Jump to content

McDrive

Senior Member
 • Content Count

  5926
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

McDrive last won the day on March 15 2012

McDrive had the most liked content!

Community Reputation

1964 Nie-random

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Za strefą buforową.
 • Zainteresowania:
  Książki, gry i dobre filmy

Recent Profile Visitors

5359 profile views
 1. Mechanika pozostałaby bez zmian. Byłaby tylko efektowna "nagroda" za dobre użytkowanie ostrza.
 2. Oglądam, a raczej oglądałem Demon Slayera i mam nieodparte wrażenie, że fajną opcją byłoby gdybyśmy mogli przekuwać miecz z mocą jakiegoś żywiołu lub gdyby do aktywnych technik dołączyć jeszcze trzecią pozycję z żywiołem. I tu na przykład przy zastosowaniu technik pioruna po kilkukrotnym idealnym parowaniu miecz nabierałby na jeden cios mocy elektrycznej lub przy odskakiwaniu od ciosów moc wiatru i jedno szybkie cięcie z przejściem za plecy. Sama rozgrywka jest fajna i satysfakcjonująca, ale po jakimś czasie używania konfetti człowieka dopada nuda.
 3. Mnie zaś utwierdził, że włodarze zasługują na lampę w bańkę aż im z patyka spadnie Rozumiem, że nie mają konkurencji na rynku przenośnym, ale tak lecieć w ch.uja, to ostatnio leciało Sony przy premierze PS3 i sami się przekonali jak to się skończyło. Marketing na poziomie Titanica, robienie gier i chowanie ich do szuflady, ceny za stare gry jak za zboże po wojnie atomowej. Ja dziwię się, że jeszcze jakaś grupa hakerska nie zajęła się tą bandą aroganckich ignorantów i nie ujawniła wszystkich ich dokumentów
 4. Z sową na zakończenie, to chyba w drugiej wersji hiraty. Nie wiem dokładnie, bo dopiero teraz będę robił te dziwne zakończenia. Ja miałem większy dylemat, że trzeba zabić Emmę
 5. McDrive

  Ninja Gaiden 3

  Dokładnie. Ludzie nie mogą się przelevelować i nie umieją parować ciosów
 6. McDrive

  Ninja Gaiden 3

  Może być, byle kamera była dobra.
 7. McDrive

  Ninja Gaiden 3

  Ja poproszę, ale z systemem walki jak w sekiro (odbicia, postura) + postawy jak w Ghost of tsushima.
 8. Ng+ skończone. Tym razem shura. Yebany Isshin mnie do szału doprowadzał w drugiej fazie, ale powoli się udało.
 9. McDrive

  Ninja Gaiden 3

  Na switchu, to tylko z odłączonymi joy-conami, chyba, że ktoś chce za chwilę kupować nową konsolę Kupię, ale mogliby poprawić checkpointy.
 10. To będę musiał drugi raz wkleić powyższy gif
 11. Mogłeś zrobić kopię na pendrive.
 12. Nooo choooryy... Zrobią remake gdzie będą do siebie łoić z karabinów w trakcie wyścigu na 1/4 mili
 13. O- k.urwa- RIN Już zapomniałem jak ona nie wybacza błędów. Nawet tykwy trzeba używać w odpowiednim momencie i odległości, bo inaczej zgon.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.