Skocz do zawartości

jaka jest Twoja ulubiona broń?



Rekomendowane odpowiedzi

Yano ma racje co do elementow w GS, byl nawet jakis filmik na YT dotyczacy tej sprawy.

 

Moim zdaniem GS i GL FTW!!! Rulz! Ostatnio nawet bardziej te drugie mi podchodza tylko ze jest mniej rodzajow i ciezko sie robi ;/ Wyvern Fire!!! Nie ma nic piekniejszego niz przypierdolic takiemu elektryzujacemu sie Khezu z tego (tak ladnie go odrzuca w chuj xD). Gunlance rox.

Odnośnik do komentarza
na akantora chyba lanca jest dobra, ale ja i tak preferuje gunlance, niczym innymi tigrexa nie pokonalem ;p

we freedom2 gunlanca byla na niego swietna bo wystarczylo stac i blokowac a w rpzerwach walic go w ryjek, ale teraz ten atak z bloku na ukos jest znacznie spowolniony i juz nie ejst tak idealnie, chociaz ta taktyka pewnie nadal ma sens, zresztą lancą pewnie tez by sie udała ;>

 

chociaz ja juz pod koniec 2g to kosilem akantora normalnie młotem :P

Odnośnik do komentarza

Ja najlepiej bawię się GS'ami ale nie mam jako takiej ulubionej broni.

Odnośnie gry GunLancą - nie widzę innego sposobu by w pojedynkę zatłuc Akantora.

Na Plessy najlepsze są Łuki i kusze chociaż TDS - True Devil Slicer jest chyba najlepszy ^^ ( zorientowanie wiedzą OCB ).

Lanca to najprostszy sposób na 2x Rajang na arenie (skill boombaardier i jedziemy do przodu) oczywiście lanca z max Sleep :P

Osobiście uwielbiam AkantorBow i Duale Heaven&Earth + potential +2 w zbroi + heroix od Kotków.

Odnośnik do komentarza

heh to prawda, to naprawde swietna broń , strasznie mocne strzały, zwlaszcza z odpowienimi skillami, sporo dzięki niej zrobilem (głownie diablosy zabijałem ;p)

co prawda walka nią to nie jest szczyt szybkosci ;p ale jest dobra na twardych przeciwnikow ktorzy rzadko dają okazje to ataku na wrazliwe miejsca , dlatego bo strzały z gunlancy zawsze zadają tyle samo niezaleznie od miejsca gdzie sie trafi i od obrony przecinika (jedyne co to element fire moze byc zmniejszony, ale on i tak sie nie liczy ;p)

 

 

i jako ze to jest fajna broń to strasznie zaluje ze jest tak idiotyczna :P zarowno wygląd jak i dzwięk! (jakies glupie gwizdy itp) , normalnie na parae minut zeby sie posmiac to spoko, ale robienie 30 questów tym czyms jest wkuyrzajaceeeee :P

 

no coż...

w sumie są 4 gunlance z shellingami 5lvl

jedna hard bone canon - z normal lvl5 , ktory raczej jest słabszy

 

corn blaster - z spread lvl5, ktory niby jest najsilniejszy, ale ma tylko 2 strzały (chociaz da sie podnieść do 3 skillem dla kusz load up), tyle ze to nie jest az takie super opłacalne bo zazwyczaj nie ma czasu trzelic 3 razy pod rząd, a nawet jesli to strzały odrzucają i ten ostatni moze nie trafic ;p

 

no i 2 z long shelling 5lvl - z ucamulbasa i z daory + specjalni tiket za sciąganego questa , obie niby sa ok, bo mimo ze long są slabsze niz spread to ejst ich wiecej i maja lepszy zasieg, tyle ze jak mowilem wyzej - często nie ma czasu trzelic tyle razy pod rząd, wiec epiej walnac 2 razy mocno niz.... 2 razy slabo bo potem przeciwnik wyjdzie z zasiegu ;p

pozatym lanca z daory nie składa sie wiec jest tez brzydka :P

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
SnS users can use items with the weapon out, just by holding the "R" button and then using the item you wont have to take off the weapons, saving you some valuable time by not having to look for a chance to withdraw and then use the item.

 

w ogóle, porobiłem sobie kilka treningów wczoraj i pobawiłem sie grubiej łukami - nie sądziłem, że Tigrex jest tak banalny z łukiem - ani razu mnie nie dotknął ;D

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

gunlance, jedyna bron ktora ubilem akantora solo

 

SnS, stosunkowo slaba bron ale czasem biore na mniejszych przeciwnikow.

 

Bowguny uwielbiam ale tylko na multi, solo ewentualnie na plesiotha czy graviosa.

 

LS sobie cenie, ale za latwo mi sie nimi gra.

 

Te dwa nowe typy z mh4 pewnie trafia na liste

Edytowane przez Guernica
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Ja początkowo bawiłem się jak każdy - Long Sword i Hammer (nie licząc HH jedyny tępokrawędzisty), ale w Tri poza młotem bawiłem się jeszcze lancą i Great Swordem. Od wczoraj mam DSa z Ultimate'em, więc będę różnicował młot, lanca/gunlance, Great Sword, a zasięgowo łuk (za bowgunami nigdy nie przepadałem).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...