Skocz do zawartości

media player classic


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ustawic w media player classicu napisy w większej rozdziałce żeby były takie bardziej wygładzone? chciałbym jeszcze zmienic ich kolor na żółty.

 

Zrobiłem formata i nie pamietam jak to ustawic jak możecie pomóżcie zaakceptuje nawet nowy program do odtwarzania tylko żeby dało sie czytać tak z 2 metrów te napisy.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 12
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

wielkie dzieki jaro303 :)

jeszcze jedno

zainstalowałem tylko Media Player Classic - Home Cinema bez żadnych kodeków wszystko pięknie śmiga tylko pojawia się komunikat przed każdym filmem:

""No D3DX9 dll found. To enable stats, shaders and cmoplex resizers, please make sure to install the latest DirectX End-User Runtime."

jak klikne ok to film startuje

Odnośnik do komentarza

Jaro miał na myśli to że w MPC do poprawy efektów wizualnych w odtwarzanym wideo możesz zatrudnić moc procesorów strumieniowych swojej karty graficznej, do wykorzystania tej opcji należy posiadać kartę graficzną typu GF 7 lub lepszą albo Radeon 2000HD lub lepszą.

 

MPC posiada też wbudowane filtry dekodujące treść HD (AVC,...) przy użyciu procesorów karty graficznych Nvidii...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

schowek01x.th.jpg

schowek02my.th.jpg

mam tutaj tak ustawione ale i tak wyswietlaja sie napisy z directvibsub ( w pasku taka zielona strzałka)

i mam po japonsku tego directvobsuba i on nie ma tam opcji polepszania jakosci (rozdzielczosci) napisów

macie moze jakas rade?

Odnośnik do komentarza

schowek01x.th.jpg

schowek02my.th.jpg

mam tutaj tak ustawione ale i tak wyswietlaja sie napisy z directvibsub ( w pasku taka zielona strzałka)

i mam po japonsku tego directvobsuba i on nie ma tam opcji polepszania jakosci (rozdzielczosci) napisów

macie moze jakas rade?

 

 

Directsub chyba ma jednak opcje od napisów. Zassaj po angielsku se

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...