Skocz do zawartości

"Interactive movie" :)


Meanthord

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Ostatnio zakladam troszke tematow rodzaju "gry na PSX z cyklu...", ale uporzadkowac swoja wiedze nt. starszych konsolek nigdy nie zaszkodzi, czyz nie? :)

Dzisiaj: prosze o podanie tytulow gier na PSX-a, w ktorych wystepuja w przerywnikach filmowych prawdziwi aktorzy (zadne tam renderingi, tylko "digitalizacja obrazu w stylu retro" ;)).

 

Wymienie te, ktore znam: X-files, Wing Commander 3/4, Command&Conquer, Return to Zork, Rebel Assault 2. Jakies inne tytuly?

 

Pozdrowka.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapomniałem jeszcze o prześwietnej "strzelanko-rozwalance", pt. "Crusader: No Remorse"...

W przerywnikach video występuje m.in. charakterystyczny (ale niezbyt znany) aktor, Ernie Hudson (http://www.filmweb.pl/o3974/Ernie+Hudson) z odwiecznym, kiczowatym cygarem w gębie ;D.

Przynajmniej tak strzelam, że to on, a że mam pamięc do twarzy...Daję 90% gwarancji.

 

PS: Polecam "Crusader:..." jak cholercia, sam (po przeczytaniu recki w starusieńkim "Secret Service") sprowadzałem gierkę z zagranicy (koszt niewielki, ze 25zł łącznie z przesyłką). Grafika izometryczna, dodaje tylko "smaczku" rozgrywce. A sam gameplay - orgia zniszczenia! Destrukcji ulegają poszczególne elementy otoczenia, postacie wrogów giną na różnorakie sposoby (a'la "Fallout"), motywujący system broni...

Z izometrycznych strzelanin polecam "Crusader..." na pierwszym miejscu (ocena "OPSM" 7/10), potem "Skeleton Warriors" (także na MegaDrive, ocena: n/a), na końcu zaś "Project Overkill" (przez spierniczony system sterowania i przesadzony poziom trudności jako #3, "OPSM": 7/10). Warto ograć każdą z tych pozycji.

 

PS2: Tytuł tematu jest mylący. "Interactive movies" to gry w formie filmiku, gdzie działania gracza (zazwyczaj) ograniczają się do minimum...Z w/w do owego gatunku należy "Psychic Detective", "X-Files" i na PSXa to by było chyba tyle...

 

Sorry, że się rozpisałem.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...