Jump to content

Texz

Użytkownicy
 • Content Count

  4708
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7

Texz last won the day on March 31 2013

Texz had the most liked content!

Community Reputation

624 Nie-random

About Texz

 • Birthday 12/11/1985

Kontakt

 • Strona WWW:
  http://
 • ICQ:
  0
 • Skype:
  texzpl
 • GG:
  TA V

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Strzelce Opolskie
 • PSN ID:
  GrandTheftPL

Recent Profile Visitors

3467 profile views
 1. Texz

  Super Mario Odyssey

  Czy ja wiem? Najmilej wspominam "calakowanie" tych 999 księżyców. Kilkadziesiąt z nich było na prawdę bardzo dobrze poukrywane i dotarcie do nich nie było aż tak bardzo oczywiste. Co ciekawe przy założeniu, że zrobię tyle księżyców, żeby odblokować ostatnią planszę, gierka po prostu nudziła. Po ustawieniu sobie za cel zobaczenie kończącej grafiki finalizującej 999 księżyców, przynajmniej ma to wszystko jakiś sens.
 2. Texz

  Super Mario Odyssey

  Już 3D World wydaje się dużo trudniejszy. Ciężko się znowu przestawić na starą mechanikę, gdzie skucie bez grzybka = strata życia. Odyssey w tej kwestii jest znacznie przystępniejszy, choć nie oznacza to że mniej wymagający.
 3. 25 godzin i końcówka. Dziwne bo wcale nie rushowałem, tylko dobijałem lv do kolejnych misji. Zakończenie jak Pan powyżej, jeżeli mówimy o dostaniu: Sądziłem, że szpilka starczy mi na co najmniej 3 razy więcej czasu koniecznego na zobaczenie napisów końcowych. Cóż, Divinity OS 2 nadchodzę.
 4. No Panowie, 20 godzinek mi pykło, nawet nie wiem kiedy. Poziom wejścia na początku jest dosyć wysoki, zwłaszcza że kompletnie nic nie pamiętałem z jedynki. Gierka dosyć szybko się rozkręciła, ilość zadań do wykonania przytłaczała, rozbudowa mechaniki gry, statek, statsy, motyw z dwoma klasami, no jest wszystkiego więcej i lepiej. Aż się zwykłe cRPGi wydają bardzo ubogie. Nie rozumiem też tych narzekań na ściany tekstu. Wszystko da się wchłonąć o ile ma się czas i chęci. Dla mnie minusem jest jednak za mała standardowa czcionka i zbyt małe ekrany dialogowe (trzeba przewijać tekst). Ale do wszystkiego da się przywyknąć.
 5. Na start spokojnie można brać samą Zeldę. Po miesiącu/dwóch ogrywać resztę tytułów.
 6. Chyba jestem w mniejszości ale wszystkie Zeldy dla mnie to była kaszka z mleczkiem.
 7. Jakieś wersje demo już można osłuchać. Nędza to mało powiedziane. I z czym do ludzi się pytam?
 8. Nowy album nie zachwyca :( 2/10
 9. I weź tu co wtorek skoncentruj się w pracy.
 10. W takim razie nawet im nie puszczaj piątego odcinka, bo będziesz musiał ich wybudzać jakimiś nietypowymi sposobami.
 11. Ten minisezon to jest mokry senm fanów. Wiadomo coś o pełnoprawnym sezonie, czy nie chcą zarobić grubych milionów i znowu schowają serię do szafy na kilkanaście lat?
 12. Jakie tu chcesz rozwiązanie i rozwój wypadków, Mulder fajnie to ujął. Wszystko to ściema.
 13. Nowy odcinek jest mocno komediowy. Pozytywne zaskoczenie bo oczekiwałem czegoś meh.
 14. W pierwszym odcinku motyw z mnie roztrzaskał o ziemię. Znak dzisiejszych czasów. btw.
 15. Trzeba przyznać, że serial powrócił w glorii i chwale. Warto było czekać.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.