Jump to content

Meanthord

Użytkownicy
 • Posts

  1254
 • Joined

 • Last visited

Reputation

112 Exclusive Sony

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna

Recent Profile Visitors

3206 profile views
 1. Ale gdybyś jednak kiedyś chciał zagrać w multi, to będziesz postacią zaczynał od zera, a tak mógłbyś sobie masterować postać na ew. "przyszłość". Nie musisz grać z innymi, możesz online grać sam :).
 2. Meanthord

  Sega Saturn

  Nie wiem o jakich filmikach piszesz, ale tak - jest dramat i to nawet dno, a nie dramat. Saturn na Pi 400 podkręconym do 2,1 GHz chodzi żenująco, a te wszystkie filmy z neta to fake. Jeśli nie wierzysz, to moge wstawić rozgrywkę z jakiejkolwiek gry i sam zobaczysz, że nawet kijem nie warto tego tykać. Na poziomie ledwie akceptowalnym chodzą jakieś proste 2D, ale o VF2 zapomnij. Podsumowując - Pi (w obojętnie jakiej wersji) do emulowania Saturna się nie nadaje, tyle w temacie.
 3. Meanthord

  PSX not dead!

  Granie w 2021 roku w gry PSX bez save state... jest w tym jakiś heroizm. Gdyby nie ten jeden feature można byloby trzymać PS3 jako fajny sprzęt do emulacji, niestety bez tego - zaorać.
 4. https://www.playstationlifestyle.net/2021/07/20/ps-vita-last-releases-new-games/ Dwie ostatnie gry (cyfrowe) wjechały do PSS, więcej nie będzie, decyzją Sony żaden nowy tytuł już nie zawita w sklepie. Koniec pewnej epoki :(.
 5. Kurwa mać, tej konsoli szkoda nawet bardziej, niż Dreamcasta :(. Jebać maczetami Sony za to, że od samego początku osrali tę konsolę (co potwierdził zresztą na reddicie ówczesny pracownik tego korpo, to chyba jedyny w historii przypadek, że firma w ogóle żałowała wypuszczenia sprzętu już w dniu premiery).
 6. Ciekawa i smutna rocznica, równo 10 lat temu Sony zapowiedziało premierę Vity.
 7. A po co im skoro nikt tego nie kupi
 8. No właśnie, zapowiedź Switcha z OLED-em, to oficjalny koniec Vity jako najlepszego handhelda ever :(.
 9. No sorry, ale nie wiedzieć co to Dreamcast, to tak jakby w 2000 roku nie wiedzieć co to Playstation (jeśli mnie pamięć forumowa nie myli, to użytkownik mazzeo "zabłysnął" taką niewiedzą swego czasu).
 10. Miałem w swoim życiu około 10 aut, które swego czasu normalnie kupiłem i sprzedałem. Kupujący zadawali w miarę normalne pytania o stan, historię auta itp normalne rzeczy. Ostatnio wystawiłem auto, 99,99% pytań było o katalizator. Czy w dzisiejszych czasach nie kupuje się już aut, tylko katalizatory? Pytam serio, bo jestem zaskoczony. 10 lat temu nawet nie znałem tego słowa, a dzisiaj pierwsze pytanie w słuchawce brzmi "czy jest K A T A L I Z A T O R". Wtf? To coś w stylu platyny czy bitcoinów, że takie cenne?
 11. To powyżej, to chyba jakiś fake, żeby lokal w ogóle miał status mieszkalnego, to czy przypadkiem nie musi mieć min. 25 m?
 12. Może droższy faktycznie nie, ale przynajmniej dorównujący ceną - jak najbardziej. We wspominanym 2016 (ale i teraz również vide 2019 - zmieniam miejsce zamieszkania co 3-4 lata xD) było to normalką. Wywód jest prosty - po chuj budować 500-metrową chawirę, ogrzewać ją w zimie za bajońskie kwoty, płacić chuj wie jakie podatki dla... dwójki osób? Potem stoją te wielkie domy latami na sprzedaż za duże sumy i oczywiście nikt ich nie chce kupować. Ale już oczywiście 130m dom działka obok za tę samą cenę schodzi w miesiąc. Przypadek?
 13. W 2016 kupowałem dom, cen były z grubsza (+- 100k) identyczne, widzę, że niewiele się zmieniło. Aha, oczywiście zdajesz sobie sprawę z faktu, że im mniejszy dom, tym droższy (tak było w 2016 i tak widzę jest teraz)?
 14. Jak testerom płaci się 18,30 zł/h, to czego ktokolwiek się spodziewał? Sorry, dobrej gry?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.