Skocz do zawartości

Gry co-op na PSX


Meanthord

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Mam pytanko, mianowicie czy istnieja gry na PSX-a, w ktorych istnieje opcja co-op? Konkretnie - wspolne przechodzenie misji czy cos takiego? Nie interesuje mnie deathmatch, pojedynki w teamach, ale stricte co-op wlasnie. Wiem, ze to nie ta generacja (ehh, Gearsy :P), ale moze jednak cos sie znajdzie? Slyszalem cos o MOH?

 

Pozdrowka!

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Legend of Mana, Klonoa Beach Volleyball, może któryś Twisted Metal (TM: Black na PS2 można przejść w co-opie na split screenie; nie wiem jak tam wcześniejsze), oczywiście strzelanki z automatów: Metal Slug, Gradius, Parodius, R-Type...

Poza tym w Japonii wychodziły na Pleja nawalanki chodzone, jak choćby Panzer Bandit.

Jest nieśmiertelne Diablo, najlepsze oczywiście na PC przez BN albo LAN, ale łuzganina we dwóch/dwoje na jednym TV także ma swój urok. Dla mnie Baldur's Gate: Dark Alliance na PS2 to czysto konsolowy remake tamtego Diablo. Licencja Forgotten Realms i słowa Baldur's Gate w tytule są raczej dla picu.

Odnośnik do komentarza
Witam!

 

Mam pytanko, mianowicie czy istnieja gry na PSX-a, w ktorych istnieje opcja co-op? Konkretnie - wspolne przechodzenie misji czy cos takiego? Nie interesuje mnie deathmatch, pojedynki w teamach, ale stricte co-op wlasnie. Wiem, ze to nie ta generacja (ehh, Gearsy :P ), ale moze jednak cos sie znajdzie? Slyszalem cos o MOH?

 

Pozdrowka!

 

 

W MOH 1 i 2 z tego co pamiętam można było zagrać tylko przeciwko sobie.

 

 

 

Jeżeli chodzi o wspólne przechodzenie gry to

Przede wszystkim: Bugs Bunny & Taz: Time busters - wymagająca i wciągająca platformówka na dwóch z Bugsem i Tazem w rolach głównych

Fighting Force - chodzona bijatyka (nie wiem czy część druga oferowała przechodzenie na dwóch)

Seria Winning Eleven/ISS Pro Evolution Soccer/Pro Evolution Soccer

WWF Smackdown 1 i 2 - tryb kariery z tego co pamiętam można było przechodzić na dwóch i więcej.

 

 

To chyba tyle co pamiętam. Jak coś sobie przypomne to napisze.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 12 lat później...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...