Jump to content

NemoKOF

Użytkownicy
 • Content Count

  4715
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

486 Wybraniec

About NemoKOF

 • Birthday 09/21/1983

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • GamerTag:
  NemoKOF
 • PSN ID:
  NemoKOF
 • Nintendo ID:
  NemoKOF
 • Steam ID:
  NemoKOF

Recent Profile Visitors

2175 profile views
 1. To ta gra gdzie 5y epizod wychodzi z 5 lat? Gotg zaraz za undertale pewnie.
 2. Dig 2 chyba wariat ma I mu się nie podobało ;-)
 3. W grę którą napisały max 2 osoby @zdrowywariat zobacz yooka 2: https://www.nintendo.com/games/detail/yooka-laylee-and-the-impossible-lair-switch/ ponoć bardzo poprawiona względem 1 gierka, podobna w stylu do Donkeya. Dużo fanów plaformersów chwali.
 4. Ciekawe czy Metro dostanie sterowanie żyroskopem oraz czy w związku z faktem, że Capcom przerzuca rzeczy z DMC 4 do DMC 3 (style switcher) to czy w końcu pochylą się nad RE4 i dodadzą żyroskop.
 5. Trylogia ograna - dla mnie gry świetne ale na raze. Podobnie jak Ace attorney. Za mało gry a grze żeby drugi też znając fabułę przechodzić. Ale mogliby wydać dla poszerzenia grona odbiorców. Nie widzę ogrywania tego typu gier na stacjonarnym sprzęcie, tylko przenośnie.
 6. Miałem tak z Królikami ale bardzo dawno temu. Na starych softach był też problem że po długim sleepie czasem Wifi nie działało. Ale to zostało już rozwiązane.
 7. Tak, save jest w pamięci NAND. Jak masz opłacony abonament - może wysłać save'y na serwery nintendo ale większość gier z zaawansowanym multi tego nie obsługuje (Smash, Splatoon). Dodatkowo możesz przesłać CAŁEGO użytownika między konsolami które są w tej samej sieci (coś jak system transfer z czasów 3DS). Wtedy przejdą wszystkie stany zapisu. Czemu masz wieśka pudełkowego? Tylko ta wersja na PL? Czy po prostu chcesz odsprzedać kiedyś?
 8. Niektóre dodatkowo maja obligatoryjny spory download nawet mając pudełko jak doom, języki ma diablo, Fifa, część gier z kolekcji się ściąga w crashu np., banner saga. Dużo tego. Z innej beczki - jak komuś przez rok starczyło 32gb to widocznie gra w jedną, dwie gry i potem się ich pozbywa. Ale 70 PLN nie jest majątkiem.
 9. Dorzuć troszkę I weź 128gb. Sandiski z pewnego źródła jak najbardziej ok.
 10. Nie wszystkie gierki pozwalają na synchronizację save'ów przez serwery nintendo, np smash, chyba pokemony też nie. Więc ciężko byłoby mieć 100% rzeczy tu I tu.
 11. Jest dokładnie tak jak piszesz. Są zdjęcia rozebranego I analogi to takie same moduły. Nie jest tak że się wszystkim psuje, ale jeśli coś się stanie to łatwiej odesłać lub rozebrać sam joycon niż całą konsolę. W dniu premiery lite był filmik z lekkim driftem. Więc awaryjność samych analogów będzie na takim samym poziomie jak wcześniej.
 12. Jak grasz głównie w hh to możesz wziąć to: https://allegro.pl/oferta/kontroler-hori-nintendo-switch-joy-con-zelda-8306303674 Ogrywalem na tym mortala i krzyżak daje radę.
 13. Szkoda choćby ramu, mogli dać te 8 jak w one/ps4. Jeśli ktoś jest świadomy jak chodzą multiplatformy to ma 2 konsole albo switcha i PC.
 14. Przecież się poprawiłem ale porównanie samego GPU na max zegarze w doku też nie oddaje pełnego obrazu. Jest najmocniejszym handheldem ale najslabszą stacjonarką obecnie. Twierdzenie że taka wydajność starczy na lata to chyba jakaś racjonalizacja zakupu.
 15. Ale wiesz jak chodzi na ps4 xD no trochę lepiej. Dodaj jeszcze fakt, że GPU chodzi w ręku na połowie zegara czyli masz dokładnie 1/2 wydajności wtedy. Nie nazwał bym tego "wydajność wystarcząca na lata". Na ps3 jakieś GTA 5 wyszło nawet. Możesz popatrzeć na porty z tamtej generacji, nie urywaja doopy wzrostem jakości.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.