Jump to content

Kamerka a ogladanie na drugim Komputerze!


gilber7

Recommended Posts

Witam serdecznie. Mam takie pytanie. Czy jest taka możliwość żeby widzieć np. na komputerze w pracy obraz z laptopa w pokoju swojego dziecka, ale tak żeby nie było o tym wiadomo i żeby np program uruchamiał się przy starcie systemu i pracował sobie tam gdzieś w tle?? Z góry wielkie dzięki za pomoc.

Link to comment
  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

więc jeśli masz stały ip w domu to bez problemu, masz tam jakiś router czy laptop jest na kablu?, pytam bo jeżeli udostępniasz łącze na kilka komuterów to pasowało by żebyś na stałe przypisał adres ip do komputera dziecka, zerknę za softem w wolnej chwili ale polecić ci mogę RAdmin-a bardzo dobry jest! chyba płatny niestety, a i niezbędne będą modyfikacje w programie bo większość tego typu softu ujawnia swoją działalność urzytkownikom, czy to stosownym komunikatem, zmianą koloru pulpitu,pytaniem do użytkownika czy też najmniej groźną chmurką w tray-u...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.