August 6, 200916 yr Mam pytanie jak podłączyć głośniki Creative Inspire T6100 do X360? Zrobiłem dwa schematy: 1. http://img6.imageshack.us/i/beztytuudmurzq.jpg/ 2. http://img259.imageshack.us/i/beztytuu2jkl.jpg/ Jeśli tak podepnę głośniki do Xbox'a 360 to będą działać??
August 6, 200916 yr Nie będziesz miał 5.1 na tych głośnikach gdy spróbujesz je podłączyć przez przejściówkę do XBoxa 360. To jest zestaw dedykowany do pracy z kartami dźwiękowymi w pecetach (Stąd trzy jacki). W sprzęcie RTV aby uzyskać 5.1 należy wyposażyć się w zestaw z wbudowanym dekoderem i wyjściem optycznym lub kupić zestaw głośników dołączanych kablem głośnikowym do amplitunera 5.1. Kupiłeś niestety nie takie 5.1 jakie trzeba by cieszyć się dźwiękiem przestrzennym z X360. zeby to podlaczyc to musisz kupic kabel chinch-minijack (chinch'e zenskie, minijack meski) i wkladasz tylko w jeden otwor Edited August 6, 200916 yr by Raiga
August 7, 200916 yr Author Czyli takie coś musiałbym kupić? http://img149.imageshack.us/i/c3ccbfed07c45c34hg8.jpg/ A 2.1 będę miał?? Edited August 7, 200916 yr by grzes!ek*ps2
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.