Skocz do zawartości

Need for Speed series


BQG

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jaki ten sector shootout jest przewalony.

Właśnie jestem w momencie kiedy pretenduję do tytułu mistrza gripu (gram ostatni race day przed spotkaniem z mistrzem).

Są tam dwa SS i jest wałek. Gram Zondą i nawet jak koleżka wjedzie w jakis sektor przede mną a wyjedzie za mną to i tak ma lepszy wynik. O co chodzi jakby? Miał ktoś taki przypadek. Gram na pc. Koleżka co tak przewala jeździ 911.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ello ziom, szkoda ze PeCeciarz. Mieszkasz ode mnie +/- 13 km.

Sprawa jest prosta jak 3 metry sznurka w kieszeni ;) jak sie wie o co chodzi.

Trzeba ciac zakrety i jezdzic po trawie, tam gdzie sie da. :P

Przeszedlem gireke na 100%. :(

Drift jest fajny

Szybkosciowe wyscigi sa fajne

Drag tez jest fajny

Tuning niezly

Reszta chala

Jak stanieje do 120 PLN mozesz brac, albo teraz bo w sumie nie ma ciekawszych wyscigow. :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
Mam wersje na PS2 i nie ma co:)

ta gierka jest dobra.szkoda ze nie ma efektu zniszczen furki :(

Na PS3 niszczą się fury. :)

 

Zauważyłem, że jak ktoś ma jakiś samochód bonusowy (czytaj z PS Store na przykład), to może go przesłać komuś znajomemu za pomocą SHARE Car po wciśnięciu R3. Wystararczy, że 1 osoba zakupi ze sklepu, albo ładnie się poprosi jakiegoś jankesa. ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
A po pierwsze to ile masz koni w Pontiacu?Ja u siebie w Mazdzie Rx7 mam równo 700 koni to rwie mi maksymalnie przez 140 metrow na tylnich kółkach

 

Nie tam żebym się chwalił, ale ja mam też tą mazdę(nie pamiętam mocy ale też coś w kole 700KM) i 410m przejeżdżam nią...

Cr3aTiVe spróbuj założyć jakiś duży spoiler i trochę nim posteruj...

Odnośnik do komentarza

Wer. PS3 PAL

Ja mam Zonde i Wheelie przejeżdżam na odcinku 400 m.

Jak ruszasz, to duś gaz, następnie wciskasz bieg 1, 2, 3, jak samochód zaczyna opadać to włączasz nitro, potem kolejne biegi i meta.

Nie sprawdzałem jak jest po Update, ale wcześniej to można było się cofnąć po woli i przejechać 1/4 mili na odcinku 1/4 mili jakieś 403-404m. Ale to już jest czitowanie. :P

Odnośnik do komentarza
Wer. PS3 PAL

Ja mam Zonde i Wheelie przejeżdżam na odcinku 400 m.

Jak ruszasz, to duś gaz, następnie wciskasz bieg 1, 2, 3, jak samochód zaczyna opadać to włączasz nitro, potem kolejne biegi i meta.

Nie sprawdzałem jak jest po Update, ale wcześniej to można było się cofnąć po woli i przejechać 1/4 mili na odcinku 1/4 mili jakieś 403-404m. Ale to już jest czitowanie. :D

 

 

Masz PAL'owego NFS'a i działają ci bonusowe furki ze sklepu US? To ja nie wiem co robie nie tak... Jak możesz to prześlij mi jakieś autko, bo to co ja ściągłem nie pokazuje mi się... :P

Odnośnik do komentarza
Wer. PS3 PAL

Ja mam Zonde i Wheelie przejeżdżam na odcinku 400 m.

Jak ruszasz, to duś gaz, następnie wciskasz bieg 1, 2, 3, jak samochód zaczyna opadać to włączasz nitro, potem kolejne biegi i meta.

Nie sprawdzałem jak jest po Update, ale wcześniej to można było się cofnąć po woli i przejechać 1/4 mili na odcinku 1/4 mili jakieś 403-404m. Ale to już jest czitowanie. :D

 

 

Masz PAL'owego NFS'a i działają ci bonusowe furki ze sklepu US? To ja nie wiem co robie nie tak... Jak możesz to prześlij mi jakieś autko, bo to co ja ściągłem nie pokazuje mi się... :P

Mam tylko porshe carrera GT. Ty tez mi coś wyślij.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Niestety musze grac w NFS'a na kompie lecz udalo mi sie skolowac pada i odpowiednia przejsciowke. Problem polega na tym iz przyciski sa zle skonfigurowane, a chcialbym ustawic je tak na padzie konsolowym [wiem, glupi kaprys...] Jakby byl ktos tak mily zeby podac domyslna klawiszologie do NFS: MW na padzie to bylbym wdzieczny.

 

Pozdrawiam,

Kamil

Odnośnik do komentarza
  • 8 miesięcy temu...

Od dłuższego czasu gram w NFS: MW na Xboxie. W końcu udało mi się dość do Razora, pokonałem go, co nie było takie trudne. Mam duży problem z ostatnim pościgiem, gdy cała policja siedzi ci na karku. Te pięć minut nawet umiem wytrzymać, ale mam problem z dojazdem do punktu wskazanego przez Mię-kompletnie nie wiem, gdzie on może być. Jadę (niby) we właściwym kierunku, a punkt powoli przesuwa się w stronę przeciwną. Kończy się na tym, że policja w końcu mnie blokuje i GAME OVER! Może znacie jakieś triki sztuczki, jak to przejść? Kurczę, jestem zdesperowany, chcę w końcu przejść tą grę!!!!

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...