Skocz do zawartości

Skate 3


krak2610

Rekomendowane odpowiedzi

Skate 3 oficjalnie zapowiedziane. To samo studio. Gra pewnie też ta sama. Nie spodziewałbym się jakiś rewelacji w stosunku do części poprzednich. A szkoda.

Seria przenosi się w nowe tereny. Nowym miejscem będzie: Port Carverton. Nacisk położony ma być na coop. Co może ucieszyć.

Taki se trailer:

 

EDIT: Premiera maj 2010.

Edytowane przez krak2610
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Grając w demo jedynki czułem zachwyt (zarżnąłem to demo) i kupiłem pełną wersję a tu klops pograłem max godzinkę i gra poszła na ryneczek na wymianę. Gra na początku robi wrażenie ale czar później szybko umyka i dalej chce się Grac w starego dobrego i poczciwego THPS 2 :D

 

Co do trójkowego teasera, nie oszukujmy się, to wygląda jak jedynka i dwójka. Zrobią z tego fife, maddena, nascar, nba, nhl, cricketa. Po prostu kolejny tasiemiec do kolekcji.

Edytowane przez Sadzikkk
Odnośnik do komentarza

Z drugiej strony Skate2 był już na tyle dobry i rozbudowany, że trudno już tutaj coś odkrywczego dodać. Będzie pewnie parę nowych tricków, poprawią bugi i wyszlifują grafikę, no i tym razem nacisk ma być położony na coop, więc pewnie rozbudują edytor postaci. Nie oczekujmy cudów, będzie tak jak z serią THPS. Pierwsze trzy części progres a potem z braku pomysłów zastój albo nawet regres...

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...
  • 7 miesięcy temu...

informacja o remaku TH obudziła we mnie chęć pośmigania na desce, lecz jeżeli ten remake nie podoła presji to sięgnę po skate 3 . Mogła by jakaś ogarnięta w tym temacie osoba napisać w paru słowach o tej produkcji ?? z tego co się orientuje to stawia ona na aspekt symulatora. Dużo jest tricków ? miejscówek ? rozbudowana jest kustomizacja bohatera ? jak wygląda fun płynący z gry ? jest miód ?? gra w to ktoś jeszcze online ? ciekawie zaprojektowane są parki ?

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Dużo jest tricków ?

 

 

Jest duużo.

 

miejscówek ?

 

 

Ta gra to sandboks, więc świat jest bardzo duży. Dużo skejtparków, ulic, przejść, uliczek itd etc

 

rozbudowana jest kustomizacja bohatera ?

 

 

Taaak. Duuużo ubrań, nawet te markowe od najki itd. Ryj kolesia też możesz zmienić.

 

jak wygląda fun płynący z gry ? jest miód ??

 

Początkowo gra denerwuje, ale im więcej poświęcisz jej czasu, tym bardziej Ci się odwdzięczy. Na końcu gdy już zaczniesz wymiatać, poczujesz ten MIÓD.

 

 

gra w to ktoś jeszcze online ?

 

Grają, ale nie za wielu. Ale jak już się zbierze kilku ludzi, to zabawy jest mnóstwo :)

 

ciekawie zaprojektowane są parki ?

 

 

Tak.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...