August 27, 200916 yr Witam, chciałbym wszystkich zaprosić na regulanie wchodzenie na blog, gdzie głownym tematem są gry muzyczne. Treść jest na razie uboga, jednak z dnia na dzien będzie coraz lepiej. Za parę dni wrzucę materiał z poprzedniego projektu (rockcenter), który nie wypalił a było tam sporo tekstów. Proszę również o głosowanie w ankiecie. Proszę pisać wszelkie uwagi, opinie. Chętnie przyjmę kilku redaktorów, wordpress jest banalny, więc każdy sobie poradzi. Tak więc, do przeczytania. http://blogm.pl
August 27, 200916 yr Logo takie niedorobione trochę- loga gier bardziej bym rozrzucił, bo w tym momencie ciężko je rozczytać. A w PSie to żaden problem przecież
August 27, 200916 yr Krotko. Kolorystka in plus. Logo.Blog napisac taka sama wielkoscia.Takie wielblady powinny byc karalne.Wy(pipi)ac kursywe z pod spodu.Rozumiem zamiar zapisu bloga BLOGM niebieskim kolorem, ale nie sadze by to bylo konieczne.Czionka in plus. Poszlo do zakladek.Mozna by jeszcze zrobic ta ikonke (zapomnialem jak sie to nazywa) przy polu adresu i bylo by najs.Teraz ujnia na pasku wyglada Powodzenia i zapalu zycze.
September 27, 200916 yr Ten blog jest jeszcze prowadzony, czy daliście sobie spokój? xd Forum byście tam zrobili.
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.