Jump to content

Street Fighter 4


hiv

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Icon Master (50 GS)

Collect all Icons.

 

Zbierz wszystkie ikonki. Wszystkiego jest ponad 500. Opiszę w skrócie. Trzeba przejść wszystkie Challange: Trial, Survival, Time Attack na Hard i Normal. Ponadto należy zdobyć 30-50 medali każdego rodzaju i wygrać 500 meczów online (Ranked albo Player).

 

Osobiście coś mi w tym opisie nie pasuje, sam miałem wygranych ok 300 walk online, ukończone survival i time attack na normal, medali miałem też dużo, jednak nie z każdego rodzaju miałem w granicach 30-50 i ilość odblokowanych ikon wynosiła u mnie ok 10%.

 

Czy na prawdę osoba, która ukończyła wszystkie challange za które chyba nie dostaje się żadnych ikon, przynajmniej ja nie dostawałem żadnych za ukończenie niektórych trialów, całego time attack i survival (wszystko na normalu) tak znikąd dostaje tę resztę czyli 90% ikon? Bo o ile pamiętam bardzo rzadko dostawałem jakąkolwiek ikonkę, a jak już dostałem to na następną musiałem czekać dużo walk.

 

Chyba, że to działa na takiej zasadzie, że ówczesne ukończenie wszystkich trialów napędza później dostawanie po wygranej walce online danej ikony (a może chodzi tu o wygrywanie z coraz wyżej rozstawionymi graczami?).

Za przechodzenie traili samych w sobie dostaję się tytuły a nie ikony (tak jest przynajmniej na normalu), jedynym sposobem w jaki otrzymywałem ikony są wygrane walki online.

 

Patrząc na moje statystyki w grze, które napisałem wyżej i odnosząc się do wzoru podanego w poradniku (dzięki, któremu niby mam zdobyć wszystkie ikony), powinienem mieć co najmniej 40% ikon, a miałem ledwo co 10%... więc gdzie tkwi haczyk w całym tym systemie pozyskiwania ikon, który jest wg mnie dość tajemniczy...

 

(ps na początku źle przeczytałem treść tego tematu i zamiast słowa "scalakowaniem" przeczytałem "scalakowałem" i już chciałem klękać na kolana przed HIVem ;)).

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.