Jump to content

Konfiguracja


raven0

Recommended Posts

  • Replies 8
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Głupie pytanie. Nie ma czegoś takiego jak najlepsza konfiguracja. Każdy gracz posługujący się padem ustawia sobie górne przyciski tak jak mu jest najwygodniej. To też zależy od postaci, jaką grasz (znam graczy mishimami/Hwo ustawiających sobie RP/RK pod triggery). W mojej opinii każda osoba rodzi się z określonym configiem zapisanym w DNA, na wszelki wypadek, gdyby coś spowodowało, że ta osoba nie grałaby na sticku. Powodzenia! :)

Link to comment

R1 - dwie nogi, X + O

L1 - dwie ręce TR + KW

R2 - chwyt TR + O

L2 - O + KW.

 

Lubię tę konfigurację, bo często przy zawodnikach trzeba wklepywać różne podwójne/potrójne kombinacje.

Zwłaszcza jak się robi multipartsy Kingiem. A zazwyczaj gram Devil Jinem i pod ręka lubię mieć reversale.

Link to comment

Wczoraj sobie akurat zmieniłem config, przerzucając dwie ręce z L2 na L1, bo palec wskazujący jest szybszy niż środkowy (do wyrywania z rzutów). Reszta: L2 - prawy rzut lub 2+3 (zależnie od tego, kim gram), R1 - 1+4, R2 - dwie nogi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.