nie zrywa getlinga)

jedynie w grach SNK jakos było w miare dopiero boos lub subboss oszukiwal

CPU w sumie mało oszukuje tez w GG tam głownie skill jego opiera sie ze dosc dobrze blokluje mixupy i 50% (a za chwile zre projectila puszczonego na pałe centralnie na ryj:) ale np da sie go łapac na rzuty i tech throw, normalnie w grach CPU maja odległosc skrajna na rzut zawsze rzuci ciebie wiec rzuty prawie nigdy nie wychodza jesli nie sa wpisywane albo nie sa kontra na atak ciałem

ba w mortalach dostajesz rzut jak masz goscia w siatce albo zamrozonego przypisane jest od razu z gory aby to CPU mogł rzucic w takich sytuacjach. bo skoro ty mozesz rzucic to znaczy ze i on tez mogł i zaraz Boon naprawia swoj bład w tej samej klatce animacji XD

 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie seria sf to najbardziej rajcowna gra z gatunku vs jesli chodzi o walke z cpu. Satysfakcja na najwyzszym poziomie bo mozna prawie w nieskonczonosc wymyslac nowe sposoby na cpu. W mortalach czesto trzeba uzywac jakichs prymitywnych systemow by cos zdzialac. A wracajac do sf to zauwazylem tylko ze oszukuje na energii i ciosy z charge'a wykonuje bez takowego. W obu przypadkach to daje mu drastyczna przewage. No i w super sf 2 na sege mega drive (przy tym tytule spedzilem najwiecej czasu ze wszystkich gier w jakie gralem w zyciu jesli chodzi o tryb single player) nie mozna bylo rzucac cpu po niektorych opoznieniach. A do tego ze oszukuje sie przyzwyczailem.

Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
Gość GaScAn
Chodzi o grę z tematu czyli Street Fighter 2 Turbo wersję arcade, której to pewnie nikt z forum oprócz ornita nie przejdzie na 1 żetonie.

Przejdę Vegą ale bez spotkania z Akumą więc nie wiem czy to się liczy.

 

Liczy się. Wyedytowałem posta.

Edytowane przez GaScAn
Odnośnik do komentarza
Ja na super street fighter 2 grand master challenge for linking service na dreamcascie przechodze na 8 gwiazdkach za 1 kredytem na ryu , kenie , goukim i pazurze. Japonska wersja super street fightera turbo podobno jest najtrudniejsza.

Super Street Fighter 2 X (Jap) jest znacznie łatwiejsze od Super Street Fighter 2 Turbo

Odnośnik do komentarza

A europejska lub amerykanska wersja super sf2 turbo jest smieszna jak sie gra pazurem. Jak bylem w londynie pare lat temu zagralem 2 razy i za 2 razem prawie pokonalem goukiego (i cala gre) za jednym zetonem ale niestety na(pipi)aL mnie. Potem nie bylo okazji juz zagrac. Emulator to dla mnie nie to samo.

 

Ok ornit sprawdze to. Dzieki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...