Jump to content

Sentyment


Kosmos

Recommended Posts

Odgrzewając stare kotlety z psx-a wpadłem na pomysł aby otworzyć taki temat.

Nigdzie nie zauważyłem takiego tematu, chociaż na łamach PE było sporo listów traktujących o sentymencie do gier. Jak u Was zaczęła się przygoda z grami, jak postrzegacie sentyment do gier i konsol? Co gry zmieniły w Waszym życiu?

 

 

U mnie zaczęło się od pegasusów z targu:P Były to czasy podstawówki, kiedy wiele kolegów zapraszało się do domu by pochwalić się nowym kartridżem czy też samą konsolą. Te magiczne dyskietki 9999... in 1 to coś pięknego. Te czasy wspaniale wspominam w dobie next genów, fajne uczucie towarzyszyło kupowaniu gier za 8 zł lub ich wymienianiu za 3:D Z PSX-em zetknąłem się stosunkowo późno, ale tekken 3, GT2, ISS zaczarowały....Cały dzień mogłem też wtedy grać w fisherman baits:D (czy jakoś tak) Zacząłęm czytać PE, przyszła faza na ps2, której do dziś jestem szczęśliwym posiadaczem i jestem zadowolony ze swojej kolekcji gier. Moja konsola jest gruba ale za to ją kocham :wub: Miałem jedną wcześniej ale padła, piękne były chwile naprawiania lasera, metodą patyczek do uszów, spirytus i trochę szczęśćia :wub:

Link to comment
  • 4 months later...
  • Replies 1
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

No i co z tym tematem? Właśnie go wygrzebałem. Całkiem ciekawy a umarł. Sam kiedyś miałem podobny na starym forum, tytuł "Wspomnień Czar" i pamiętam że całkiem prężnie się rozwijał. Ja osobiście mam sentyment do salonów gier gdzie zacząłem swoją przygodę, NES kuzynki na którym pykałem z nią w Contrę :), później pegasus (rambo) który wyleciał przez okno jak spalił mi się :D, dalej był PSX i najpiękniejsze chwile mojego życia równocześnie, pamiętam jak grałem w FFVII bez memorki (skończyłem pierwszą płytę nawet :D ). Wspomnienia growe to temat rzeka, także zapraszam do tematu :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...