Skocz do zawartości

Nasze osiągniecia


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo ładnie i luźno :) Chciałbym kiedyś taką prędkość i swobodę na stixach osiągnąć. Ja na takim fotelu nie mógłbym grać btw. No i diagnoza nerwicy natręctw się potwierdza. Często myjesz ręce? :> Codzienne czynności wykonujesz określoną ilość razy? :> Masz dziwne lęki? :>

 

I taki mały rikłest: DAWAJ EWERLĄGA KUWA!!!

Odnośnik do komentarza

Adaś, też lubię myć ręcę ;D - pamiętam kiedyś pad od PS3 pachniał mi mydłem :P.

 

Tak grałęm dziś Everlonga i niby gram, ale kurde nie umiem utrzymać na drumrollach comba, max robię i to na chwilę x2 i potem dupa. Jakieś rady jeszcze :P?

 

Kurde, trudne to:

 

img0079sgm.th.jpg

jutro spróbuję poprawić wynik

 

 

img0076c.th.jpg

No i jeszcze RTL spróbowałem raz, nieźle wyszło, ale mogłobyć lepiej, szczególnie, że się myliłem na głupich i banalnie prostych momentach (w tym na nutkach dających Overdrive'a ;))

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Kuwa miałyć Ewerląg, ale i tak ładnie. Ja to 4,5 max wyciągam przy tym, ale jak i na mnie to nieźle.

Kurde Marcin, też wczoraj grałem RTLa i życiowa forma jakaś 4,75 gwiazdki, jak zawsze ledwo 4 robiłem, bo w końcu umiem te momenty z podwójną stopą, ale nie potrafie ni w ch.uj zagrać dobrze tego momentu gdzie stopa idzie równo z hitatem i werblem, nie wiem dlaczego...

Odnośnik do komentarza

No (pipi)a, nieźle :), a takie pytanie zawsze za pierwszym razem wchodzi Ci FC jak kamerujesz czy kilka prób musisz mieć?

Ja tam próbuję sobie opracować Panic Attack tak by za pierwszym razem przejść zawsze intro (tzn. całość wytrzymuję na luzie, jeszcze uda mi się czasem overdrive zdobyć, ale ten koniec, gdzie jest czerwony-zielony, stopa, czerwony-zielony, stopa... , tam zawsze wypadam z rytmu i odpadam, raz na 10x uda mi się to zagrać (jak już się uda, to niemalże bez pominięcia żadnej nutki :>).

No i jeszcze tego Everlonga próbuję, przejść, go przejdę, ale nie sprawia mi to większej przyjemności, bo chciałbym utrzymać combo x3, x4, a tu lipa ja nie mogę w żadnym momencie dojść do tego, co najwyżej do x2, ofkoz mowa o drum rollach nie tych wolniejszych partiach w środku piosenki :) - jakieś rady?

Odnośnik do komentarza
30 minut zarezerwuj sobie na trening tej piosenki, szczególnie momenty, których nie możesz przejść. Ja tak zawsze robię, jak FCuje piosenki na gitarze. Jeżeli czuje, że to wciąż poza moim zasięgiem - odpuszczam.

Tzn przejść przechodzę, ale właśnie problem, bo napieprzam practice jak i samą piosenkę praktycznie co chwila i kupa :D, bez efektów :).

 

btw. Adaś, też Ci tak sunie po podłodze ten ION, jakiś czas nie grałem bo X360 był na gwarancji teraz gram i zaczynam z pozycją perki normalnie, a kończę z czerwonym padem pod łokciem :o, próbowałem już przecierać od dołu wodą, mam parkiet i tak rozważam czy taśmy obu stronnej nie wziąć..

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza
30 minut zarezerwuj sobie na trening tej piosenki, szczególnie momenty, których nie możesz przejść. Ja tak zawsze robię, jak FCuje piosenki na gitarze. Jeżeli czuje, że to wciąż poza moim zasięgiem - odpuszczam.

Tzn przejść przechodzę, ale właśnie problem, bo napieprzam practice jak i samą piosenkę praktycznie co chwila i kupa :D, bez efektów :).

Ćwicz. Dla mnie kiedyś nie do zagrania było TtFaF, a teraz pykam intro za każdym razem. Chyba, że mam potwornie sztywne palce ;)

Spędź godzinkę z tą piosenką, popróbuj różnych technik. Jeżeli to nie daje skutków, to może z czasem "zdobędziesz więcej doświadczenia" i spróbujesz kiedyś tam, jak ja z Raining Blood i innymi piosenkami.

Odnośnik do komentarza
W Metallice zagrałem wszystko na 5 gwiazdek na perce na expercie hehe :D

Ja już wyciskam 4 i 3/4 z Blackened, już osiągam dobre combo na szybkiej partii na perce :), jak się popatrzy to wcale nie takie trudne, tylko nie wiem, jakoś zawsze coś pogubię :P

 

Edit:

Aaa Tobie chodzi o GH:M, ee tam to jest przerąbany ostatni tier :D, tak to luzik. Jak dla mnie GH na perce jest cale z(pipi)ane, jak grasz coś szybkiego to nawalasz byle co i i tak zaliczy :P

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...