Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Kazub, Koniu aka Alistair zrobił się na bydlaka. Za pamiętnych czasów PRIDE miał nie małe problemy, a teraz świętuje na ringu K-1. Nieźle się wyrobił. Co do Fedora, to tylko zainteresowani jego osobą wiedzą co się z nim dzieje, bo jakoś nie kreuje się na medialnego fightera.

 

Dla mnie był, jest i będzie Wand numerem jeden. Swego czasu od Wand Fight Team dostałem oficjalne pozwolenie na kopiowanie ich materiałów i tłumaczenie na rodzimy język, kiedy jeszcze pisałem dla pewnego bloga...

 

Pomijając to wszystko, jakoś galą KSW, która teraz będzie nie jaram się za bardzo. Naturalnie obejrzę, ale jakoś nie czekam z jakimś mega napięciem :mellow:

Odnośnik do komentarza
Gość _Logan_

Moi faworyci ever:

 

1. Machida (mimo iż ostatnio nie idzie mu najlepiej)

2. Fedor (wielkim fanem nie jestem ale zawsze czekam na jego walki, no i za całokształt)

3. Shogun

4. Forrest Griffin - za nieziemskie serce do walki

5. Wand - za wszystko co zrobił w PRIDE FC

Odnośnik do komentarza

W akcie patriotyzmu dopisał bym jeszcze Mameda i Janka Błachowicza (on jeszcze pokaże).

 

Kazub, Koniu aka Alistair zrobił się na bydlaka. Za pamiętnych czasów PRIDE miał nie małe problemy, a teraz świętuje na ringu K-1. Nieźle się wyrobił

Ja mu właśnie kibicuję od momentu kiedy urósł, sposób w jaki znokautował Hariego na K1 w Tokio

jest w moim osobistym top KO.
Odnośnik do komentarza
Gość _Logan_

generalnie jestem zdziwiony, ze malo kto stawia na Badera w pojedynku Jonesem

 

 

Bo Jones jest zdecydowanym faworytem i w każdej płaszczyźnie jest zwyczajnie lepszy ;) Moje typy:

 

Silva, Jones, Griffin, Torres, Yamamoto.

Odnośnik do komentarza

 

no, coz, kupon nie wszedl. Barden dostal lanie jak jakis amator. Ja wiedzialem, ze JJ jest silny, ale nie sadzilem, ze az tak! Calkowicie zdominowal Badera. I za 6 tygodni walka z Shogunem!!!

 

Silva vs Belfort - Widzieliście kiedys podobne KO? Fuck, wybitny zawodnik! GSP wygra z Szildsem i czekna nas starcie Silva vs GSP :turned:

 

 

 

ogolnie gala na plus

Edytowane przez Snejk
Odnośnik do komentarza

Ten front kick byl poprostu mistrzwoski! lepszy niz matrix kick Pettisa ;) Mam nadzieje ze GSP zrobi z nim porzadek. Skoro Sonnen mogl wycierac nim mate przez 4 rudny to St Pierre tym bardziej + skuteczniejszy GnP i proby poddan. Co do zmiany rywala Shoguna, Rashad mial cholerne szczescie(w nieszczesiu :P) bo wygladalby podobnie jak Machida. Zreszta Jones nie bedzie mial o wiele latwiej, dlugi zasieg nie wystarczy na Rue. WARRR SHOGUN!!

Odnośnik do komentarza
Gość _Logan_

Gala bardzo na plus, moje typy poza Yamamoto się sprawdziły ale ja nie obstawiałem nigdzie więc w sumie wszystko jedno (ale niedługo będę musiał spróbować bo typuję dość trafnie) Nokaut masakra, sporo po tej gali się zadzieje w światku ;)

Odnośnik do komentarza
Silva vs Belfort - Widzieliście kiedys podobne KO? Fuck, wybitny zawodnik! GSP wygra z Szildsem i czekna nas starcie Silva vs GSP :turned:

Takie nokauty się zdarzają w Muai Thai, ale w mma to super rzadkie.Belfort zdążył zobaczyć że idzie cios z lewej nogi ale nie był do końca pewny co to będzie i nie zareagował jak trzeba.Ten front kick był cholernie nie sygnalizowany, poleciał z niczego.Anderson Silva zabije GSP a potem każdego w swojej kategorii.

http://www.youtube.com/watch?v=aYBsjEsEMb0&feature=related

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...