Jump to content

Uszkodzona płyta ...


Recommended Posts

Witam . Po długiej przerwie od konsol postanowiłem powrócić do mojego ulubionego ''nałogu'' , czyli gry na nich ( byłem posiadaczem PSX , Dreamcast , PS2 i GameCube ) . Wybór padł na maszynę Microsoftu . Kupiłem X360 w zestawie z grą Burnout Paradise ( dokładnie wczoraj ) . I niestety pojawił się problem . Płyta z grą Burnout ma 3 ( słownie trzy ) mocno widoczne defekty , zarysowania . W momencie wczytywania pierwszego momentu gry ( wstępu ? Tam , gdzie kobiecy głos oprowadza Nas po wyspie ) X360 wyświetla komunikat , że owej płyty nie da się w pełni odczytać . I tutaj nie wiem co robić , owe defekty wyglądają w 90% ( trochę się na tym znam ) na nienaprawialne przez pasty oraz ''szlifierki'' do płyt .

 

I tutaj chciałbym abyście mi pomogli . Co powinienem , a raczej co mogę zrobić . Zakup nowy , oczywiście paragony są , gdzie zgłosić reklamację , czy ją uwzględnią ? Oczywiście płyta była uszkodzona już w pudełku , ale mimo wszystko czy uwzględniona zostanie reklamacja ?

 

Proszę o pomoc .

 

Pozdrawiam

Edited by Torkiszon
Link to comment
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.