Jump to content

The Godfather 2/Ojciec Chrzestny 2


Recommended Posts

No trochę lipę masz dlatego ja najpierw porobiłem egzekucje dopiero potem wyeliminowałem ostatnią rodzinę. Nie ani przechodnie ani psy ani wojsko się nie liczy do egzekucji. Zacznij grę od nowa robiąc tylko egzekucje na acziwa. Albo spróbuj teraz przyszło mi do głowy na swoich ludziach, zleć na swojego człowieka egzekucję i spróbuj na nim zrobić. Wątpię żeby zadziałało ale nie masz nic do stracenia.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Krótki poradnik co do egzekucji, może się komuś przydać w przyszłości.

W grze są 2 idealne miejsca do nabicia praktycznie wszystkich rodzajów egzekucji na wrogich gangsterach.

 

Pierwsze z nich to nasza posiadłość w NY tuż na samych początku. Kiedy udamy się na tyły, krętą alejką, po lewej stronie znajdziemy mały plac z jednym z gangsterów konkurencyjnej rodziny. Ma tylko dwóch strażników. Pierwszy spaceruje tuż przy wjeździe i jest łatwym celem. Wystarczy go trochę obić albo wpakować parę kulek w nogi i wykonywać na nim wszystkie egzekucje dowolną bronią białą/palną a także go rozjechać. Kiedy go zabijemy wystarczy wrócić do swojego domu i odczekać chwilę aż się zrespawnuje. Drugi strażnik stoi na kontenerze którego możemy usmażyć koktajlem. Jeżeli jeszcze go nie mamy to wystarczy zabić tego głównego gangstera na placu i już mamy do dyspozycji.

 

Ponadto na tyłach budynku koło garażu w naszej posiadłości znajdziemy worek z kasą i co ważniejsze kij golfowy, którego egzekucje są zaliczane jako te wykonane kijem bilardowym.

Jeżeli potrzebujemy snajperki albo innej broni białej wystarczy odszukać na mapie skorumpowanego urzędnika - Leona Brinkera. Stoi on w zaułku niedaleko lotniska. Za jego plecami są schody prowadzące na dach. Należy się nimi udać na samą górę, kawałek dalej po prawej za murkiem jest małe ale przydatke składowisko uzbrojenia.

 

Drugie miejsce to pierwsza misja na Florydzie

w której odbijamy zakładnika

dla Roth'a. Podjeżdżamy pod budynek na dachu którego się znajduje cel. Przed schodami na krześle leży garota. Bierzemy ją i wykorzystujemy na pierwszym strażniku tuż nad schodami. Możemy zawalić kilka razy misję żeby mieć ponowny dostęp do tego strażnika. Wracamy i po wykupieniu odpowiedniej opcji skręcamy mu kark, tłuczemy do nieprzytomności i rzucamy w niego butelką która stoi obok, zrzucamy z dachu, chwytamy i po odpowiednim zmiękczeniu rzucamy o ścianę.

 

Wykorzystując tylko tych dwóch strażników nabijamy praktycznie wszystkie egzekucje oprócz - fatality o stół i wyrzucenie przez okno na parterze. Można tego dokonać w jednym z pobliskich barów na Florydzie (Ausiello's Bar & Grill). Jest tam kilku gangsterów, wystarczy skasować wszystkich z wyjątkiem jednego. Tuż za drzwiami wejściowymi jest stół bilardowy a obok niego dwa okna, które najlepiej najpierw rozwalić. Wystarczy obić kolesia by zostało mu energii na jeden cios i wybrać styl egzekucji. Kiedy wykonamy jeden uciekamy z lokalu nie przejmując go, czekamy trochę i wracamy ponownie by wykonać drugi.

 

Pyk - 75 GS :)

Edited by Colin84
  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.