Jump to content

Kącik Sportowy PE


Cris

Recommended Posts

  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Czyli zapewne nigdy ;] bo nigdy miejsca nie będzie.

Uwierz mi , że gdyby zrobić ankietę ponownie (z pytaniem : czy chcesz aby kąciki wróciły do PE ) to większość opowiedziałaby się za TAK.

Ja w ankiety nie wierzę... po prostu wam zależało na pozbyciu się ich.

 

?

 

Przenoszę tutaj dyskusję

Link to comment

Nikomu nie można było w pełni dogodzić, bo sam nie czytałem ani kącika bijatyk, ani RPG, ale Sportowy był jedną z ważniejszych lektur w PE i dlatego zostawiłbym wszystkie. Żałuję, że już nie można poczytać poradników, wypocin, wyników, chociaż jak nie było materiału i zapychało się to relacjami z kolejnych turniejów PESa, gdzie zmieniały się tylko nicki to lepiej zachować te strony na co innego.

Link to comment

Cris, niby czemu miałoby nam zależeć na pozbyciu się kącików? Były w PE od niepamiętnych czasów, inne pisma na rynku "pożyczały" sobie koncepcje na niektóre z nich. Dla mnie osobiście jest frajdą prowadzenie kącika sportowego. Sami byliśmy zdziwieni wynikami ankiet, ale kąciki naprawdę zostały ocenione wyraźnie gorzej niż większość stałych rubryk.

Link to comment

Zarówno kącik sportowy jak i bijatyk są/były podstawową lekturą dla mnie od kiedy się pojawiły. Jeżeli mam być szczery to materiału było sporo bo o turniejach w pesa 09 nie było napisane nic a nic co aż dziwiło bo było kilka eventów - szynka cup i NH cup turnieje z tradycją , zawsze opisywane w psxextreme no ale skoro ma o tym pisać Esiek który na turniejach od 2 lat się nie pojawia wogóle to ja to rozumiem(tzn nie rozumiem co on tam jeszcze u was robi). To samo tyczy się miastowych lig a dokładnie cyklu turniejów z rankingami miastowymi które stały się alternatywą dla posuchy turniejowej i tak we Wrocławiu , Białymstoku i Knysznie takie ligi istnieją mają swoją renome , takich eventów troszke mniejszej rangi było sporo a ludzie organizujący je bardzo się starają wspomóc i odbudować umierającą scenę ale nie o nich nic nie było natomiast zapowiedzi nowej fify nie raz zapełniały luke w kąciku mimo że powinny znbajdować się w dziale zapowiedzi. Jak dla mnie potrzebny jest wam nowy człowiek od pesa taki który regularnie jeździ na turnieje i zna doskonale scene i to co na niej się dzieje . Pes w kąciku sportowym to była tradycja !

Edited by zajman
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...