Jump to content


NemoKOF

Użytkownicy
 • Content Count

  4499
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

425 Wybraniec

About NemoKOF

 • Birthday 09/21/1983

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa
 • GamerTag:
  NemoKOF
 • PSN ID:
  NemoKOF
 • Nintendo ID:
  NemoKOF
 • Steam ID:
  NemoKOF

Recent Profile Visitors

1986 profile views
 1. Ja nie jestem za tym żeby w os integrować apki i funkcje POZA prostymi wiadomościami. Nic natomiast nie szkodzi żeby wydawcy zrobili aplikacje używające tych 3.5 gb ramu. Switch i tak odpala jedną apkę jednocześnie więc czy to jest mario kart czy HBO go - dla mnie bez znaczenia. Jest yt i jest Hulu czyli się da.
 2. Switch ma 4gb ramu. Im lżejszy jest system tym lepiej. Także sam system mi jakoś nie przeszkadza, brakuje wiadomości najbardziej. Głupim pomysłem było po prostu ograniczenie się do 4gb ramu. Dziś na pepperze była przecena 32gb ramu DDR4 z 700 na 600zl. Ile w takim razie w hurcie kosztowały te dodatkowe 4gb? Tego mi najbardziej szkoda. Obniżenie zegarów cpu i GPU w trybie przenośnym rozumiem (temperatury i bateria) ale tego ramu nie rozumiem.
 3. Czymś muszą zastąpić umierającego 3dsa.
 4. Jest teraz tylko jeden problem. O ile RASP jest świetny i jest jak piszesz orzech to jednak nie kosztuje 129 pln a za tyle można to badziewie wyrwać. Więc w takiej cenie już jest sens kupowania tego. O raspie pisałem kiedyś w temacie NES Classic ale on w pewnym momencie wystrzelił na jakiś 1000 pln xD
 5. NemoKOF

  Luigis Mansion 3

  Można uśpić konsolę i grać później. W Luigi's 1 na 3ds save też jest niezbyt często.
 6. Nie dowiemy się do momentu aż się pojawi. Nintendo nie jest głupie i wie, że jak zapowie to ludzie będą czekać więc musieliby zejść z ceny żeby sprzedać obecny model. Szczególnie, że plotki mówią, że nie będzie wersji PRO. Raczej odświeżenie + wersja mini.
 7. Jak nówka to w sumie nie wiem. Może poszukaj czegoś lekko używanego? Aparaty są priorytetem we flagowcach więc lepiej szukać starszego flagowca niż nowego średniaka. Widzę że np LG G6 które ma spoko aparat są w granicach 500-700 pln, mocno telefon spadł z ceny. Może taki kierunek?
 8. Parę znajomych (no jednak jakichś mam xD) w robocie mówiło że wezmą bo mają rozgrzebane i by skończyli. Warunkiem właśnie był cross-save albo chociaż jakiś import do wersji switchowej.
 9. No nawet mu wyszło, kwikłem
 10. A mi wersja składana ala 3ds.
 11. A tak, taki activity jak na 3ds i byłoby dobrze.
 12. Jedyne czego mi brakuje to znajomych i wiadomości. Nic innego bym i tak nie robił, ew netflix w docku ale to nie jest decyzja wyłącznie nintendo.
 13. Ja nie oceniam samych gier. Po prostu piszę, że dalej kupa staroci jest portowana. Dla mnie dalej dziwne że nie mamy nic z GC i Wii od samego Big N.
 14. Nie ma z WiiU ale capcom robi re 5 i 6, robi się Alien Isolation. Dalej kupa staroci. Aczkolwiek ten Wiesiek jaki tam nie będzie zapewne sprzeda się nieźle i pewnie trochę wariatów więcej kupi switcha żeby pograć na działce xD Zgadzam się również, że jeszcze GTA 5 by się przydało. Gra wyszła też na ps3/x360 więc zapewne coś by się dało ukręcić. Liczby w jakich to się sprzedało aż się proszą o port.
 15. Nie kojarzę żeby na konsolę Ninny wyszły 2 Mario Karty. Przynajmniej nie ostatnio. Ds, 3ds, gc, wii, wiiu - wszystkie dostały po jednej wersji.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.