Jump to content

Kwestia kabla


Recommended Posts

Poddenerwowany nieco hałaśliwą emulacją gier z Xboxa na 360 (wirująca płyta w KotORze niekiedy zagłuszała dialogi) i różnej maści niedoskonałościami tejże zakupiłem Xboxa. I tutaj pojawia się pewien szkopuł: Splinter Cell emulowany na 360 wygląda świetnie - żywe kolory, zero "ząbków" (mam 360 z podstawowym kablem, takim z przełącznikiem TV/HDTV). Jednak gdy tę samą grę odpalam na Xboxie witają mnie ząbki (także ta konsola została wyposażona w podstawowy kabel). Kupiłem kabelek szumnie nazwany RGB Cable Pro Advance ( praktycznie że identyczny z tym: http://allegro.pl/item719360967_kabel_rgb_...nia_fa_vat.html , tyle ze w zielonym opakowaniu). Okazało się, że to 10 zł wyrzucone w błoto, bo jakość obrazu jest... gorsza, niż z podstawowym kablem (a gdy nim poruszę zmieniają się kolory na ekranie... i wszystko staje się czerwone, zielone lub niebieskie).

 

A teraz przejdę do meritum: jak pozbyć się tych paskudnych ząbków? Telewizor, jakiego używam, to zwykłe CRT z wejściem Euro. Skoro już zakupiłem X'a, to chciałbym jednak mieć obraz porządnej jakości. Będę wdzięczny za wszelką pomoc.

Link to comment
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.