September 13, 200916 yr Witam mam roblem z calakiem w Bioshocku nie wiem co musze robic na ach Fully research np. Leadhead Splicer co trzeba zrobic ?
September 14, 200916 yr Author Aha robilem duzo i nic nie bylo ale teraz juz wiem o co chodzi dzieki Edited September 14, 200916 yr by Axels
April 27, 201115 yr Siemanko mam problem z jednym osiągnięciem w Bioshocku a nie chciałem zakładac nowego tematu.Chodzi mi o ukryte osiągnięcie Brass Balls czyli ukonczyc grę na najwyższym poziomie trudności bez vita chamber.Szukałem po necie i wyszło że należy sciągnąc darmowe DLC Ryan Industries Plasmids and Gene Tonics i wyłączyc opcje odradzania w vita chamber.Chciałem ściągnąc ale go nie ma i teraz nie wiem czy to może polski live jest nie kompletny z tymi starszymi grami czy jak ? Może wystarczy że przejdę grę ładując sejwa za każdym razem jak zginę (tam gdzie czytałem na ten temat opinie były podzielone).
April 28, 201115 yr Załóż darmowe konto np na UK, ściągnij ten dodatek, graj na swoim koncie i koniecznie na początku gry w opcjach wyłącz te Vity. Wtedy wpadnie, inaczej raczej nie da rady. Ja mam właśnie w taki sposób jak napisałem calaka.
April 30, 201115 yr Faktycznie nie pomyślałem o założeniu nowego konta na UK.Wielkie dzięki Edited April 30, 201115 yr by Leatherface
Join the conversation
You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.