Jump to content

(xbox360) Halo3 + Cod4 Gamenight


verthex

Recommended Posts

Witam,

 

Od jakiegoś czasu pykam sobie na Live! w Halo 3 i mimo że gra się całkiem fajnie wpadłem na pomysł na rozpoczęcie takiego cyklu spotkań w bardziej zorganizowanej grupie raz na tydzień etc.

 

Nie posiadam znajomych z x'ami ani też nie udzielam się za bardzo na forach growych gdzie ludzie zazwyczaj ustawiają się na rozgrywki, często jak szukam jakichś tematów to okazuję się że mają pół roku i ludzie już dawno spuścili dany tytuł na allegro. etc.

 

Niedawno wpadłem na prostą koncepcję która ułatwi organizację takich spotkań growych nie tylko w halo3 czy cod4 ale w rożne tytuły multiplayerowe. Fajnie jakbyście zerkneli na stronkę i powiedzieli co na ten temat myślicie, całość została odpalona dziś po południu i pierwsi userzy się powoli zgłaszają.

 

http://multipl.wordpress.com/

Link to comment
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.