Skocz do zawartości

Input Lag


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo wszystkie lcd borykaja sie z input lagiem, czyli opoznieniem wyswietlanego ekranu w stosunku do wcisniecia czegos na padzie/gitarce i innych cudach. Moze to byc 10 ms, moze byc 100! zaleznie od modelu TV. Jak dziala kalibracja tego w gitar hirołach i rokbendach? Po prawidlowym konfigu nie ma opoznien, gra sie komfortowo?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 11
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W4000 jest bardzo szybki, Sony nawet nie wkladalo do niego Game Mode.

 

HD Console Gaming (PS3)

 

We measured the input lag on the Sony KDL40W4000 to be 30ms better/ faster than our resident Samsung F96 reference, meaning that it's probably on par with a CRT (as good as it gets). Now we know why Sony didn't bother including a [Game Mode] in the user menu... there's simply no need. The gaming response on the latest Sony Bravia KDL40W5500 did not come close to this, probably due to more complicated video processing.

 

 

Odnośnik do komentarza

Samsung 940 FN, matryca PVA, opóźnienie jakieś 20 ms+, bo w ciemnych miejscach i szybkich akcjach mam rozmazany obraz mimo braku Blura.

Mówię Ci, przy grach muzycznych nie ma z tym problemu - tym bardziej, że na bank nie zaczniesz od Experta, no chyba, że masz jakieś doświadczenie w tym.

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

Ja zawsze kalibruję. Pierwsze co robię uruchamiając nowy tytuł muzyczny to kalibracja :P Raz grałem na projektorze w GH3 to nie mogłem znieść laga i musiałem zmienić o kilkadziesiąt czy nawet -set milisekund. Przeważnie ustawiam na swoim tv tylko video lag i to na nie więcej niż 30ms w jedną lub drugą stronę. Strasznie mnie irytuje jak gubię nutki przez laga.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...