Jump to content

Box na baterie.


Recommended Posts

Nie wiem jakim cudem pękło mi pudełko na baterie w padzie. Podejrzewam że ktoś z domu mu w tym niecelowo pomógł, ale nie o tym mowa. Teraz baterie trzymają się w nim bardzo luźno, przez co przy mocnych wibracjach (np. strzelanki) pad się wyłącza, co doprowadza mnie do wściekłości, bo zanim uruchomię go ponownie, najczęściej leże na ziemi albo kończę z małą ilością życia. Czy takie coś kwalifikuje się pod naprawę gwarancyjną? Jeśli nie, co w takim razie robić? Nowego pada się nie opłaca kupować, zaklejanie taśmą nie pomaga, bo nie idzie tego docisnąć i zakleić, znalazłem na Allegro takie pudełko, ale kosztuje 3 dychy, co się raczej nie opłaca.

Link to comment

jesli gwarancji nie uznają to jedyną radą bedzie kupienie charge&kit - czyli akumulatorka z kabelkiem - zastąpi baterie razem z pudełkiem na baterie

cena ok 60-70zł

 

zestaw ten kupisz już za 30 zł.

 

ewentualnie zainwestuj w nowego pada. Kupisz już za 70 zł

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.