Skocz do zawartości

najlepsze odcinki


STRETCH

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mam kilka typów. Niezły był przedostatni odcinek pierwszego sezonu w którym Bryan obraża się na Petera. Ciekawy jest bodajżę trzeci odc. 2sez. "La Boom". Aha, no i świetny jest w moim mniemaniu ten odcinek w którym Bryan jechał w poszukiwaniu Stewiego, i razem przeżywają przygody. Nie wiem który to był odcinek dokładnie.:diablo:

Edytowane przez jan95kes
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Przypomniałem sobie pare:

3#04 One if Clam two by See

3#07 Lethal Weapons

3#11 Mission Empossible

3#12 To Live To Die and Dixie

3#13 Screwing Ponch

3#17 Brian Swalows and Peter Swalows

3#20 Road to Europe

3#21 Family Guy viever Mail #1

4#03 Blind Ambition

4#05 Clevaland Loretta Quagmire

4#14 PTV

4#23 Deep Throats

4#27 Untitled Griffin Family History

5#01 Stewie loves Lois

5#02 Mother Tucker

5#03 Hell Comes to Quahog

5#08 Barely Legal

5#09 Road to Rupert

5#15 Boys do Cry

6#04 Stewie kills Lois

6#05 Lois kills Stewie

6#12 Long John Peter

7#02 I Dream of Jesus

7#03 Road to Germany

7#05 Man whit two Brain

Jak sobie cos przypomne to napisze :no:

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...
  • 7 lat później...
Gość Kraboburger_SpongeBoba

Niniejszy temat, ba, raczej sam fakt założenia tego wątku na tym forum jest ,tak stare"... że, mówiąc krótko, w 2009 roku pisałem dopiero maturę, nie wiedząc, że coś takiego w obrębie seriali animowanych, jak "Family Guy" właśnie, istnieje. Fakt, wstyd przyznać, ale tak wtedy było. To jeden z najlepszych seriali animowanych przeznaczony dla nieco dojrzalszej, młodzieżowej lub dorosłej grupy odbiorców, jaki powstał w historii realizacji tego typu produkcji. To twór genialnie niepoprawny politycznie, społecznościowo, satyrycznie. To coś mocno nietuzinkowego, z niepodrabialnymi, mega oryginalnymi postaciami, o których nie da się zapomnieć. Nie mam swojego ,,najulubieńszego" odcinka "Family Guy", ale w szczególności przypadają mi do gustu te epizody z interpretacjami/drobnymi wątkami w obrębie różnych Uniwersów tematycznych (chodzi o nawiązania popkulturowe, które geek pozna zawsze). Należy do nich epizod nr 19 z sezonu 17-ego, pt. "Girl, Internetted". To w nim pojawił się... Mark Ruffalo z ,,małą" rolą Hulka.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...