Jump to content

Di

Użytkownicy
 • Posts

  3439
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Di last won the day on August 21 2010

Di had the most liked content!

Reputation

493 Wybraniec

About Di

 • Birthday 12/11/1987

Informacje o profilu

 • Member Title
  Objection!
 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Warszawa

Recent Profile Visitors

15421 profile views
 1. Wiele lat temu na premierę wziąłem po 2 sztuki Fallout 4 w edycji Pip-Boy oraz Fallout Anthology (statuetka bomby atomowej). Od tamtego czasu leżą w pudełkach, w których przyszły do mnie kurierem i chyba pora je sprzedać. Przeglądając eBaya i Allegro widzę różne ceny i ciężko wybrać "tę odpowiednią". Na ile byście je ocenili? F4 za 700 zł, a Antologia za 450-500 zł?
 2. Podobno naprawili już ten błąd, ale ten, komu się należało, ma już przepustkę sezonową .
 3. Dali Season Passa i "Purchase Bonus", z czego ten drugi jest za darmo. Jak "kupicie" to drugie, dostajecie Season Passa. Na amerykańskim koncie podobno nie działa, sprawdziłem na australijskim i poszło. Na europejskich podobno też nie powinno być problemu.
 4. Di

  HORROR

  Widziałem krótko po premierze. Wynudziłem się.
 5. Di

  Apple TV +

  Nie doszukałem się wspomnienia o serialu Servant. A to źle, bo dobrze wykonany serialowy horror to rzadkość. Gęsta atmosfera i rozkminy, kim jest opiekunka do dziecka i co zrobiła. Wczoraj zacząłem oglądać pierwszy sezon i nie mogłem go nie skończyć (10 odcinków po pół godziny).
 6. U mnie było w sumie inaczej. Ponad 2 lata temu miałem ten problem, ale też za mało monet. Napisałem do supportu Nintendo z prośbą o usunięcie 2 centów z konta. Zgodzili się, ale pogrozili palcem. W ubiegłym tygodniu wyhaczyłem Toada z dodatkiem przez błąd w Walmarcie za nieco ponad $4; musiałem zmienić region na USA, wykorzystałem kod, wszystko cacy. Patrzę, a tam mam te 2 centy - czyli zamiast usunąć mi je z portfela, Nintendo mi ręcznie zmieniło region. Trochę serce zabiło, ale udało mi się wykombinować z tymi monetami.
 7. Ja ostatnio się tak nadziałem, ale miałem dość złotych monet, żeby kupić DLC do jakiejś gry i uciec z USA. W tamtym regionie 1 moneta = 1 cent, a to DLC kosztowało 29 centów.
 8. Od miesięcy nie włączałem gry i nic ne wiem o Hwangu :(. Ale może ten dokument i film pomogą: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1CahKvEF6jMjqpK1FQT3tjIlvyZ_6UMYJBbzpEv5zaSU/edit?ts=5fc397b2#gid=577880702 https://www.youtube.com/watch?v=CwHf5fgUPew
 9. Czy znacie jakieś zgrabne podsumowanie dotychczasowych sezonów? Oglądałem, ale chętnie bym sobie odświeżył.
 10. Cień Mordoru = Shadow of Mordor = pierwsza część Cień Wojny = Shadow of War = druga część
 11. O ile nic się nie zmieniło w ciągu kilku ostatnich miesięcy, Nintendo nie daje refundów. Przy okazji premiery DLC-ków do Pokemonów mocno podkreślali, żeby ludzie kupowali kod do dobrej wersji, pewnie m.in. z tego powodu. Możesz napisać do wydawcy na mediach społecznościowych, ale strzelam, że co najwyżej zaoferują Ci jakiś kod na inną grę.
 12. Di

  Zakupy growe!

  Później poszedł edit właśnie z imgurem i myślałem, że zadziałało. No to Twitter:
 13. Tak, kurier był u mnie. O 5:52 wydano do doręczenia, ok. 9:20 był u mnie w biurze (miał też kilka innych przesyłek).
 14. Di

  Zakupy growe!

  https://imgur.com/urym1N3 Game Pass Box od najlepszego Perfect Blue.
 15. https://www.videogamesplus.ca/product_info.php?products_id=28049 Wychodzi ok. 320 zł za komplet.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.