Jump to content

ciwa22

Użytkownicy
 • Content Count

  1623
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

525 Wybraniec

About ciwa22

 • Birthday 12/09/1984

Informacje o profilu

 • Płeć:
  mężczyzna
 • Skąd:
  Nowy Sącz
 • Zainteresowania:
  Wiele
 • PSN ID:
  Marcepan24

Kontakt

 • GG:
  8618906

Recent Profile Visitors

3584 profile views
 1. No to chyba najlepiej odwołać albo poczekać aż się trochę ochłodzi. Szkoda zdrowia.
 2. SS gierką z gatunku "śpieszmy się ogrywać..."? Solidne info. Starsze części są lepsze, bo będzie można w niej grać nawet po wyłączeniu jakiegoś tam serwera? Coś w tym jest. Bez złośliwości, co najwyżej wesołej: Skąd pomysł na dożywotnią fascynację tematem loadingów w bijatykach na PS4? Coś na co nie mamy wpływu chyba lepiej po prostu zaakceptować, ja tak zrobiłem w przypadku np SF5 i żyje mi się całkiem ok. Poważnie, polecam po prostu odpuścić użytkowniku gdyż w innym wypadku ta zgryzota cię po prostu pochłonie. Co mnie to obchodzi? Mam dobre serce oraz wierzę w karmę.
 3. Zgódźmy się wszyscy, że gdyby Joel Pohjanapalo wykorzystywał do strzałów na bramkę przeciwnika też lewą nogę, a Robin Lod potrafił truchtać z piłką przy nodze, Suomi strzeliliby przynajmniej jedną bramkę w pierwszej połowie.
 4. Finlandia-Rosja 1:1Turcja-Walia 2:0Włochy-Szwajcaria 1:1Ukraina-Macedonia Płn 2:2Dania-Belgia 0:3Holandia-Austria 2:1Szwecja-Słowacja 2:1Chorwacja-Czechy 1:2Anglia-Szkocja 2:2Węgry-Francja 1:0Portugalia-Niemcy 1:1Hiszpania-Polska 2:1
 5. Przy trzeciej bramce nie było spalonego?
 6. W siatkówce jesteśmy piękni. Przypominam, że to sport drużynowy. EDIT: Szwed właśnie piknie sobie zrobił trzech konkwistadorów w ich polu karnym. Juch, że naturalizowany.
 7. (Nie)stety też jestem z klubu 30+ i nie przeżywam już tak jak jeszcze 7 lat temu. Mecz się skończył, piłka toczy się dalej (w kolejnych spotkaniach). Przede mną (a być może także przed wami) jeszcze srebro, yerba mate, zieloni górale oraz król Artur. Nadal warto żyć i się uśmiechać, bracia Polacy.
 8. Ludziska, ten hejt na Lewego...Zawsze twierdziłem, że ten gość to niezbyt charyzmatyczna postać więc żaden kapitan, ale twierdzić, że drewniak....
 9. Dopóki Polska w grze. W 2016 Portugalia wyszła z grupy przy pomocy trzech punktów.
 10. Pofrunął skrzydłem Puchacz. Niestety wrzutka okazała się niecelna gdyż biegał na pełnej parze przez 90 minut.
 11. Inter ładnie. Krychowiaka szkoda, aktualnie nie mamy lepszego pomocnika.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.