Skocz do zawartości

Trinity Universe


Rekomendowane odpowiedzi

NI zapowiedziało nowego jrpg tylko na Ps3. Tytuł: Trinity Universe. Na skanach widac postaci z uniwersum Disgaea więc albo mamy tutaj jakisz misz masz albo gra się dzieje w świecie Disgaei.

 

skan 1

 

skan2

 

Graficznie raczej będzie to gra na 6-7 ale przynajmniej ostatnimi czasy coś w koncu ruszyło w kwestii jrpg na biednego plejaka.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 13
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jeszcze info z Polygami:

 

* Przy projekcie współpracować będzie również Gust.

* Gra podzielona będzie na dwa segmenty, w jednym zagramy boginią "Riiserial", a w drugiej części będziemy mieli okazję wcielić się w rolę Kanaty, "psiej czarownicy".

* W grze pojawi się mapa świata, po której krążyć będą "dryfujące ciała", dzięki nim przeniesiemy się do scenek lub do lochów.

* W tych drugich akcja przedstawiana jest w 3D, a naszym celem jest odnalezienie "pola grawitacyjnego" i zniszczenie go. Gdy nam się uda, to musimy w wyznaczonym czasie uciec z lochów, a za sukces otrzymamy rzadkie przedmioty. W innym wypadku spędzamy czas na kłótniach i rozmowach z innymi bohaterami, aż do czasu uratowania przez kosmitów.

* Walka podzielona jest na dwie fazy: ataku i obrony. W tej pierwszej ma się ograniczony czas na działanie i punkty akcji. W grze będzie dostępny system różnorakich combosów, ale trzeba uważam, ponieważ wraz z czasem maleją Wasze punkty akcji. W walce będzie można przełączać się pomiędzy postaciami.

* Przedmioty zdobyte w lochach będą pozwalać bogini na dozbrojenie się, a czarownicy na tworzenie nowych stworów.

* W grze będzie występował system AAA, czyli uwaga - active animation adventure. Oznacza to, że jak postać będzie pojawiać się w rozmowach to będzie animowana, będzie ruszać oczami, klatką piersiową i takie tam. Taka nowość!

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 6 miesięcy temu...

Ja grałem nawet ją zplatynowałem, i naprawdę ta gierka mi się spodobała, może i fabułą nie zabijal, ale żeby przejść ją w całości i poznać wszystkie wątki to trzeba skączyć ją każdym bohaterem. Dzięki temu odkrywa się true endig, którego zdobycie jest łatwiejsze niż w xedge czy agarescie - ci co grali wiedzą:P.

Ogólnie przyjemna pozycja - ja nie żałuje zakupu, choć napociłem się by ją znaleść...

Odnośnik do komentarza

>wlasnei<

spraw

 

 

;PPP Moglibysmy tak bez konca bo ja literowki wale na okraglo,bardziej chodzilo mi o tamtego byka ortograficznego bo az bije po oczach. Mialem na mysli wylacznie pozytywne nastawienie a nie sie czepiac ;s

 

Ok to skoro tak to sie zaopatrze w gierke,dzieki.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No jak bede mial chwile zeby w nia pograc,moj problem polega na tym ze uwielbiam jrpgi ale nie mam calych dni zeby w to grac a jak juz cos zaczne to zagladam w kazdy zakamarek co tez przedluza czas przechodzenia gierki...a spoooooro mi zostalo do przejscia bo mam kazda platforme + lubie retro :)

Odnośnik do komentarza

To witaj w klubie, bo ja mam tak samo jak Ty, też mam każdą platformę, i szykuję się do zakupu kolejnych. Lubię retro, grafika w grach nie jest dla mnie najwarzniejsza, a wnetrzności sprzętu nie decydują o moim zakupie danej konsoli tylko gry. No i lubię jrpgi, którym staram poświęcić bardzo dużo czasu, którego notabene co raz mniej...

 

Wracając do TU, to ja by zdobyć platyne (która w sumie nie jest trudna tylko czasochłonna - to nie Cross Edge) poświęciłem jej dobre półtora miesiąca, więc czasu napewno potrzeba.

Jeśli będziesz gierke platynował, to uwarzaj na pewne bugi, bo gierka lubi się wieszać, szczególnie przy preglądaniu galerii, i statystyk, ekwipunku itp.

No i co najmniej jedno trofeum jest zabugowane, i nie wyskakuje wtedy kiedy powinno, tylko wówczas jak się zrobi pewien myk z innym trofeum - przynajmniej ja tak miałem...

Edytowane przez P-chan
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...