Jump to content


NemoKOF

Użytkownicy
 • Content Count

  4425
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

406 Wybraniec

About NemoKOF

 • Birthday 09/21/1983

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • GamerTag:
  NemoKOF
 • PSN ID:
  NemoKOF
 • Nintendo ID:
  NemoKOF
 • Steam ID:
  NemoKOF

Recent Profile Visitors

1918 profile views
 1. Takie same odczucia. Pudełko wychodzi dopiero w maju ale cyfra równo z innymi więc będą porównania. Zobaczymy.
 2. Może później pudełko będzie?
 3. Na Meksyk/USA trzeba założyć drugiego PayPala na ich adres. Potem z jednego przeslac na drugi. Natomiast za to PayPal może zbanowac oba konta. Jak chce się używać zdrapek to trzeba uważać bo jak zostaną pieniądze to ninny nie pozwoli zmienić regionu. Ogólnie da się ale przy takiej Rosji czy RPA to najtrudniejsza opcja.
 4. NemoKOF

  Nintendo 3DS

  W Europie na sprzęty Nintendo często gier nie wydaje się w pudełkach. Także albo trzeba przywyknąć I kupować cyfry ew importować albo olać temat.
 5. NemoKOF

  Nintendo 3DS

  Po wgraniu lumy cfw nie będzie blokady.
 6. Odpiszę jak wyjdzie. Jakoś szklana kula milczy :-(
 7. Czekaj, wyciągnę zaraz szklaną kulę i ci sprawdzę...
 8. Na 100% port z PC. Capcom ostatnio całkiem nieźle sobie z optymalizacją, powinno być dobrze.
 9. Jak ukukuki pisze. Zobacz na propada, jak gałki przesuniesz to będzie dobrze. Nie trzeba wtedy gałek pod przyciskami dawać.
 10. Jeśli nie zabiorą możliwości używania najmniejszej wersji na TV (np kabel do docka, sam tak używałem konsoli żeby jej nie rysować) to chętnie bym wziął switcha bez odczepianych kontrolerów i rumble w form factor 3DSa (składanego)
 11. @Tokar brałeś teraz w xkom 1499 czy większą cebulę znalazłeś?
 12. @Tokar masz szansę zauważyć w lato poza domem. Natomiast na tym którym się bawiłem fuckupów nie widziałem żadnych.
 13. Ja miałem przyjemność korzystać z v30 i jak porównasz zdjęcia nawet z samsungiem albo zobaczysz te same z Google camera to widzisz, że tam mimo wyłączenia wszystkiego jakby był jakiś filtr. To widać. Co do jasności to w pomieszczeniach jest ok. Sam mam niską jasność. Wszystko rozbija się o jasny dzień. G6/7 maja wysoką jasność i dodatkowy tryb na słońcu, dzięki czemu po prostu coś widać. V30 będzie miał tak jak mój stary nexus - trzeba ręką cień robić xD @ragus LG można brać za dobre pieniądze. Jeśli bateria nie jest priorytetem to masz starszego flagowca w cenie obecnego średniaka. Dalej Snap 821 jest szybszy niż wszystkie 6xx czy 7xx po drodze, dostajesz dobry aparat oraz NFC, działającego Netflixa, dobry ekran. Wolę to niż średniaka. Kwestia gustu. Oczywiście beka jak ktoś da za to 3000-4000.
 14. Ten poled w v30 slabiutki jest. Sporo problemow, kolory słabe, jasność sporo niższa niż nawet G6. G6 za 999 to bym sam wziął jeszcze jeden na zapas xD Chociaż u mnie tydzień temu wibracje padły :-( No ale gwarancję mam to poleci na serwis. Minusem LG ogólnie to tzw. overprocessing zdjęć. Bardzo z tym przesadzają. Ale zawsze można użyć Google Camera. No i te aktualizacje nieszczęsne. Dopiero niedawno oreo a o pie to nie myślę nawet.
 15. Ja piszę o sobie. Dla mnie ta gra jest niegrywalna. Ogór ma ode mnie inny gust i ma do niego prawo tak jak ja do swojego. On uwielbia undertale a dla mnie to takie 5/10. W ocarine wcześniej nie grałem, nie mam sentymentu. Gra jest drewniana, nic mi się w niej nie podobało. Zresztą botw też mi się nie podoba, ograłem 20h i odstawiłem. Chyba mam prawo do swojej opinii nie sugerując się innymi opiniami w necie tylko swoimi doświadczeniami prawda @ogqozo?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.