Skocz do zawartości

custom arcade stick pc/ps2/xbox(nie 360)


marioit

Rekomendowane odpowiedzi

cześć

 

Chetnie złoże custom sticka na japońskich częściach(Sanwa/Seimitsu) mniej więcej bedzie wyglądał tak:

 

http://img221.imageshack.us/slideshow/play...5523281xsg.smil

 

jest jeszcze kilka rzeczy do poprawki np okablowanie każdy sygnał w innym kolorze jakbym komyś składał to bedzie bardziej przejrzyste i nie będzie problemu potem z wymianą na inne części,i oczywiście art jaki kto sobie zażyczy.stick działa z ps2/pc/x-boxem

prosze też o komentarze czy sie podoba czy nie,chetnie przyjme słowa krytyki :)

 

 

jeżeli jest ktoś zainteresowany to prosze o info gg:3596305

 

oczywiście troche to potrwa.

 

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość GaScAn

Ile będzie trwało? Czy komuś już robiłeś stika? Można sobie wybrać rodzaj drążka(battop) i inne części? Orientacyjna cena.

 

prosze też o komentarze czy sie podoba czy nie,chetnie przyjme słowa krytyki :)

 

Stick posiada beznadziejny art z Mario, ale dostrzegam bogate wnętrze.

Odnośnik do komentarza

Jest mały problem z tym pcb pod ps2 ,mianowicie L1 jest czytane jako L2 ale tak to wszytjkie inne inputy są ok,czyli siedem 7 bez problemu,nie wiem jak z x boxem bo nie mam do niego dostępu,ale na pc wszystko smiga jak należy,w sumie to i tak mało kto używa wszystkich ośmiu ale odrazu ostrzegam,wczoraj dopiero to wyczjiłem na streecie tak to tekkeniłem na 4 kneflach.

Jeżeli chodzi o części to zamawiasz co chcesz wszystko z sanwy i seimitsu wchodzi w gre.

layout guzików jest kwestią dogadania.

 

a pcb mam z tego: http://i3.ebayimg.com/06/i/001/27/a9/4da2_1.JPG

 

cena to jakieś 500 zł,no i musiał bym mieć kilka osób bo tak po jednej to mi sie nie opłaca części zamawiać.

 

czekam na zgłoczenia.

 

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...