Skocz do zawartości

Extreme Party VI


s1ntex

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.psxextreme.info/index.php?showt...amp;pid=1817916

 

Ktoś się wybiera?

Nie powiem, ciekawi mnie to, od razu widać, że ma to wydźwięk dużo bardziej luźny niż Fun Day, i na koniec wakacji można sobie pozwolić na taki wyjazd.

 

Czytałem, że Keymaker wrócił do formy i ma zamiar wziąć sprzęt do gry :>

 

Co dokładnie zamierzasz wziąć?

Edytowane przez s1ntex
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie bój nic andrzej, wszystko jest obliczone.

 

Najbardziej mnie ciekawi fakt, że mozna wziąć własną konsolę, i jak to napisał Keymaker, można byłoby zrobić taką sztuczkę, że ktoś przywiózłby GH5 (Raczej będzie w sieci już ^^), tylko żeby nie roz(pipi)ali x-klocka młotkiem albo nie wezwali policjantów :F

Odnośnik do komentarza

Jeeee, chłopaki widzę podchwycili temat ;)

 

Chciałbym ujrzeć na EP6 Fisia, coby zweryfikować jego skilla i mieć pewność, że to nie jego stara nabija mu takie noty w GH ;]

 

Z Guitar Hero 5 to będzie na styk, jeżeli w ogóle. No bo kierwa, premiera 1 września w USA, a my tu w naszej zaściankowej Polszy chcemy się już publicznie jarać dwa dni przed premierą. Będzie ciężko, ale jak się uda, to cud, miód, malina :potter:

 

Na razie w moim przypadku problem jest tej natury, że mi XKlocek padł i nie mam własnego. Co prawda kumpel, który ma być ze mną, ma własnego XBoxa 360 Special Pirate Enabled Edition, także powinno być dobrze ;)

 

I jak mówiłem już, fajnie byłoby popykać po system linku. Może trochę hazardu ? Najpierw lista chętnych, potem zrzutka po, ja wiem, 5/10 zł, następnie losowanie składów i jazda z koksem :D

 

Mam nadzieję, że do 29 sierpnia przetrwam bez wymaganej hospitalizacji w szpitalu :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dobra, to teraz tak bez lizania sobie nawzajem jaj i innych Andrzejów (WTF !?)...

 

Kto będzie na pewno na EP6 i jakie wyposażenie może ze sobą przytaszczyć. Ja ogarniam gry, instrumenty, laptopa, coby net był i tym samym dostęp do DLC, oraz kolegę z Xboxem, gdyż, jak co poniektórzy mogli zauważyć, od dłuższego czasu jestem nieobecny na XBL z powodu śmierci mojego kloca. A nowego nie uda mi się przez najbliższy tydzień kupić. Razem z kumplem zaoferujemy dostęp do wszystkich gier muzycznych z serii Guitar Hero i Rock Band, a poza tym komplet instrumentów, czyli gitary, perkusja i mikrofon. Możemy wziąć więcej niż 2 gitary, jeżeli zajdzie taka potrzeba.

 

Ale szczerze mówiąc zaczynam wątpić, że będzie jakikolwiek LAN, o turnieju nie mówiąc. Wasz zapał jest tak słomiany, że aż strach. qb3k bej nie chce wyjechać ze swojej bagniastej wsi, a Wy walicie jakieś enigmatyczne ściemy o Andrzejach. Zadeklarujcie się ludzie !

 

Jedna konsola - góra 4 osoby grają na raz.

Dwie konsole - 8 osób i można nawet różnego rodzaju duelki urządzać.

 

Przy czterech konsolach byłbym wniebowzięty.

 

PS. Stawiam zestaw nuggeciki + frytki i browar na popitę każdemu, kto ogarnie konsolę. Choćby gołą.

 

PS2. Jak ktoś jest spoza Warszawy, to możemy się zgadać na PW i mogę podjechać samochodem na dworzec PKP/PKS/lotnisko/ do portu.

 

.

.

.

Ultimate PS. Adasko, spotkałem się ostatnio z kumplem, który był na XFD i zgadnij co zapamiętał najbardziej...Znerwicowanego nerda, który rozpieprzył perkusję, rozwalił TFAF na 98% i się popłakał, jak go oderwali od gry :lol: Tak, chodzi o Ciebie, ziom. Pjona, k.wa !!!

Odnośnik do komentarza

Ja z mac167 będziemy na pewno, może uda nam się konsolkę załatwić

. A da się w Rock Banda grać na LAN-ie. A i ile perek bierzesz, bo może uda się coś wykombinować.

Gitarke masz od RB ?? To wezmę swój dysk (120 DLC) i zrobie achivmenta :D

 

Ultimate WTF madafaka PS answer anserw: tam poza mną nie było nikogo kto zagrał tffaf na tak rozwalonej perce (która łapała podwójne i to strasznie), a ja sie nie popłakałem bo nieby czemu, i ja nie rozwaliłem perki (chociaż się do tego przyczyniłem :krol: ), pamiętam że raz zagrałem w sobote to takie skejty się na mnie jopiły i mówiły łaaaaaaał :] :blink: i jak skończyłem to mi klaskali ( i to było dość dziwne ?!).

Edytowane przez AdaSKo2211
Odnośnik do komentarza
Ja z mac167 będziemy na pewno, może uda nam się konsolkę załatwić

. A da się w Rock Banda grać na LAN-ie. A i ile perek bierzesz, bo może uda się coś wykombinować.

Gitarke masz od RB ?? To wezmę swój dysk (120 DLC) i zrobie achivmenta :D

 

Ultimate WTF madafaka PS answer anserw: tam poza mną nie było nikogo kto zagrał tffaf na tak rozwalonej perce (która łapała podwójne i to strasznie), a ja sie nie popłakałem bo nieby czemu, i ja nie rozwaliłem perki (chociaż się do tego przyczyniłem :krol: ), pamiętam że raz zagrałem w sobote to takie skejty się na mnie jopiły i mówiły łaaaaaaał :] :blink: i jak skończyłem to mi klaskali ( i to było dość dziwne ?!).

Ja u ciebie diagnozuję nerwicę oficjalnie.

Odnośnik do komentarza
Fajnie było ;) Relacja w odpowiednim temacie ;*

 

Czyja była ta Agata ? Bo stała jak jakaś niewolnica :huh:

 

A Sergu to fhói dobry ziomek <pjontka>

wojtka kumpela to chyba była ( kolo ten gruby był dobry 'ej Agata, weź zagraj jeszcze raz, tak za(pipi)iscie grasz, nie to co oni. no weeeź zagraaaj' XD)

 

 

Haha piona Keymaker, obyśmy mieli okazje się spotkac jeszcze raz przy plastikowych instrumentach, czy tam innym czymś :D

 

 

Adam - słuchaj duzo różnej muzyki, ćwicz wprawki na czyms (paradiddle i inne) i zacznij się rozglądać za jakimiś bębnami, bo granie na plackach wychodzi Ci całkiem nieźle ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...