Jump to content

ciwa22

Użytkownicy
 • Content Count

  1528
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

436 Wybraniec

About ciwa22

 • Birthday 12/09/1984

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Nowy Sącz
 • Zainteresowania:
  Wiele
 • PSN ID:
  Marcepan24

Kontakt

 • GG:
  8618906

Recent Profile Visitors

2047 profile views
 1. Grosza daj Andrzejowi, sakiewką potrząśnij, sakiewką potrząśnij.
 2. Magiczny temat - kocham te klimaty. Wrzucajmy tu muzykę i się nią jarajmy.
 3. W sumie komputery istnieją po to, żeby tarzały się po podłogach niczym plugastwo w formie najczystszej. Konsole za to dumnie, wysoko na półeczkach - piękna sprawa
 4. Potwierdzam, tym dzbanem jestem ja. Co do "konsolowej duszy", to jeśli na tym etapie twojej egzystencji (zakładam, iż jesteś osobą co najmniej pełnoletnią) ta sentencja wywołuje u ciebie jedynie złośliwy uśmieszek, to nie ma sensu dyskutować na ten temat. Albo się to czuje, albo nie. Dla mnie fakt, w jaki plastik opakowany jest sprzęt, na którym zdarza mi się gamingować ma znaczenie, ponieważ otoczka (background) jest tak samo ważny, jak sam gaming. Pozdrawiam też niekumatych, bo to nie ich wina, że lubią grzebać śrubokrętem w zestawach komputerowych (bez)klasy pc, tylko ich starych.
 5. Designersko g.ówno przeokrutne - jeśli komuś to się nie kojarzy z pecetem, tzn że ma jakiś powód żeby kłamać, że mu się nie kojarzy z pecetem. Nazwa to jakieś kolejne literko-cyferki od oznaczeń podzespołów i innego blablabla. Czemu Spencery po prostu sobie nie odpuszczą i nie poinformują kolejnych generacji swoich "fanów", że oni to cały czas byli w pecety, no ale pod płaszczykiem "konsol" się teraz zarabia pieniądze, więc wyszło jak wyszło? Pewnie dlatego, że na konsolach się teraz zarabia pieniądze. Jeśli to coś ma oficjalnie w swojej definicji słowo "konsola", to jest to zdecydowanie poważny kandydat na najbrzydszy design ever w historii plastikowej branży do gier video.
 6. Najlepszego stary koniu.

 7. ciwa22

  CAPCOM HOME ARCADE

  Ja bym to zmodował tylko pod CAPCOMowy soft. Cały CAPcade czyli wszystkie CPSy. Podobnie zrobiłem z NESem mini. Nie "zaśmiecałem" go innym setem, niż ten NESowy.
 8. Na zdjęciach miejscówka prezentuje się dużo gorzej niż na materiale. Poza tym użytkownik Quake bardzo ujmująco opowiada o swoim hobby.
 9. Witam serdecznie. Szukam pewnej piosenki. To był koniec poprzedniego stulecia, wakacje 97,98 lub 99. W swojej telewizji kablowej miałem tylko jedną stacje muzyczną - niemiecką Vivę, na której rządził i dzielił popularny murzyn Mola Adebisi rodem z Nigerii. Poszukuję wakacyjnej piosenki, której wykonawcami była ekipa złożona z trzech latynosów. Z tego co pamiętam, śpiewali po hiszpańsku. Jeden grał na gitarze, na klipie kręcili się chyba po jakimś mieście, na bazarze, byli ubrani na czarno itp. Ktoś kojarzy?
 10. ciwa22

  Zakupy growe!

  Święci niebiescy! Co tu się dzisiaj odplebaniło?
 11. Szczerze? Użytkownik Quake96 ani trochę nie przejął się tym brutalnym atakiem słownym i nagrał nawet 22 minutowe video, gdzie demonstruje zalety swojego HCRoomu. Chyba nie trzeba się o niego aż tak martwić.
 12. ciwa22

  SAMURAI SPIRITS/SHODOWN

  PS4 to kupa, dlatego nigdy tak stanowczo nie wyczekiwałem premiery kolejnego sprzętu Sony. Na Pro też taki długo loading?
 13. ciwa22

  Street Fighter V

  SF5 powoli, acz systematycznie zmierza ku wersji Perfect Edition. Chyba zbliża się właściwy czas na rozpoczęcie zabawy z tym znakomitym tytułem
 14. Z tego co mi wiadomo, użytkownik Quake96 to typ retro-majsterkowicza, w dodatku w młodym wieku, więc rozumiem, że to co na półkach i w obrębie zainteresowań to schludne i pieczołowicie wyeksponowane, a reszta ujdzie w tłumie. Jeśli jednak chciałby połączyć retro zainteresowania z modnie i czysto prezentującym się pomieszczeniem, to moim zdaniem powinien zacząć od pozbycia się tej tapety. Zamiast niej, walnąć fajny np. seledynowy kolorek na ściany i już odbiór pomieszczenia będzie zupełnie inny. W sensie pozytywnym. Oczywiście niektórym Polakom 2019 nigdy nie dogodzisz, ale to już zupełnie inna kwestia.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.