Jump to content

Cris

Użytkownicy
 • Posts

  3212
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Everything posted by Cris

 1. Tylko w 3 miastach w PL nocna przedsprzedaż (znam jedno, moje)
 2. Na końcu dodatku gdy Mr. Lusterko ?
 3. Cris

  Coldplay

  Przecież oczywistym jest, że MX to najgorsza w dorobku płyta. Ale nie jest tragiczna, jest niezła. Tylko problem w tym, że poprzeczka była zawieszona już bardzo wysoko poprzednimi albumami. 1.AROBTTH 2.X&Y 3.PARACHUTES 4.VLV 5.MX Coldgay hehe
 4. Cris

  Coldplay

  to chyba najgorszy kawałek z płyty.
 5. Cris

  Coldplay

  Mylo Xyloto wyciekła http://linksafe.me/d/3c12624942
 6. Ciekawy jestem kto w ogóle obejrzy mecz Korei z Polską ... mecz o 13:00 w piątek.
 7. 4-1 dla Twente dziękujemy
 8. W Wiśle nie zagrają Genkow , Małecki i Melikson. O ile pierwsi dwaj są do zastąpienia , to brak Meliksona da się we znaki. Inny wynik niż porażka będzie sukcesem.
 9. To pewnie tym drugim będzie mecz z Egiptem. Piramidy są.
 10. 7 października gramy z Koreą Południową w Seulu , a 4 dni później rywalem będzie ktoś z Afryki lub Europy (też na wyjeździe). My się przygotowujemy do Euro czy do World Cup?
 11. Cris

  Coldplay

  Inspirowali się sztuką uliczną i antynazistowskimi ruchami. http://www.xylo.me/ stąd nazwa. Mejm ... już "ukradli" http://www.youtube.com/watch?v=CV87-38W5R0
 12. Aferę z powodu siniaczka robią... pewnie, że zagra.
 13. Cris

  Coldplay

  Nie. Nowy album - MYLO XYLOTO - 24 października.
 14. http://www.youtube.com/watch?v=_yaWLEfvyFw
 15. (pipi)icie jakobyście się dopiero co obudzili. To normalny zabieg. Przecież to KLUBY , a nie reprezentacje (chociaż tu też to zaczyna się zmieniać). W klubie nieważna jest narodowość, a wyniki. I (pipi), że w Wiśle gra 2 Polaków w wyjściowym składzie. Przeważnie czytam tutaj, że Polacy są słabi więc powinno być to wam na rękę. A najważniejszym chyba jest to, że Wisła Kraków to Polski klub. śmierdzi hipokryzją
 16. Z jakiego to filmu bo bym se obejrzał
 17. Berberovic z Litexu już nie wierzy w awans i zyebał do Duisburga.
 18. A ja mam odwrotne wrażenie. Dlaczego? A przez kąśliwe uwagi dotyczące polskich klubów grających w tym sezonie w pucharach.
 19. http://www.youtube.com/watch?v=S0SMupagjEQ&feature=topvideos_sports
 20. A na PGE Arena w Gdańsku można już grać w piłę (dziś Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał pozwolenie na użytkowanie stadionu).
 21. najpierw mi.. bo kończe więcej :] ... :[

×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.