Jump to content

NemoKOF

Użytkownicy
 • Content Count

  4757
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

501 Wybraniec

About NemoKOF

 • Birthday 09/21/1983

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • GamerTag:
  NemoKOF
 • PSN ID:
  NemoKOF
 • Nintendo ID:
  NemoKOF
 • Steam ID:
  NemoKOF

Recent Profile Visitors

2246 profile views
 1. I into the breach i celeste
 2. Nie mam lite'a. Lepiej wygląda bo jedna bryła.
 3. Jak sobie odłożę na to to mam zamiar właśnie taki kolor zrobić tylko joy z krzyżakiem chcę. Mam sentyment do takiego gameboya.
 4. Sporadycznie ale używana. Baterie litowo jonowe i litowo polimerowi ulegają degradacji jeśli nie są używane i są poniżej 30% lub powyżej 80%. Natomiast po 7 latach bateria która trzyma 2-3h a trzymała z 5-6 pewnie kiedyś to super wynik :-)
 5. Piszesz pesos i meksyk w jednym zdaniu, nie dziw się że ktoś nie skumał że piszesz o PLN
 6. Developer wyciął coś na Switchu i dał wysoką cenę? Nintendo, ty coorvo!
 7. Skoro dwójka niby taka słaba, po co ja kupować?
 8. Ja mam new 3ds XL I drętwieją po dłuższych sesjach, ale daje radę, całkiem niedawno LM1 I LM 2 skończyłem. 3d land też bez 3d bo po 10 minutach z 3d boli mnie głowa, więc nie używam. Za to od switcha nie drętwieją. Nie to że jest super wygodny, denerwuje głównie prawy analog po przyciskami którego ciągle potrącam przez przypadek ale bólu nie ma.
 9. Switch najgorszy? Grałeś dłużej w coś na 3ds? Poważnie bardziej przy Switchu ci drętwieją ręce?
 10. Kwestia chęci i polityki. Da się zrobić ale firmy pewnie nie chcą, patrz cross-play. Niby się nie dało, Sony uparcie tak mówiło i nagle cyk, pyk I się da. Na pewno wymaga to współpracy z twórcami konsol, na PC masz po prostu dostęp do plików. Szkoda. Nie zmienia to faktu że ja jestem pełen podziwu i tak.
 11. No piękna rzecz, powinni się uczyć od nich inni. Jakby jeszcze był import z innych wersji to bajka ale pewnie nie będzie (PS4, XOne).
 12. NemoKOF

  Luigis Mansion 3

  Tu są złote rady. Ja w ogóle przełączyłem na jedną gałkę w zasadzie, czyli że postać się obraca a nie robi strafe i się dobrze grało.
 13. Granie TYLKO ONLINE na konsoli przenośnej bez żadnego slotu SIM? Czyli grasz poza domem z ciągle włączonym hotspotem w telefonie? Przecież jak tylko takie pokemony się ukażą to będą miały gorszą ocenę niż ostatni Warcraft na metacritic. Nie twierdzę że to łatwe ale Nintendo musi bardziej się przyłożyć do sprawdzania kto co zrobił w takim razie. A always online to nie jest rozwiązaniem w tym przypadku na 100%.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.