Jump to content

McDrive

Użytkownicy
 • Content Count

  5624
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

McDrive last won the day on March 15 2012

McDrive had the most liked content!

Community Reputation

1815 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Za strefą buforową.
 • Zainteresowania:
  Książki, gry i dobre filmy

Recent Profile Visitors

4702 profile views
 1. Dostali protezą po łbie
 2. A są tu ludzie, którzy wierzą w to, że SC kiedykolwiek wyjdzie poza fazę beta? A co do gier, to chcę wreszcie zobaczyć Elden Ring, bo od początku roku przesuwają prezentację oraz Gods & Monsters.
 3. McDrive

  NETFLIX

  "List do króla" obejrzany. Meh... Yayebie... Przez cały czas miałem wrażenie generyczności(a to adaptacja książki z 1962). Cały budżet musieli wywalić na kostiumy, bo efekty specjalne i choreografia walki były fatalne. Do tego w większości gunwniani aktorzy. Ten główny, to wygląda i gra jak wymięta ścierka, zero emocji. Człowiek ma ochotę nim yebnąć o ścianę Rzecz jasna Netflix musiał być sobą i na koniec zayebać kolarzami Do tego ostatnia "walka" Przez wszystkie odcinki zapowiada się bitwa jak hui, a dostaniesz światłocień Lepiej dajcie sobie spokój.
 4. A później najprawdopodobniej g28
 5. Czekam aż dojdziesz do Saze, a chwilę później Genichiro :p
 6. McDrive

  Animacja.

  Nawet nie wiedziałem, że sezon ruszył. Muszę nadrobić
 7. McDrive

  Ghost of Tsushima

  Teraz jeszcze poproszę tytuły dobrych japońskich filmów, które traktują o samurajach itp., a które są na Netflix i HBO go. O ile takie się tam znajdują.
 8. McDrive

  Ghost of Tsushima

  Fajnie, ale będzie ciężko przebić przywołanie topora przez Kratosa.
 9. Fajna ta poprawka. Taka nie za mała. Przed nią gra miała na dysku 188gb, a po pobraniu 192gb. Po wuj mam tyle pobierać skoro zawartości jest tylko 4gb? No poyebani.
 10. No fakt. Wnerwić się idzie za każdym razem jak muszę oglądać logo, wydawcy, producenta i teraz jeszcze dodają silniki
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.