Jump to content

Witaj łowco! Przeczytaj REGULAMIN tego miejsca!


Recommended Posts

MONSTER.jpg


Witajcie w grupowcu poświęconym serii Monster Hunter, czyli złotego dziecka firmy Capcom. Znajdą się tu wszystkie tematy związane z tymi grami, czyli poradniki, preferencje, taktyki, a także luźne komentarze. Zasady obowiązują jak na całym forum, nie spamujemy bez przesady, nie obrażamy nikogo, nie wklejamy linków do torrent'ów, ect. Grupowiec obejmuje takie gry jak:

- Monster Hunter
- Monster Hunter Freedom
- Monster Hunter Frontier
- Monster Hunter 2
- Monster Hunter Freedom 2
- Monster Hunter 2G
- Monster Hunter Unite
- Monster Hunter 3
- ... (kolejne części serii)

Prosimy o odnoszenie się do danych gier tylko w temacie im poświęconym. Poprzednie posty zostają w starym temacie pierwotnym, lecz od tej pory odnosicie się do tych gier już tylko w tematach z nimi związanych. To jeden zresztą z powodów istnienia tego grupowca :)
Link to comment
  • Replies 3
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

tak wramach offtopu zanim się tu coś zacznie :

 

serio opłacało się robić grupowca ?

Bo jak patrze na temaciwo w kąciku PSP, to mimo obszerności, to tam pisze kilka osób tylko - a teraz pisuje tam tylko Yano, który to maniaczy te serie od początku :P

 

może MH:Unite coś zmieni w tej kwestii

Link to comment

Myślę, że to może pomóc użytkownikom w ogarnięciu całej serii, a przy okazji uporządkuje temat. Bo tak moglibyśmy o wszystkim pisać w jednym temacie, a tak można to ładnie porozbijać.

Link to comment

moze sytuacja sie poprawi jak wyjdzie unite (juz za 2 tygodnie :D), capcom chce rozreklamować MH w usa i europie wiec moze i pare osob z forum tez sie wkręci , wtedy rzeczywiscie jeden temat w dziale psp to by bylo za malo xD

Edited by Yano
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.