Jump to content

NemoKOF

Użytkownicy
 • Content Count

  4579
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

447 Wybraniec

About NemoKOF

 • Birthday 09/21/1983

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • GamerTag:
  NemoKOF
 • PSN ID:
  NemoKOF
 • Nintendo ID:
  NemoKOF
 • Steam ID:
  NemoKOF

Recent Profile Visitors

2038 profile views
 1. Jak masz kody na kasę i po zakupach zostanie Ci siano, będzie problem żeby wrócić na swój region. Lepiej założyć dodatkowego konto USA. W gry będziesz mógł grać na każdym koncie ma konsoli.
 2. Przy częstym używaniu występuje bardzo często. Niestety. Kwestia jednak konstrukcji. Jak są identycznie zbudowane i od tego samego dostawcy niestety ryzyko będzie duże.
 3. Napisali już że HH 720p 60 fps, dock 1080p 60 FPS. Pytanie - jest tam dopisek Definitive Edition i taka wersja też jest na PC. Czy te wersje będą się różnić?
 4. Dokładnie xD biorąc teraz będziesz beta-testerem.
 5. @Neithell jeśli możesz się jeszcze wstrzymać to się wstrzymaj albo oddaj konsolę. We wrześniu do sprzedaży trafia nowszy model z dużo dłuższym czasem działania na baterii co przy podróżach ułatwi Ci życie. Obecny model nie zachwyca w tym względzie. Nie brałbym go teraz. Najgorszy moment na zakup. Zelda to nie rpg tak BTW. To gatunek trochę sam dla siebie.
 6. Samej tegry są 2 nowsze - x2 I Xavier. https://en.wikipedia.org/wiki/Tegra Także jak poczekają jeszcze to będzie na czym zbudować coś fajnego. Plus zgodność binarek więc gierki powinny od strzału działać. Stacjonarki poszły w x86 a switch w arm i to bardzo dobrze. Moc wzrasta zachowując kompatybilność.
 7. Jakbym miał się zakładać to założyłbym się że tak nie będzie. Odstawić 36 mln potencjalnych nabywców? Strzał w stopę. Nie było żadnej gry z Mario i Linkiem która wymagała New3DS.
 8. Starej już nie robią więc tylko kwestia czasu. Jak teraz jest rewizja to wersji PRO bym się nie spodziewał rok czy dwa nawet, zobacz jak wyglądały wersje "PRO" innych konsol przenośnych Nintendo i weź pod uwagę, że chcą zachować kompatybilność gier ze starą wersją. Więc np na konsoli NEW 3ds gier dedykowanych masz parę mimo że konsola jest de facto sporo mocniejsza.
 9. @blantman pierwsze testy pokazują że jest cichsza.
 10. Ok, jakieś info i testy obu starych? Nie wspomina tutaj koleś o najbardziej irytującej dla mnie wadzie czyli bardzo kiepskiej powłoce antyrefleksyjnej. Rozumiem fakt, że konsola musi być tania ale przy tym telefony honor czy xiaomi za 500-600 PLN mają lepsze ekrany a poza rozdziałką to 3ds XL z ekranem IPS też jest lepszy (jaśniejszy i mniej odbija światło). No nic, na ekran już narzekałem więc nie będę się powtarzał. Po prostu szkoda. Ale to tylko niewielka rewizja więc cudów się nie spodziewałem. Ciekawe jeszcze czy różnią się analogi ale to czas pokaże. I jeszcze jedna rzecz w samej recenzji. Stwierdzenie że "it has bigger battery" jest mylące. Bateria jest dokładnie taka sama, konsola działa dłużej dzięki nowemu procesorowi które zużywa mniej prądu. Mógł to ująć poprawnie mówiąc że konsola dłużej działa a nie że bateria jest większa.
 11. Na końcu mówi że lepszy ekran. Natomiast same testy pokazują że różnica jest nieznaczna.
 12. Mam krzyżaka w joyu hori. Rozkrecales te joycony? Patrzę na zdjęcia i widzę w lite gałki wyglądające identycznie na pierwszy rzut oka. 3ds/vita/gpd win maja gałki bez przycisków, nie klika się ich. Nie znam innych tak małych analogów które można wciskać. One są malutkie I chyba za dużo chcieli funkcji w zbyt małym rozmiarze. Nie, nie miałem lite w rękach i właśnie dlatego się boję awaryjności, nauczony doświadczeniem zwykłej wersji.
 13. Ok, jak taka różnica w cenie to rozumiem jeszcze. Chodziło mi bardziej o to, że gałki są słabe. Drift, łatwo wcisnąć je "na stałe". Trochę tego wymieniłem I jedyne tak psujące się analogi to te w PSP. Te w vicie I te w 3ds tak awaryjne nie są. Wiedząc to po prostu nie chciałbym tego brać szczególnie że ja w 4 joyconach mam już w 2 wymienione analogi. Co do docka to są sensowne alternatywy, sporo mniejsze. Ja swojego sprzedałem I kupiłem co innego. Działa dobrze :-) Zależy czy ekran będzie lepszy jakościowo. Jeśli tak to rozważę. Jeśli nie to nie :-D
 14. Poważnie? Przecież to jest taki mega kastrat. I jak gałek nie zmienili to będziesz to serwisować w całości.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.