Skocz do zawartości

Drifters


McDrive

Rekomendowane odpowiedzi

Pan Kohta Hirano znów tworzy, tym razem jest to manga pt "Drifters". Manga powstaje od przeszło 5 miesięcy, już można poczytać 5 chapterów, które są wiadomo dość krótkawe(od 10-25 stron).

Bazuje na prawdziwych postaciach historycznych Japonii, którzy zostają przeniesieni do innego świata/ wymiaru(jak tam chcecie). Są tam elfy, i jakaś dziwna organizująca śledząca poczynania osób takich jak oni.

 

Głupawy jest ten mój opis <_< , ale trza jakoś zacząć. Od razu piszę, że główny bohater jest bardzo podobny do Alucarda z wyglądu.

 

Poczytać można na jakichkolwiek stronach masowo udostępniających jakiekolwiek serie :P

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 4
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ta seria to nic ciekawego. Sposób kadrowania, design postaci i nawet długość chapterów, żywcem wyjęte z Hellsinga. Zaliczam się do fanów poprzedniej mangi Hirano jednak według mnie to jest jawna kpina z czytelnika. Najbardziej dziwi mnie to, że wydawnictwo to puściło i nie grożą mu zawieszeniem serii za tak skandalicznie krótkie rozdziały, które pojawiają się w dodatku co 2-3 miesiące. Podsumowując: nie polecam, no chyba że naprawdę nie masz niczego ciekawszego w zasięgu ręki :/

Odnośnik do komentarza

Ta seria to nic ciekawego. Sposób kadrowania, design postaci i nawet długość chapterów, żywcem wyjęte z Hellsinga. Zaliczam się do fanów poprzedniej mangi Hirano jednak według mnie to jest jawna kpina z czytelnika. Najbardziej dziwi mnie to, że wydawnictwo to puściło i nie grożą mu zawieszeniem serii za tak skandalicznie krótkie rozdziały, które pojawiają się w dodatku co 2-3 miesiące. Podsumowując: nie polecam, no chyba że naprawdę nie masz niczego ciekawszego w zasięgu ręki :/

To nie jest Berserk :rolleyes: Jak na razie nie ma opóźnień półrocznych :P

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...