Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

ProElite_1_poster_medium.png

 

Data: 27 sierpnia 2011

Miejsce: Neal Blaisdell Center, Honolulu, Hawaje, USA

Transmisja: Sherdog.com

Walka wieczoru:

265 lbs.: Andrei Arlovski (15-9) vs. Ray Lopez (5-2)

Pozostałe:

185 lbs.: Kendall Grove (12-9) vs. Joe Riggs (34-13)

170 lbs.: Reagan Penn (0-0) vs. Paul Gardner (2-0)

265 lbs.: Jake Heun (1-0) vs. Mark Ellis (0-0)

135 lbs.: Sara McMann (2-0) vs. Raquel Pa’aluhi (3-1)

185 lbs.: Drew McFedries (9-6) vs. Kala Hose (7-5)

170 lbs.: Sale Spreat (0-0) vs. Chris Cisneros (11-3)

??? lbs.: Dustin Barca (0-0) vs. Reno Remigio (0-0)

 

 

Będzie live stream z walk. Jaram się. Arlovski to jeden z moich ulubionych fajterów. Niech tylko dobrze ukryje swoją szklaną szczękę za gardą :)

Odnośnik do komentarza

Zapowiedź UFC 134 ze świetną rozpiską

http://www.youtube.com/watch?v=N32FfimD8qQ&feature=player_embedded

 

Walka wieczoru:

Pojedynek o pas mistrza UFC w wadze średniej

185 lbs.: Anderson Silva (28-4) vs. Yushin Okami (26-5)

Główna karta:

205 lbs.: Mauricio Rua (19-5) vs. Forrest Griffin (18-6)

265 lbs.: Antonio Rodrigo Nogueira (32-6-1) vs. Brendan Schaub (8-1)

155 lbs.: Edson Barboza (8-0) vs. Ross Pearson (12-4)

205 lbs.: Luiz Cane (11-3) vs. Stanislav Nedkov (11-0)

Odnośnik do komentarza

UFC 134

 

 

 

Anderson to ma już chyba dożywocie z tym pasem Middleweight. Zakładałem, że Okami polegnie, ale spodziewałem się po nim trochę więcej. W każdym razie na pewno nie, że Spider będzie się z nim bawił jak z dzieckiem. No to teraz Sonnen albo Stann. Chyba bardziej chciałbym zobaczyć Silva vs Sonnen II. Pierwsza walka była sroga, poza tym Sonnen nadszarpnął reputację Spidera i generalnie zmierzał po pas. Z kolei Stann to twardy chłop i po przejściu do middleweight pnie się do góry, ale za bardzo nie widzę go ze Spiderem. Przynajmniej na chwilę obecną.

Shogun błyskawicznie rozmontował Forresta. Ciekaw teraz jestem jak to się ma do jego występu z Jonesem. Walka z Colemanem po powrocie po kontuzji również wyglądała kiepsko w jego wydaniu (pomimo zwycięstwa) natomiast później poszedł piecem. Oczywiście zastanawiania mnie to w kwestii dominacji Jonesa w walce fighterem na poziomie Shoguna, no ale wszystko okaże się z Rampagem.

Dobra walka Barbozy z Pearsonem.

 

Odnośnik do komentarza

Co do gali UFC:

 

była prze zajebista :) Silva wręcz ośmieszył Okamiego. Ten koleś jest niesamowity. Czy ktoś go w końcu pokona ?! Żal mi trochę Griffina. Jakoś dziwnie wyszedł na tą walkę. Nie lubię Szoguna i to właśnie jemu kibicowałem :)

A co do Big Noga! To aż podskoczyłem z radości jak Dean przerwał walkę. Kto by się spodziewał takiego zakończenia. Gdzieś tam liczyłem, że ma szansę wygrać przez poddanie i jednocześnie się bałem by Schaub nie zgasił mu światełka. A zakończyło się odwrotnie :banana: !!

Kolejna gala UFC gdzie nie było ani jednego poddania.

 

Kibice w Brazylii zjadają na śniadanie tłustych amerykanów jeżeli chodzi o doping. Do pełni szczęścia zabrakło tylko Rogana za majkiem :)

 

Oby więcej takich gal :)

 

 

Co do gali Pro Elite:

 

Andrei nareszcie wygrał. Też bardzo go lubię i mam nadzieję, że się odbuduje po tej wygranej. 3 runda uderzenia w parterze.

 

Odnośnik do komentarza

Generalnie to UFC do końca tego roku ma teraz w każdym miesiącu jakąś grubą walkę. Dla przypomnienia już 24 września Jones z Rampem:

 

http://www.youtube.com/watch?v=w5Beh6fEJVs

 

Tak poza tym, to w tę sobotę ciąg dalszy turnieju wagi ciężkiej Strikeforce. Odbędą się 2 półfinały: Barnett vs Kharitonov oraz Big Foot vs Cormier, który wskoczył za Aliego.

 

Poza tym w tę sobotę startuje również Bellator:

 

 

Fiedia nie kończy kariery i będzie walczył z Jeffem Monsonem. Pewnie gdzieś w Rosji, bo po wyj.ebce z SF Finkelstein mówił coś o 2, 3 walkach w Rosji, później może coś w Japonii, a w przyszłym roku planują powrócić do USA.

 

W ciągu najbliższego tygodnia będzie też coś wiadomo o przeciwnikach Polaków na MMA Attack, o której to gali pisałem już wcześniej. Zebrali tam na prawdę dobre nazwiska, bo później doszedł jeszcze Mańkowski czy Górski, który to niby zakończył karierę. Chyba nawet zgłaszali się do Jurasa, bo ten coś wspominał o propozycji powrotu na ring, ale nie zdradził o jaką organizację chodziło. Jednak można się domyślać, że właśnie o MMA Attack. W każdym razie jest sporo Polaków, tylko na razie nic nie wiadomo o walkach jakie tam się odbędą. W ostatnim wywiadzie Drwal wspominał, że 14 września na konferencji zostanie podane nazwisko jego przeciwnika, który na pewno nie będzie Polakiem. Swoją drogą ciekaw jestem kogo oni tam ściągną, bo pieniądze to mają.

 

No i na koniec trailer do walki Condita z Pennem:

 

 

Jest to walka o titleshota. W ogóle to Diaza powinni najpierw zestawić właśnie w takiej walce z Conditem niż od razu rzucać go GSP, z którym wg mnie za bardzo nie poru.cha i większe szanse daję Conditowi.

Odnośnik do komentarza

post pod postem, ale trudno.

No więc GSP walczy z Conditem. Nie wiem, co, jak, skąd i w ogóle osochozi, ale jest oficjalna reklamówka UFC.

 

http://www.youtube.com/watch?v=dTtfhYvQBUI

 

--------

 

http://mmajunkie.com...-at-ufc-137.mma

 

Diaz się obsrał. Nie powiem, cieszy mnie to, gdyż (jak wspomniałem wcześniej) ciekawsza sportowo jest dla mnie walka GSP z Conditem, któremu daję większe szanse niż Diazowi.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...