Jump to content

NemoKOF

Senior Member
 • Content Count

  4824
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

522 Wybraniec

About NemoKOF

 • Birthday 09/21/1983

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • GamerTag:
  NemoKOF
 • PSN ID:
  NemoKOF
 • Nintendo ID:
  NemoKOF
 • Steam ID:
  NemoKOF

Recent Profile Visitors

2541 profile views
 1. Jak już I tak nie kupujecie figurek to kupcie jakiś emulator i tyle. Będziecie mieli w jednym miejscu.
 2. Myślę, że będzie dokładnie tak jak napisał Devil - po to zrobili konsolę na ARM żeby nie iść w customowe rzeczy tylko wrzucić nowszy procek, wincyj ramu i heja. Może się nazywać cos tam Switch 2 ale zachowają pełną kompatybilność ze starym softem i ew. emulatorami który powstanie na switcha. Żeby zrobić jeden ekosystem NINTENDO po prostu, jak jest XBOX i miał być PS bo im jeszcze nie wyszło do końca. To jest dobry ruch - jak startuje konsola to masz kupę gier + ew możesz się pochwalić patchami potem do podbicia grafy czy wincyj fps dać.
 3. Wygrzebane info przez hakerów z softu. Klikajcie i czytajcie cały wątek. Na lepszą wydajność nie liczcie. Nowa wersja ma ten sam chip co Mariko (V2) i Lite. Ma dodatkowy chip Realteka który potrafi upscale do 4K robić, ale to jest wbudowane w tablet (nie dock) i nie dodaje mocy tylko sztucznie podnosi rozdziałkę do 4K. Dodatkowo ma być nowy ekran ale nie wiadomo czy OLED/MiniLED. Nie będzie to obecny LCD bo jest zmieniony kod. To najważniejsze wnioski do których się dokopano. Czyli to będzie nowa rewizja a nie "Switch Pro". Stawiam że 4k to będzie upscale menu które jes
 4. Dodali to w pewnym momencie jedyne 3 lata po premierze konsoli.
 5. NemoKOF

  Hades

  Na true ending trzeba przejść 10 razy. Dodatkowo potem dochodzą przeszkadzajki, tzw heat które pozwalają na nowo zdobywać krew tytanów co pozwala ładować dodatkowe aspekty broni a te z kolei potrafią niesamowicie zmienić rozgrywkę. Polecam się tym pobawić bo warto. Jak ktoś nie daje rady to jest ten godmode który wbrew nazwie nie daje nieśmiertelności ale -20% obrażeń, odejmuje 2% po każdej śmierci i stopuje na -80%. Możecie się tym posiłkować. Dla mnie zayebisty tytuł, ponad 35h nabiłem.
 6. Info, które wypluła osoba produkująca seryjnie homebrew i custom firmware wskazuje raczej na opcję 4k ale jako dodatkowy, posiadający swoją moc dock. Natomiast w samym HH coś tak pisał o śladzie oleda. Natomiast na logikę, wasze telefony nie mają 4k - po co marnować moc na ekran 6-7 cali i 4k? Jeśli zmienia rozdzielczość to myślę że najwięcej pójdę w fullhd a i w to wątpię - 720p jest ok przy takiej wielkości, niech gry chodzą w 60fps zawsze i pełnej rozdzialce.
 7. No i nie można grać na TV.
 8. NemoKOF

  Hades

  Wszystkimi skończyłem i zdecydowanie najszybciej i też najprościej szło mi tarczą.
 9. NemoKOF

  Hades

  Ja skonczyłem 10x Mam odkryte I po 35h chyba odstawiam. Zayebista gierka po prostu. Jedynie Nieźle wyszło, nie powiem :-)
 10. Pytanie było o ANALOGI xd Umiesz czytać? Analogi są IDENTYCZNE A twoja super wiedza i 2 lata ze switchem twierdzą, że można kopiować save'y na kartę bo "jest gdzieś w opcjach"
 11. Przecież lite ma identyczne analogi jak zwykły xD Dokładnie te same części to są.
 12. No to nie zgrasz poza system transfer. Kochane nintendo.
 13. Nie możesz na kartę nigdy. Tylko do chmury. Ale jest opcja transferu profilu na nową konsolę ale musisz je obie mieć w ręku.
 14. Folie wg mnie dość szybko wyglądają jak goonvo obejsrane, wpada pod boki kurz, różne niteczki itd. Lepiej szkło.
 15. Pytanie jaka moc jest tej ładowarki. Jak prąd spadł do 0 a ładowarka daje mały prąd może nie starczyć żeby się podładował i włączył. Może masz dostęp do jakiejś innej ładowarki żeby go podłączyć?
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.