Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

(pipi) zawód masakra :/

Carwin dał ciała. Wiadomo, że jak sędzia stoi i powtarza, że zaraz zakończy to trzeba lać. Ale wystrzelał się na maxa i koniec. Ogólnie świetny występ Brocka na mega +. Ale i tak go nie lubię:P

 

Walka Akiyamy. Mega fight !!! Taka masakra w 2giej rundzie, że szok. Leben to zwierzę :)

 

Szkoda Krzysia. No ale cóż. Poszedł na głupią wymianę i się dał złapać.

 

George S. też miał ciekawą walkę. Polecam oglądnąć walkę, w której widzimy bardzo mało BJJ w wykonaniu George'a.

 

Będę miał czas doogodlądam resztę.

Odnośnik do komentarza

Tez nie obejrzalem jeszcze calej gali. Jak na razie tylkko main event i Leban vs Sexiyama. Coz moge dodac, chyba to ze spodziewalem sie wygranej Lesnara, ale w zyciu bym nie przypuszczal ze zakonczy walke przez submision. Carwin nawet nie probowal obrony, zwyczajnie lezal jak kloda :/ Cardio tragedia i lepiej juz raczej nie bedzie bo wiek juz swoj ma. O drugiej walce wieczoru nawet nie trzeba pisac, bo bonus w postaci 'Fight of the night' mowi sam za siebie :) UFC 120 Leban vs Wanderlei :)

Odnośnik do komentarza

Tak nieco zaczepnie sie spytam, a czego sie co niektórzy spodziewali zawiedzeni tak brakiem "cardio" ? Bili sie ludzie ważący po 130 kilo więc o co chodzi? Chyba nikt nie myślał przecież że będzie oglądał pełne 5 rund? Ciężsi od nich to są już wybryki natury typu Zuluzinho ale nie o takich ludziach tu chyba rozmawiamy prawda? Każdy z nich to człowiek i swoje limity też ma. Chociaż go nie lubie to jestem pod wrażeniem, myślałem że będzie znowu łupał w parterze ale ładnie poddał przeciwnika. Jakkolwiek by jednak nie było z Velasquezem nie będzie już raczej próbował iśc na wyniszczenie, Velasquez jest jeszcze szybszy, Antonio ze swoją tytanową szczęką nie dał rady to i Brock nie da w stójce.

Odnośnik do komentarza

nie no, chyba kazdy zdaje sobie sprawe, ze takie byki predzej czy pozniej straca sily, ale u Carwina to byl dramat. Zle rozlozyl sily, wystrzelał wszystkie bomby i zmienil sie kondycyjnie w pudziana:). A przeciez Brock walczyl juz 3 rundy. Tim Silvia bil sie przez bite 5 pięciominutowych rund z Randym. A maly nie jest. Wiec mozna.

Carwin po walce powiedzial:

 

Plan na walkę był taki żeby być cierpliwym i czekać na to aż walka sama do mnie przyjdzie. Kiedy prawie go miałem a sędzia powtarzał że zaraz zatrzyma walkę, wtedy moje ciało przestało reagować. Pomiędzy rundami nie mogłem ruszać nogami i miałem uczucie jakby całe ciało dostało skurczów. Moja kondycja była ok ale moje ciało nie. Wychodząc do drugiej rundy wiedziałem że muszę zakończyć tą walkę lub będę miał problemy. Tak jak przystało na mistrza, jestem pewien że Brock miał podobne myśli. Moja obrona obalenia nie istniała a moje nogi były martwe a reszta jest już historią.

Odnośnik do komentarza

http://www.bloodyelbow.com/2010/6/23/1532010/wec-50-shaping-up Maciej Jewtuszko oficjalnie na WEC 50!!! Przeciwnikiem "Irokeza" bedzie Anthony Njokuani. Daje link do ostatniej walki Amerykanina z WEC 46

http://mmahits.com/fight-video/mma-video/wec-45-anthony-njokuani-vs-chris-horodecki-fight-video/ Stylowo bardzo podobnie do Macka, wiec oczekuje agresywnej wymiany w stojce :)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Gdzies czytałem , że ten sumok ma słabe nogi , wywnioskować można że:

-Nie zapierd.oli Pudzianowi z kolanka w głowe , o trafieniu go w stójce tym bardziej można zapomnieć.:potter:

-Będzie narażony na Low kicki , na filmiku widziłem jak pewien niedoświadczony w bojach zawodnik naparzał go po nogach a on z bólu tylko pokucywał na ringu.

Ale gadu gadu nikt z nas nie widział go w realu , nie doświadczył siły jego (pipi)nię.cia i nie ma co sie mądralować. :good:

Widzieliście strach Pudziana po pierwszej rundzie walki z Silvą? Teraz Mariusz już może chodzić wydygany do czasu walki z tą kolumbryną , czyli przez 5 tygodni

Odnośnik do komentarza

Sonnen sam sie prosil o poddanie, bo od poczatku walki, majac pod soba czarny pas w BJJ, chamsko kladl Silvie lapy na klacie, jakby kuszac go wrecz, zeby wyciagnal jakas balaszke czy trojkat z gardy. I tak tez sie stalo. Sonnen ta walka pokazal, ze Silva to nie zaden Bog MMA i jest do zrobienia. Chael przegral z wlasnej winy. Bardzo czesto w swoich walkach laduje sie w submisiony lub ich proby z gardy, i nadal nie potrafi dopracowac tego elementu. Moim skromnym zdaniem GSP nie mial by problemu z Pajakiem i mam nadzieje ze zacznie robic wage do tej walki :)

Odnośnik do komentarza

no ciekawa byłaby walka JSP vs Spider. A co do Silvy to koles jest niesamowity. Dostal w tej walce więcej ciosów niz we wszystkich swoich poprzednich walkach a i tak wygrał. Jak w Rockym:) Ponoć cos mial z zebrami, ze niby je potłukł i lekarz zabronił mu walczyć. nie wiem, byc moze wymowka, ale kij z tym. Sonnen mial 4 i pol rundy zeby go skończyć i sie nie udało. Po walce, po ich twarzach az trudno bylo uwierzyć, ze to Sonnen dominował.

 

no a 28go UFC118 i walki:

Frankie Edgar vs. B.J. Penn co mnie średnio grzeje

Randy Couture vs. James Toney - a to bardzo chetnie obejrzę. Murzyn strasznie glosno szczeka. Moze to nie jest niebotyczny poziom trash-talku Sonnena przed walka z Silva, ale jest ogien. Nawet Danucie grozil lol:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...