Skocz do zawartości

MMA


Rekomendowane odpowiedzi

Tak poza tym to jest już nagrana walka Jonesa z Sonnenem, ale co lepsze kolejny TUF będzie z ich udziałem. Na walkę czekam, a TUFem z ich udziałem to nawet się jaram. Nigdy nie obejrzałem calego sezonu i jedynie od czasu do czasu obejrzałem jakiś odcinek, jednak w tym wypadku będę kradł regularnie nowe epizody.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

Sonnen i Jones to walka o pas? Jeśli tak to bardzo dziwne zestawienie, przecież Sonnen w półciężkiej jeszcze z nikim nie wygrał. Btw. TUF z Nelsonem i Carwinem ma bardzo słaby poziom walk, jakoś nie widzę nikogo z tych zawodników w UFC.

 

Tym razem obyło się bez cyrku.

Edytowane przez Wojthas
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Held w walce wieczoru :)

 

MMAROCKS:

Jak już informowaliśmy wcześniej promotorzy Bellatora kolejny etap rywalizacji 7 sezonu zapowiedzieli na galę Bellator Fighting Championships 81, która odbędzie się 16 listopada w Kingston, w stanie Rhode Island. Dziś dowiedzieliśmy się że numer jeden naszego rankingu – Marcin Held(MMA 14-2, #1 w Rankingu PL) po wyeliminowaniu Dagestańczyka Murada Machaeva (MMA 9-1) wystąpi w walce wieczoru gdzie zmierzy się z mającym za sobą występy na galach UFC – Amerykaninem Richem Clementim (MMA 45-21-1, UFC 5-5).

Odnośnik do komentarza

Pewnie wszyscy wiedza ale ja soe dopiero wczoraj dowiedzialem

Beka z Bonnara nie dosc ze byl wiekszy, ciezszy, silniejszy niz Silva od ktorego dostal w(pipi) jednym kolanem to jeszcze sie okazalo ze byl na sterydach ... no ja (pipi)e jaki zal zawsze lubialem Bonnara za ducha walki ale ... powaznie Stephen ? Sterydy zeby pasc po jednym kolanie od zawodnika wagi sredniej ? Niech sobie piatala z czlowiekiem koniem przybije

Odnośnik do komentarza

W grudniu ma odbyć się gala MMC Fight Club na wyspach, która organizują mieszkający tam Polacy. Walką wieczoru ma być starcie Grabowskiego z Oli Thompsonem, czyli całkiem spoko. Natomiast poprzedzać ma ją pojedynek - tu uwaga - El Testosterona z Tyberiuszem. Myślę Ukyo, że nie możesz przegapić okazji zobaczenia na żywo największego wojownika we wszechświecie.

Odnośnik do komentarza

Lubie Melvina, ale Mamed podda go w momencie:) a juz w sobote Condit ubije GSP ;)

 

No Melvin to parterowy paralityk. W dodatku 36 lat na karku i jego primetime już jakby minął. Stójka mocarna, ale u Mameda również. Przeciwnik fajny i na walkę czekam, ale jakoś nie widzę opcji dla przegranej Mameda. Ba, jak już na początku Mamed trafi z Manhoefem na ziemię, to pewnie skończy się to w takim czasie jak ostatnie walki Mameda.

 

Tak poza tym, to już od jakiegoś czasu jest znany pełny fightcard KSW 21, który jak dla mnie jest kozacki. Najlepszy fightcard w historii kejesdabelju.

 

Co do dzisiejszej gali UFC, to jeszcze rok temu powiedziałbym, że wygra Condit, ale teraz trochę przeszedł mi ten feeling, że zwycięży z GSP. W dodatku do tej walki Condit nie przygotowywał się z Jacksonem, który zrezygnował z przygotowania Carlosa do tego starcia z racji opieki nad obydwoma zawodnikami. Już nie chodzi o to, że Jackson mógłby Conditowi udzielić kilku wskazówek odnośnie GSP, z racji tego, że go bardzo dobrze zna, co po prostu to świetny strateg, a np. w walce z Diazem, którą Condit wygrał i na którego stawiałem, to właśnie kluczową rolę odegrała taktyka. Z drugiej strony GSP wraca po długiej, półtorarocznej przerwie spowdowanej kontuzją, a historia pokazuje, że takie obrony pasa często kończą się sra'ką. Z najnowszej historii UFC wystarczy podać przykład Shoguna czy Velasqueza.Tylko, że GSP to też inna kategoria mistrzów niż Shogun czy Velasquez, bo dzierży ten pas już nieprzerwanie od 5 lat. Tak więc tyle niewiadomych w tej walce powoduje, że jakoś nie mogę wskazać faworyta.

 

A wygrana Helda cieszy tym bardziej, że w najbliższym czasie, to być może nasz jedyny reprezentat za oceanem w kontekście doniesień o Strikeforce i związanej z tym wycieczce Mameda do USA.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

I po walce Manhoef'a z Mamed'em :

Melvin Manhoef nie będzie rywalem Mameda Chalidowa na gali KSW 21, która odbędzie się 1 grudnia w Warszawie! Informację tę potwierdziła już oficjalnie Federacja KSW. Wkrótce ma zostać ogłoszone nazwisko nowego rywala dla gwiazdy polskiej sceny MMA.

http://sport.wp.pl/k...,wiadomosc.html Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...