Skocz do zawartości

Nasze osiągniecia


Rekomendowane odpowiedzi

Ja się prawie nie pocę przy graniu (no chyba że zagram Visions 5 razy pod rząd). No tylko mi okulary zjeżdżają z nosa i po prostu ręce wycieram chociaż nie są spocone (czuje jak by mnie swędziały).... WTF ale to przecież forum o grach muzycznych a nie dzieckowsieci.forum.pl

Robię piosenki na 100% ?? ...robię więc w czym problem hehe :D

Odnośnik do komentarza

Mam Destroyera, ale ile już go nawyzywałem to się w głowie nie mieści, tyle czekałem, tyle kasy wydałem a tu mi się gorzej grało niż na moim starym od IONa bassie, dziś mi się nudziło ściągnąłem sobie This Calling i...

 

sightread:

 

img0120w.th.jpg

 

Destroyer FTW!!!!! xD Teraz nie wiem, po This Calling już na luzie wchodzi mi Painkiller (tzn. na tym od IONa też zawsze wchodził, ale wczoraj na Destroyerze nie mogłem tego zagrać, a teraz ;D - czas na Panic Attack, ale skoro solo w Painkillerze zrobiłem na 90-kilka % to też w PA powinno nie być źle, no i ta końcówka z którą się męczyłem to też spoko mi tego typu wchodzą :D)

 

PS. KUPUJĘ MAYHEM PACK!!!!!!!!! xDDDD

 

Może jedną piosenkę zagram :).

Odnośnik do komentarza

Ściągnąłem Mayhema i... nie mówcie, że jakieś (pipi) Sranic Pattack jest trudne ;O w porównaniu do What A Horrible Night To Have A Course... toż to jest po(pipi)ane ;/, z Mayhema zagram większość piosenek, nie które na 4/5*.

 

Te mi się nawet spodobały, sightready ofkoz:

 

img0121h.th.jpg

 

img0123q.th.jpg

 

Behemoth to kwestia czasu bym zagrał. Trudne to to nie jest, tyle, że odpadam na tych blastach (na zmianę czerw-żółty ze stopą, a potem na zmianę czerw-niebieski ze stopą, na to nie mam metody, gubię się po prostu :/), jak by ktoś mnie ratował na gitarze, to na luzie to zagram, drugą część na practice też próbowałem (ta uber, szybka stopa), jest do zagrania ;), aha no i dodam, że gram jedną stopą, bo dwoma nie umiem :(.

 

Może poradzicie mi jak grać dwoma stopami? Czoko podpowiedział, że ma być bardzo napięta spręzynka w Destroyerze, jeszcze jakieś rzeczy macie?

Edytowane przez marcin0903
Odnośnik do komentarza

Propsy. Ale widać ostry nakurf jak nie trafiłeś tam w pewnym momencie :D

 

Wiecie co? W porównaniu do IONa to moje bębny NIC nie odbijają. Z tego, co widzę to tam bardzo ładnie to wszystko rebounduje, a w tym stockowym szicie to mi ręce odpadają, bo muszę kierować nimi cały ruch pałeczek, a nie tylko do bębna (bo potem to w IONie wracają do wyjściowej pozycji praktycznie same c'nie). Ale nie, nie wydam 1k na perkę do RB, NIE WYDAM!!!11

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...