Skocz do zawartości

Nasze osiągniecia


Rekomendowane odpowiedzi

(pipi)any mutant :P, nie no gratulację, kiedy Ty zacząłeś grać w GH :o? Chyba ze 4 miechy temu. Za(pipi)iste wyniki jak na ten czas i ogólnie :).

 

Męczyłem się z drum rollami jak porąbany, a teraz 32-dwójki, albo 16-tki wchodzą bez problemu, tylko za chiny nie umiem zagrać czegoś takiego:

To jest chart z Everlonga i też podobny jest w Run To The Hills, chodzi o to, że nie umiem zagrać R*, i potem Y, a potem znów R**, zawsze te nutki mijam, nie wiem czemu, może ktoś mi doradzi, którą ręką zaczynać czy coś w tym stylu (jakieś takie drobiazgi oczekuję :P). (R - czerwony, Y - żółty ofkoz i lecimy od dołu w górę xDD). Nie wiem, jakoś ciężko mi to zagrać... ;D

 

_R

_R

_R

_R

_R

_R

_R**

_Y

_R*

_R

_R

_R

_R

_R

_R

Potrenuj to sobie. IMO to wina tego, że jestem praworęczny i jak np. mam rolla jak ten w ewerlągu to _Y staram się trafić prawą ręką, po czym pierwszy _R po tym robię lewą i dalej jakoś idzie. Musisz wyćwiczyć słabszą rękę tak żeby zaczynać rolle nieważne którą łapą.

Odnośnik do komentarza

Ja czekam na Destroyera i będę to robił :P, kurdę, chciałbym zrobić to za wszystko za pierwszym podejściem, ale kurde no nie ma szans, z jednego, prostego powodu - Panic Attack, no (pipi)a, nie umiem tej końcówki intra zagrać, na całości się utrzymam, a końcówka - dupa w 9/10 przypadków, jak bdb mi pójdzie intro początek, to sobie gram bez stopy i czasem dotrzymam, a jak mam taką "se" sytuację to ciężko, wtedy muszę dokładać stopę i nie trafiam :/ stopy i to tylko pogarsza sytuację :/.

Odnośnik do komentarza
Ja czekam na Destroyera i będę to robił :P, kurdę, chciałbym zrobić to za wszystko za pierwszym podejściem, ale kurde no nie ma szans, z jednego, prostego powodu - Panic Attack, no (pipi)a, nie umiem tej końcówki intra zagrać, na całości się utrzymam, a końcówka - dupa w 9/10 przypadków, jak bdb mi pójdzie intro początek, to sobie gram bez stopy i czasem dotrzymam, a jak mam taką "se" sytuację to ciężko, wtedy muszę dokładać stopę i nie trafiam :/ stopy i to tylko pogarsza sytuację :/.

 

jezeli nie zrobisz koncowki intra (co imo jest prostrze niz poczatek intra ;) ) to miej na uwadze ze na koncu jest to samo tylko ze x2/3 wiecej ;] dlatego tam padalem ;x

Odnośnik do komentarza
Ja czekam na Destroyera i będę to robił :P, kurdę, chciałbym zrobić to za wszystko za pierwszym podejściem, ale kurde no nie ma szans, z jednego, prostego powodu - Panic Attack, no (pipi)a, nie umiem tej końcówki intra zagrać, na całości się utrzymam, a końcówka - dupa w 9/10 przypadków, jak bdb mi pójdzie intro początek, to sobie gram bez stopy i czasem dotrzymam, a jak mam taką "se" sytuację to ciężko, wtedy muszę dokładać stopę i nie trafiam :/ stopy i to tylko pogarsza sytuację :/.

 

jezeli nie zrobisz koncowki intra (co imo jest prostrze niz poczatek intra ;) ) to miej na uwadze ze na koncu jest to samo tylko ze x2/3 wiecej ;] dlatego tam padalem ;x

Red, tam to jest luz, bo nie mam tak nisko rock meter, Panic Attack samemu już przeszedłem i wiem jak jest końcówka i ją spoko zagram, jeszcze zrobię tak, że nie będę używał overdrive, tylko w krytycznych momentach i myślę że jakoś to przejdę, tyle, że nigdy nie wiedzieć czemu tej końcówki intra nie mogę zaskoczyć ;O.

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Nudziło mi się trochę dziś,

 

Peace Sells 5*, dodam, że piosenki nie ruszałem od dawna bo się w(pipi)iłem na końcówkę, którą teraz jako tako zagrałem, za jakiś czas spróbuję zrobić coś koło 95%.

 

img0114j.th.jpg

 

No i One Step Closer, banał:

 

img0113ysa.th.jpg

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Zaprawdę, przeklinam pierdo.lone kur.wa w ch.uj (pipi).ane Visions, na których się pier.dolłem w 97%, przez co oczywiście straciłem szanse na calaka w Rock Band 2. Przylece do tej pierd.olonej ameryki i pozabijam całe Abnromality i ludzi z Harmonixu, że dali tak popie.rdoloną w trzy d.upy piosenkę do RB 2. Męczyłem się przez ponad 6h bez przerwy by mieć tysiaka, nawet chciałem się zesrać i zsikać w gacie byleby nie robić pauzy, ale nie kur.wa...Robię miesiąc przerwy od Cock Band 2 i potem ponownie robimy endlessa.

 

visions.jpg

aha, no tak, platynowy basista :franc:

Edytowane przez Pelipe
Odnośnik do komentarza
Siostra komuś zawineła :lol: na zakończeniu. I jeszcze jak pomogliśmy DJ-owi Pepe to dał nam standy z pgr4 i mogliśmy se wziąć plakaty z Halo 3 i ODST (mam ich z 70 bo powiedział że możemy wszystkie :D)

Coś mi podpowiada, że Twoja siostra musi mieć niezłe bufory... ja bym Ci nie dał 70 plakatów :E

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...