Skocz do zawartości

Jam Legend


Rekomendowane odpowiedzi

JamLegend z refem ale co tam :P

 

Taki portal na którym mozna połupać w flashową wersje guitar Hero / DJMax.

Całkiem fajne kawałki (Canon Rock ! Metal Gear Solid Theme Remix) kilka poziomów trudności, w cholere statystyk i w sumie calkiem fajny motyw zeby sobie w pracy potrenować ;D

 

2 minusy :

- jako ze to zrobione we flashu jest, to czasem zdarza się, że na 1 sekunde zatnie sie przegladarka(Opera, FF - nie ma znaczenia) i Combo Streak idzie sie rypać - potrafi to wkurzyć niemiłosiernie ;/

- Niski poziom trudności. O ile w GH na legendary to jeszcze jest trudno, tak w Beat nawet na najwyższym poziomie jest łatwo ;/

 

ale jak mówiłem - siedzisz w pracy i trenujesz 'palcówe' XD

 

tu link do mojego profilu jakby kto sie chciał zakolegować w grze ;)

 

 

aa i jest system DUEL - wybierasz kawałek, wyzywasz kumpla i grasz - potem kumpel walczy z twoim wynikiem - wygrywa ten z najwyszym poziomem punktow - norma ;).

 

 

EDIT - LOL akurat jak założyłem temat to sie coś zaczeło na stronie sypać x]

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no na lapa niekoniecznie - ale tam w opcjach możesz ustawić sobie na jakich klawiszach chcesz grac - masz custom całkowity wiec jako tako można zmienić to. Ale w Beat mozna grać na czymkolwiek ;p

 

 

edit -

 

w te gre mozna grać bez problemu na gitarze z PS2 - po podłaczeniu gitary przejściówką i skonfigurowaniu guzików mozna normalnie pocinać ;D

przyjemniej sie gra ;]

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Ta gierka jest w wersji beta?

 

Nie chce mi coś wyłapywać uderzeń, mimo że wciskam klawisze w dobrym momencie (pierwsze trzy piosenki działały). No i nie mogę zmienić na wersję dla leworęcznych. Poza tym to fajna gierka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...