Jump to content

"Rajd to rajd"


Hubi.

Recommended Posts

Ogólnie o rajdach.

Jeździcie? Lubicie? Oglądacie?

 

Ja od jakiś dwóch lat regularnie jeżdże na wszystkie rajdy w okolicy i te troche dalej (zarówno normalne jak i KJS'y). Nie jako kibic, ale zabezpieczenie (czyli wychodzi oglądara + zarobek). Na ostatnim KJS'ie (15. rajd św. Krzysztofa) robiłem jako sędzia (lajtowa praca). W sierpiu robie licencje sędziego i nie będe już jeździć jako safety tylko właśnie jako sędzia (przyjemna robota, a do tego większe zarobki).

Najlepiej wspominam Rajd Polski w Mikołajkach z tego roku. Jednak WRC to całkiem inna klasa...

Dodatkowo w sierpniu/wrześniu składam się z kumplem na Cinquecento i będziemy startować w KJS'ach (raz on prowadzi, raz ja). Na ostatnim rajdzie, o ktorym pisalem wyzej, przejechalem kilka razy trase (zamknięte lotnisko). Jadąc Puntem 1.1 miałem czas o 2s gorszy od najgorszego ze starujących (biorąc pod uwage, że praktycznie nikt nie ma tam samochodu, w którym nic nie byłoby przerobione to wynik jest niezły moim zdaniem).

 

Na koniec:

http://w330.wrzuta.pl/audio/38pbFII0Kqi/rajd_to_rajd

http://alkarn.wrzuta.pl/audio/1WTgB5LkGuC/czekam_na_ten_rajd

http://rajdoholik.wrzuta.pl/audio/75dZtwqMl3m/jade_nielegala

http://gruby-bart.wrzuta.pl/audio/3KVgGupt...daj_nam_ten_bok

 

 

Link to comment
  • Replies 2
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Często jeździmy z kumplem na rajdy, które znajdują się w naszej okolicy. Jako uczestnicy startowaliśmy w nielegalnym rajdzie - o ile można nazwać to rajdem, po starym pasie startowym w okolicy Sieradza (qbek wie gdzie:)). Emocje są nie do opisania. :)

A co do Mikołajek - byłam raz i zaje/biście mi się podobało. Ale jak kolega powywowyżej napisał, to zupełnie całkiem inna bajka. :)

Link to comment

Ja preferuje rajdy 4x4 i wyscigi motocross. Na rajdach rekreacyjnie bujamy sie Pajero, podniesiony, na nowych oponach 31". W najblizszym rajdzie planujemy wystarrtowac amatorsko jesli do tego czasu go naprawia. Motocross tez mnie kreci ale nie mam poki co kasy na sprzeta ani miejsca aby go trzymac.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.