Skocz do zawartości

Fight Night Round 4


Gość Kyo

Poziom trudności Trofeów  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Oce? poziom trudno?ci Trofeów w Fight Night Round 4

    • Bardzo ?atwe
      1
    • ?atwe
      0
    • ?rednie
      1
    • Trudne
      2
    • Bardzo trudne
      1


Rekomendowane odpowiedzi

http://www.trofeaps3.com/trophies/readarti...?article_id=306

 

Brąz: :3pl:

 

Get in the ring

Win a fight now match against the CPU.

 

New blood

Import a boxer into Legacy mode.

 

You're in the game

Create a boxer using the photo game face tool.

 

Pain brings glory

Win a match in online world championship mode.

 

 

Srebro: :2pl:

 

Walk like 10 men

Win 10 fight now matches against the CPU.

 

Knock a sucker out

Win by a knockout in a fight now match against the CPU.

 

Echo Trunk challenge

Beat CPU Miguel Cotto in fight now on pro.

 

Man up Manny

Beat CPU Manny Paqcquiao in fight now on champion.

 

The road is long

Win 10 fights in Legacy mode.

 

Undefeated

Win 5 consecutive Legacy mode fights.

 

Solid contender

Win 5 online ranked matches.

 

A force to reckon with

Win 10 online ranked matches.

 

Comeback kid

Win a online ranked match aftr being knocked down twice.

 

 

Złoto: :1pl:

 

David and Goliath

Beat CPU Mike Tyson in fight now on G.O.A.T.

 

King of the Rope-a-dope

Beat CPU Mohammad Ali in fight now on G.O.A.T.

 

The champ is here

Win a championship belt in a single weight class.

 

GOAT

Retire as the greatest of all time.

 

XXL

Win the heavyweight championship belt in online world championship mode.

 

XL

Win the middleweight championship belt in online world championship mode.

 

L

Win the lightweight championship belt in online world championship mode.

 

 

Platyna: :boks:

 

Platinum Trophy

Unlock all other trophies.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 17
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

potwierdzam goat to najtrudniejszy poziom. ale i tak proponuje go wlaczyc bo mam wrazenie ze gra przez to jest bardziej dynamiczna.

wlasnie zaczalem grac i mam wrazenie ze ponizsze 3 trofea beda najtrudniejsze:

 

XXL

Win the heavyweight championship belt in online world championship mode.

 

XL

Win the middleweight championship belt in online world championship mode.

 

L

Win the lightweight championship belt in online world championship mode.

Odnośnik do komentarza
potwierdzam goat to najtrudniejszy poziom. ale i tak proponuje go wlaczyc bo mam wrazenie ze gra przez to jest bardziej dynamiczna.

wlasnie zaczalem grac i mam wrazenie ze ponizsze 3 trofea beda najtrudniejsze:

 

XXL

Win the heavyweight championship belt in online world championship mode.

 

XL

Win the middleweight championship belt in online world championship mode.

 

L

Win the lightweight championship belt in online world championship mode.

 

 

jak najbardziej sie zgadzam

 

Odnośnik do komentarza

Trofea w tej grze są dość przyjemne do zdobywania. Wszystkie trofea za wyjątkiem tych związanych ze zdobyciem mistrzostwa świata można zrobić ustawką jak ktoś chce hehe. Jeśli chodzi o te tytuły mistrza świata to jest to najbardziej idiotyczne i irracjonalne trofeum do zdobycia w dziejach, pas mistrzowski jest tylko JEDEN co oznacza że trzeba być najlepszym graczem na świecie lol. Mistrz musi stawać w obronie tytułu co 72 godziny, jeśli tego nie zrobi pas jest chyba wolny ale nie jestem pewien. Na Xboxie są komedie istne związane z tymi "acziwkami", bo jak wyczytałem Mistrz sprzedaje tytuł za 4000 MS Points lub 12 miesięcy abonamentu Live ! Nie wspomnę, że mistrz walczy z jednym ze swoim przyjaciół by trzymać tytuł przy sobie(przyjaciel się podkłada). Nie chcę wspomnieć także o tym, że MISTRZ może zrobić quita jak zobaczy z kim ma doczynienia. Wszystko oczywiście jest bezkarne. EA musi coś z tym zrobić, zresztą w ich grach panuje za duża bezkarność dla quiterów. Oczywiście quituje w lobby jak widzi z kim gra, bo chyba w meczu to by zabrało mu pas na rzecz przeciwnika ostatniego. Mistrzowie wszystkich wag są dodatkowo zmówieni i działają razem. Jeśli chodzi o jakieś pozytywy to takie, że na PS3 nie ma za bardzo za co sprzedawać pasa chociaż PAS za Gry z PSN, doładowanie konta, zdrapki brzmi dość realnie heh. EA działajcie, bo to jest żałosne co się dzieje !!!

