Skocz do zawartości

Street Fighter 4


hiv

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Icon Master (50 GS)

Collect all Icons.

 

Zbierz wszystkie ikonki. Wszystkiego jest ponad 500. Opiszę w skrócie. Trzeba przejść wszystkie Challange: Trial, Survival, Time Attack na Hard i Normal. Ponadto należy zdobyć 30-50 medali każdego rodzaju i wygrać 500 meczów online (Ranked albo Player).

 

Osobiście coś mi w tym opisie nie pasuje, sam miałem wygranych ok 300 walk online, ukończone survival i time attack na normal, medali miałem też dużo, jednak nie z każdego rodzaju miałem w granicach 30-50 i ilość odblokowanych ikon wynosiła u mnie ok 10%.

 

Czy na prawdę osoba, która ukończyła wszystkie challange za które chyba nie dostaje się żadnych ikon, przynajmniej ja nie dostawałem żadnych za ukończenie niektórych trialów, całego time attack i survival (wszystko na normalu) tak znikąd dostaje tę resztę czyli 90% ikon? Bo o ile pamiętam bardzo rzadko dostawałem jakąkolwiek ikonkę, a jak już dostałem to na następną musiałem czekać dużo walk.

 

Chyba, że to działa na takiej zasadzie, że ówczesne ukończenie wszystkich trialów napędza później dostawanie po wygranej walce online danej ikony (a może chodzi tu o wygrywanie z coraz wyżej rozstawionymi graczami?).

Za przechodzenie traili samych w sobie dostaję się tytuły a nie ikony (tak jest przynajmniej na normalu), jedynym sposobem w jaki otrzymywałem ikony są wygrane walki online.

 

Patrząc na moje statystyki w grze, które napisałem wyżej i odnosząc się do wzoru podanego w poradniku (dzięki, któremu niby mam zdobyć wszystkie ikony), powinienem mieć co najmniej 40% ikon, a miałem ledwo co 10%... więc gdzie tkwi haczyk w całym tym systemie pozyskiwania ikon, który jest wg mnie dość tajemniczy...

 

(ps na początku źle przeczytałem treść tego tematu i zamiast słowa "scalakowaniem" przeczytałem "scalakowałem" i już chciałem klękać na kolana przed HIVem ;)).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...