Skocz do zawartości

PGL Zielona Góra


barth

Rekomendowane odpowiedzi

W związku ze sporym zainteresowaniem PGL'em (większym niż się spodziewaliśmy) musimy przeprowadzić wstępne zapisy online. Zarezerwuje wam to miejsce na wypadek gdybyście nie zdążyli się zjawić do godziny 12 w Zielonce. Zgłaszajcie proszę drużyny razem z listą graczy i ewentualnym coachem. Wszystkie drużyny przeniosę do pierwszego posta. Możecie też użyć do tego PM'ki.

 

Polish Vodka Team

-Matek

-Wojatss

-Paqito

-PcheL

 

Last Hope

-Bieniu

-JuanMag

-Kerlo

-Miniu

 

On LAN YE?

-LeGeNd

-Daffy

-Bobek

-Mando

 

Rapid

-Raz

-Drzedaj

-Damiaś

-Barth

Edytowane przez barth
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 23
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zielona Góra to troche fhujj daleko, najlepiej bylo by zrobic w jakiejs czestochowie zeby slask mial blisko, wawa blisko a i lodz tez by moze sie zjawila, bo ja po tripie do Poznania mam juz dosyc takich wypraw, a jak zobaczylem na mapie ze to jeszcze dalej to odrazu wiedzialem ze moja zolta strzala tam nie doleci :P

Odnośnik do komentarza

3 dni do imprezy a zgłoszone są 4 teamy ze sceny.

 

Hmm, na poprzednich turniejach było sporo chętnych a tylko jeden setup 4vs4, a teraz jak mają być dwa to nie będzie miał kto grać.

 

Szkoda, że scena umiera, szkoda, że ludziom się "nie chce".

 

Mam tylko szczerą nadzieję, że PGL nie umrze przez to, bo to świetna inicjatywa. No, ale jeśli ma grać 4-5 drużyny...

 

 

@ Barth: Czy tam będą też jacyś ludzie spoza sceny? z 8 teamów do double elimination się uzbiera chociaż?

 

@ Goldi: Uderzaj z nami, mamy w samochodzie i pokoju jedno wolne miejsce;) Wyruszamy już w pt koło 12 żeby wieczorem jeszcze polanować w hotelu. Jeśli ktoś ze Wawy lub okolic chcę jechać a nie ma się z kim zabrać to pisać na moje gg.

 

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza
Mamy 2 miejscowe teamy, nie wiem kto, nie wiem jak, będzie kompletny random. Bieniu, podaj namiary na wasz nocleg jak możesz.

Ludzie pamiętajcie, że myśląc: "a poczekam aż następny turniej będzie bliżej mnie" zabijacie całą inicjatywę i raczej nie doczekacie się.

 

 

http://www.tanienoclegi1.webpark.pl/

 

My mamy pokój 4 osobowy, a będzie nas 3, więc jak coś to ktoś może się z nami zrzucić jak chce. Śpimy tam pt/sob i sob/niedziela.

Edytowane przez Bieniu
Odnośnik do komentarza

Jesli bedzie coachowal jak robi emotki, to final bedzie ciekawy 8).

Mam nadzieje, ze chlopaki ladnie rozwiaza opcje z filmikami i bedzie mozna ogladac sporo na XBL! :D.

Anyway zycze wszystkim powodzenia i dobrej zabawy :).

 

Kolejny egzamin zdany yey. Teraz chce kupic wolne weekendy, ktos ma na sprzedaz? :D.

Odnośnik do komentarza

Życzę wszystkim świetnej zabawy, mam nadzieję że event przyniesie dużo zabawy procentowej i tej growej również, mnie pech nieustannie prześladuje co do turniejów, teraz moi nowi pracodawcy stwierdzili, że jestem jedynym słusznym kandydatem do wypełnienia sobotniej nocki w miejsce kolegi na L4, ech życie... miłego...

Raper - sprzedam Ci z 1,5 tygodnia wolnego, tylko zdejmij mi tego moda na posty, bo już mnie nie bawi czekanie kilka dni na łaskawe kliknięcie jakiegoś uberczopa, żeby tylko pojawiła się wiadomość.

Zapodajcie szybko wynikami jutro, to jakieś nowoczesne centrum biznesu to pewnie jakiś stary komp z modem 56kb/s na stanie się znajdzie!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...