Jump to content

NemoKOF

Użytkownicy
 • Content Count

  4635
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

462 Wybraniec

About NemoKOF

 • Birthday 09/21/1983

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • GamerTag:
  NemoKOF
 • PSN ID:
  NemoKOF
 • Nintendo ID:
  NemoKOF
 • Steam ID:
  NemoKOF

Recent Profile Visitors

2093 profile views
 1. NemoKOF

  Luigis Mansion 3

  Jak masz czas żeby usiąść na dłuższą sesję to taka całościowa przygoda wydaje się lepsza ale z punktu widzenia użytkowników HH żeby zagrać z doskoku to misje wygodniejsze. Przechodziłem obie pod rząd i dwójka dużo lepsza imo.
 2. Nic nie ginie. Monety są przypisane do waluty, jak wrócisz to dalej będą.
 3. Zobacz czy gdzieś nie jest za grosze, swego czasu w Rosji to było za 5 czy 10 PLN. Edit: teraz jest w Rosji za 21 PLN.
 4. Wiadomo, jak nie można w 4k to lepiej nie ogrywać. Jest jeden duży minus tej wersji - brak cross-save. Mam paru ludzi którzy zaczęli na PC ale nie mają czasu żeby ukończyć i mnie pytali, czy opcja przeniesienia stanu gry jest. Jakby była, deklarowali że kończyli by na switchu - jeden switcha już ma a drugi chciał kupić. Duży minus i pole do poprawy sprzedaży - zrobić jakiś import save'a z PC.
 5. Zrób osobne konta dla dzieci zeby miały własne save'y. Wszystko kupione na twoim koncie będzie działać.
 6. NemoKOF

  Luigis Mansion 3

  Jedynka wydawała mi się ciut trudniejsza.
 7. Dodajmy że tylko pad od GC I tylko na usb. Jest przejściówka na bt która pozwala podpiąć pada z GC I tam też triggery są cyfrowe. To kwestia drivera/firmware'u. Może 8bitdo usłyszy użytkowników i to ogarnie?
 8. @Gromit ma takiego pada, może uda mu się sprawdzić?
 9. Jeśli emulują pro controller to nie będą tak działać.
 10. To nie jest ponoć Ignite per se ale coś zrobione konkretnie pod switcha. Ea twierdziło że to jest coś pomiędzy ps3 a ps4 (jako generacje). Nie mam dużej konsoli ale grałem latami na ps3 i potem ps4. I mam dokładnie takie odczucia, że jest lepiej niż na ps3 ale gorzej niż ps4. Online chodzi bardzo dobrze. Jak chcesz sobie tylko sezony grać i z ludźmi ew to lykaj gdzieś 19 za grosze.
 11. Mayflash ma kilka trybów. Fakt że używałem z padem od ps4 I ps3 ale działał bardzo dobrze u mnie.
 12. Lepiej nową. Masz nowszy proces technologiczny na czym skorzysta każdy aspekt - czas pracy, temperatury, żywotność.
 13. Wystarczy niektórym że ma dobry krzyżak. Firmware poprawia jakiś lag jeśli są też również podpięte joycony więc to mus.
 14. Poszukaj kogoś z kompem bo te firmware'y sporo dają.
 15. Kombinacją się włącza odpowiednią. Hold Y+START button POWER ON as SWITCH PRO mode.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.