 

Błędne koło to jest, mistrz quituje cały czas i z nikim nie walczy, a przyjaciel z friend listy pomaga by pasa nie stracił : /

Edytowane przez Wolak10
Odnośnik do komentarza
Trofea w tej grze są dość przyjemne do zdobywania. Wszystkie trofea za wyjątkiem tych związanych ze zdobyciem mistrzostwa świata można zrobić ustawką jak ktoś chce hehe. Jeśli chodzi o te tytuły mistrza świata to jest to najbardziej idiotyczne i irracjonalne trofeum do zdobycia w dziejach, pas mistrzowski jest tylko JEDEN co oznacza że trzeba być najlepszym graczem na świecie lol. Mistrz musi stawać w obronie tytułu co 72 godziny, jeśli tego nie zrobi pas jest chyba wolny ale nie jestem pewien. Na Xboxie są komedie istne związane z tymi "acziwkami", bo jak wyczytałem Mistrz sprzedaje tytuł za 4000 MS Points lub 12 miesięcy abonamentu Live ! Nie wspomnę, że mistrz walczy z jednym ze swoim przyjaciół by trzymać tytuł przy sobie(przyjaciel się podkłada). Nie chcę wspomnieć także o tym, że MISTRZ może zrobić quita jak zobaczy z kim ma doczynienia. Wszystko oczywiście jest bezkarne. EA musi coś z tym zrobić, zresztą w ich grach panuje za duża bezkarność dla quiterów. Oczywiście quituje w lobby jak widzi z kim gra, bo chyba w meczu to by zabrało mu pas na rzecz przeciwnika ostatniego. Mistrzowie wszystkich wag są dodatkowo zmówieni i działają razem. Jeśli chodzi o jakieś pozytywy to takie, że na PS3 nie ma za bardzo za co sprzedawać pasa chociaż PAS za Gry z PSN, doładowanie konta, zdrapki brzmi dość realnie heh. EA działajcie, bo to jest żałosne co się dzieje !!!

 

Błędne koło to jest, mistrz quituje cały czas i z nikim nie walczy, a przyjaciel z friend listy pomaga by pasa nie stracił : /

 

niestety potwiedzam mam tez cicha nadziej ze cos z tym zrobia. dlatego jestem stanowczym przeciwnikiem osiagniec online...

Odnośnik do komentarza

Nie sadzilem ze z tym trofeum jest tak zle... prosty rachunek wskazuje ze jezeli mistrz musi bronic tytulu co 72 godziny to tylko okolo 120 osob rocznie moze zdobyc to trofeum. Zakladajac ze gra sprzeda sie na PS3 w skromnym nakladzie 10.000 sztuk na calym swiecie to zdobycie platyny przez 10.000 graczy zajmie jakies 81 lat!!!!!!!!!

 

Powyzsza kalkulacja to tylko zalozenie przy 10k kopiach - w kilzone 2 obecnie w sieci gra okolo 450.000 graczy (i np. jedno z trofeow wymaga dostania sie do top 1% - czyli "grupki" 4500 najlepszych graczy w danym tygodniu) wiec przy powyzszym idiotycznym wymaganiu jego zdobycie przez wszystkich graczy zaleloby 3.688 lat !!!!!!!

 

to sie nadaje do tematu: najglupsze trofeum (ale chyba jeszcze nikt takiego nie zalozyl:-))

Odnośnik do komentarza

Jeśli mistrz walczy regularnie to można się na niego natknąć i jeśli uda się rozpocząć mecz to zabrać mu tytuł, ale jeśli typ po zdobyciu tytuły nie gra zupełnie nic...to trzeba poczekać te kilkadziesiąt godzin, aż wpadnie bronić pasa i nie jestem pewien do końca ale chyba tylko 1(!)walkę musi wygrać i dać sobie spokój na kolejne dni. Fatalnie działający system wręcz przeraża heh.

Odnośnik do komentarza

zostaly mi tylko 3 trofea ze zdobyciami mistrzostw w poszczegolnych kategoriach wagowych i chyba na tym koniec. legacy mode zajelo mi kupe czasu ale warto bylo zdobyc ten achievment. a co do 3 najgorszych to sobie odpuszczam bo chyba sporo nerwow strace i nie ma sensu dla mnie jak nic nie zmienia. zostawie sobie ten tytul tylko po to zeby kumplom na imprezach dupe kopac ;)

Odnośnik do komentarza
zostaly mi tylko 3 trofea ze zdobyciami mistrzostw w poszczegolnych kategoriach wagowych i chyba na tym koniec. legacy mode zajelo mi kupe czasu ale warto bylo zdobyc ten achievment. a co do 3 najgorszych to sobie odpuszczam bo chyba sporo nerwow strace i nie ma sensu dla mnie jak nic nie zmienia. zostawie sobie ten tytul tylko po to zeby kumplom na imprezach dupe kopac ;)

 

Dokladnie - szkoda teze ze tym trzem trofeom przypisano tak duza wage (3 x zloto plus platyna to razem 39,47%). Wedlug mnie powinny byc co najwyzej srebrne, a biorac pod uwage rozwiazanie ze moze byc tylko jeden mistrz w tym samym czasie - brazowe.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...