Skocz do zawartości


McDrive

Użytkownicy
 • Zawartość

  4708
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Wygrane w rankingu

  5

Ostatnia wygrana McDrive w dniu 15 Marzec 2012

Użytkownicy przyznają McDrive punkty reputacji!

Reputacja

1501 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Za strefą buforową.
 • Zainteresowania:
  Książki, gry i dobre filmy

Ostatnie wizyty

3397 wyświetleń profilu
 1. McDrive

  Wiedźmin 3: Dziki Gon

  Od siebie dodam tylko, że też robiłem przejście na ng+ dla platyny i od połowy gry już nawet zadań pobocznych nie robiłem, bo mi się nie chciało. Zbroję miałem Mantikory z drugiego dodatku i tylko miecze zmieniałem. Nawet punktów rozwoju nie wydawałem. Grunt to dobrze korzystać ze znaku Queen, bo najgorszymi przeciwnikami są w grze ludzie i nawet na koniec gry mają człowieka na strzał. Heh, dwa przejścia, a ja z bloku w tej grze korzystałem tylko przy trofeum. Ed. Ogólnie, to żałuję, że producenci nie umieli ogarnąć swojego silnika i zamiast kilku, mamy tylko dwa dodatki do gry. Mapa przez to jest taka pusta.
 2. McDrive

  DC Cinematic Universe

  Ja jestem ogólnie pozytywnie zaskoczony oboma zwiastunami. Jak filmy będą zrobione bez zbędnej napinki tylko na luzie, to jest szansa na dobre widowisko.
 3. McDrive

  Naruto (uwaga spoilery)

  Wiać zaczęło po time skippie kiedy Kishimoto uznał Sasuke za swoją ulubioną postać i dawał mu kolejne w miarę logiczne power-upy, a że pisał o Naruto, o czym przypomniał sobie dziesiątki chapterów później, to i jemu dał jeszcze silniejsze moce. Wuj z chakrą, hur-dur walimy technikami ile ich tam wymyślę.
 4. McDrive

  Marvel Cinematic Universe

  I tak zajmuje się teraz Bloodbornem dla Sony jeśli wierzyć w ploty. Ed. Taika niech się tym teraz zajmie, bo Ragnarok wyszedł mu, że łeb mały
 5. McDrive

  DC Cinematic Universe

  Tak jak wspomniałeś. Zaraz się jednak zacznie. Posmyrają kilka organizacji, zrobi się larum i zyski spadną. Ogólnie mam to w nosie jeśli film/ serial są dobre, ale jak w co drugiej scenie będą robić jakieś dziwne aluzje, to coś jest nie halo.
 6. McDrive

  DC Cinematic Universe

  Wuj z fabułą, postacie LGBT najważniejsze. A potem się dziwią, że filmy nie wychodzą nawet na zero z zarobkami
 7. McDrive

  Dark Souls

  W DLC na ng najgorszy był dla mnie Kalameet. Manus był przewidywalny, wystarczyło trzymać go na dystans i bić po łapie. Uważać tylko musiałem na te jego ataki duszkami. Trochę się nim rozczarowałem.
 8. McDrive

  Dark Souls

  Bez zabijania mógłbyś mieć +4
 9. McDrive

  Dark Souls

  Zaraz zgniję Jaki masz teraz poziom estusa?
 10. McDrive

  Dark Souls

  Rozumiem, coś tam popatrzę przed ostatnią walką.
 11. McDrive

  Dark Souls

  Co do trofeów za ulepszanie broni, to da się z jednej broni zdobyć kilka pucharów? Rozwinąć np. Uchi i cofnąć rozwój, a później od nowa, czy tylko z nową sztuką mógłbym się tak zabawić?
 12. McDrive

  Dark Souls

  Nierealne. To przecież jeszcze nie ma daty premiery
 13. McDrive

  Dark Souls

  Mi się to miejsce podoba. Myślałem, że wahadła będą większym problemem, ale bardziej męczyłem się z połamanymi posągami na dnie i trzema wężami przy jednych schodach.
 14. McDrive

  Dark Souls

  Jakąś godzinę temu padł :p Walczyłem po bliskości i wreszcie udało się. Najgorsze były jego skoki i ten obszarowy atak ognio- błyskawicą. Całą resztę byłem w stanie uniknąć stojąc po bokach.
×

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.