Skocz do zawartości

Sentyment


Kosmos

Rekomendowane odpowiedzi

Odgrzewając stare kotlety z psx-a wpadłem na pomysł aby otworzyć taki temat.

Nigdzie nie zauważyłem takiego tematu, chociaż na łamach PE było sporo listów traktujących o sentymencie do gier. Jak u Was zaczęła się przygoda z grami, jak postrzegacie sentyment do gier i konsol? Co gry zmieniły w Waszym życiu?

 

 

U mnie zaczęło się od pegasusów z targu:P Były to czasy podstawówki, kiedy wiele kolegów zapraszało się do domu by pochwalić się nowym kartridżem czy też samą konsolą. Te magiczne dyskietki 9999... in 1 to coś pięknego. Te czasy wspaniale wspominam w dobie next genów, fajne uczucie towarzyszyło kupowaniu gier za 8 zł lub ich wymienianiu za 3:D Z PSX-em zetknąłem się stosunkowo późno, ale tekken 3, GT2, ISS zaczarowały....Cały dzień mogłem też wtedy grać w fisherman baits:D (czy jakoś tak) Zacząłęm czytać PE, przyszła faza na ps2, której do dziś jestem szczęśliwym posiadaczem i jestem zadowolony ze swojej kolekcji gier. Moja konsola jest gruba ale za to ją kocham :wub: Miałem jedną wcześniej ale padła, piękne były chwile naprawiania lasera, metodą patyczek do uszów, spirytus i trochę szczęśćia :wub:

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 1
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No i co z tym tematem? Właśnie go wygrzebałem. Całkiem ciekawy a umarł. Sam kiedyś miałem podobny na starym forum, tytuł "Wspomnień Czar" i pamiętam że całkiem prężnie się rozwijał. Ja osobiście mam sentyment do salonów gier gdzie zacząłem swoją przygodę, NES kuzynki na którym pykałem z nią w Contrę :), później pegasus (rambo) który wyleciał przez okno jak spalił mi się :D, dalej był PSX i najpiękniejsze chwile mojego życia równocześnie, pamiętam jak grałem w FFVII bez memorki (skończyłem pierwszą płytę nawet :D ). Wspomnienia growe to temat rzeka, także zapraszam do tematu :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...