Skocz do zawartości

FIFA 10


Gość kufir

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Wiem że jest osobne miejsce na forum dedykowane serii Fifa ale tam nie mogę otrzymać odpowiedzi od posiadaczy ps2 i fify 10.

Otóż czy gra podczas dużego zamieszania na polu karnym traci wam FPS ? (przycina się )

Obecnie gram na kamerze dynamicznej gdzie też graficznie najładniej prezentuje się gra i przycięć nie ma. (wyłączyłem radar i nazwiska piłkarzy nad głowami). Gdy grałem na kamerze szerokokątnej lub telewizyjnej przycięcia zdarzały się kilka razy w meczu.

 

Nie wiem czy to wina gry, mojej gry (oryginał) czy konsoli (jest nowa nie przerabiana)

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 20
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam.

Wiem że jest osobne miejsce na forum dedykowane serii Fifa ale tam nie mogę otrzymać odpowiedzi od posiadaczy ps2 i fify 10.

Otóż czy gra podczas dużego zamieszania na polu karnym traci wam FPS ? (przycina się )

Obecnie gram na kamerze dynamicznej gdzie też graficznie najładniej prezentuje się gra i przycięć nie ma. (wyłączyłem radar i nazwiska piłkarzy nad głowami). Gdy grałem na kamerze szerokokątnej lub telewizyjnej przycięcia zdarzały się kilka razy w meczu.

 

Nie wiem czy to wina gry, mojej gry (oryginał) czy konsoli (jest nowa nie przerabiana)

 

 

Fifa na PS2 zawsze miała zarywającą animację. Porzuć ją i graj w PES'a.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Wiem że jest osobne miejsce na forum dedykowane serii Fifa ale tam nie mogę otrzymać odpowiedzi od posiadaczy ps2 i fify 10.

Otóż czy gra podczas dużego zamieszania na polu karnym traci wam FPS ? (przycina się )

Obecnie gram na kamerze dynamicznej gdzie też graficznie najładniej prezentuje się gra i przycięć nie ma. (wyłączyłem radar i nazwiska piłkarzy nad głowami). Gdy grałem na kamerze szerokokątnej lub telewizyjnej przycięcia zdarzały się kilka razy w meczu.

 

Nie wiem czy to wina gry, mojej gry (oryginał) czy konsoli (jest nowa nie przerabiana)

nie wiem czy wiesz ale juz jest nowa generacja konsol. fifka na ps2 to jest robiona w stylu byle tylko byla i nie ma sie co dziwic ze w duzym zamieszaniu przytnie. w ogle to cud ze jeszcze ja na dwojke tworza choc moze to troche za duze slowo ;)

Odnośnik do komentarza

Rewelacyjna ta fifa, zagrywam się już równy tydzień. Z konsolą super można się pobawić, (dodano jeden stopień trudności) a przy grze na dwa pady z żywym przeciwnikiem gra dopiero nabiera kolorów.

OLBRZYMIA grywalność jestem w szoku ze PS2 posiada jeszcze taki hit:)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Tak. Fify 09 nie mialem, za to PESa, ale tym razem przesiadłem się na FIFĘ, gdyż zdecydowanie wersja 10 mimo, że nie tak debeściarska jak na PS3 czy IXa oferuje znacznie fajniejszą rozgrywkę/grafikę/składy i klimat niż PES 2009/2010. A z tego co przeczytałem w recenzjach i opisach PES 2010 właściwie stoi w miejscu, więc nawet nie będę próbował wydawać kasy. Także śmiało polecam FIFĘ 10 i wg. mnie w tym roku FIFA odebrała pierwszeństwo PESowi. Ehh niestety, albo stety. Tak jak FIFa od 08 zaczęła się ruszać, tak PES po 6 zatrzymał się w miejscu. Takie są moje odczucia, dlatego w tym roku zwyczajowo wybieram FIFKĘ.

Edytowane przez Re
Odnośnik do komentarza

Mam pytanko

Czy warto zmieniać klub po zakończeniu sezonu w Wirtualnej Gwieździe?

Dostałem kilka ofert i nie wiem, czy to coś daje dodatkowego, czy lepiej rozwija się mój zawodnik czy po prostu to taki bajer nie mający na nic wpływu.

 

NIe grałem jeszcze w ten tryb. Bawię się w Sezon oraz w Turniej (MIstrzostwa Swiata)

 

 

Jak się prezentuje Wirtualna Gwiazda i tryb menażerski ?

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...