Skocz do zawartości

Christie Monteiro


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 6
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Z tego co się orientuję to 3+4 nie daje B!, ale 3+4,3 już tak, niemniej powodzenia żeby to posadzić w stojącego przeciwnika!

 

Pisząc RLX 4~3 mam na myśli JS na low po którym zostajemy w HSP, więc ja robię z reguły HSP 2,4 lub ~f, RLX 2,3.

 

Po HSP 4 W! siedzi zawsze HSP 2,4, ale więcej bierze: HSP 2, FC d+2, WS 4 jednak z kątów często nie trafia.

 

W tej części w moich oczach bardzo zyskało HSP d+3+4, które magicznie omija dużo ciosów na mid, a także (FC)d+1_d+2 od większości postaci, będąc przy tym mocnym juggle starterem! Można pokusić się więc o konkretną wymianę z HSP o czym w DRce nie było mowy - teraz, gdy mamy do dyspozycji jeszcze niewyrywalny rzut, 10-klatkowego mida gaszącego często wszystkie próby przerwania, czy też lowa z konkretną przewagą, gra w HSP daje dużo więcej przyjemności! :D

 

Zacząłem też używać nowego przejścia z RLX do HSP (RLX f+1+2), które jest naprawdę szybkie i daje konkretne możliwości mieszania i zaskakiwania nieogranego przeciwnika!

 

IMHO - T6 Christie>>>DR Christie.

Odnośnik do komentarza

Ten mid to HSP 4.

 

 

Jeśli możesz, to nagraj tego pierwszego juggle'a.

 

 

@Tokis

Pod ścianą spróbuj coś takiego: RLX 4~3, HSP 2,4,3. Jeśli przeciwnik nie zrobi rolla, to ostatni cios wejdzie. Jeśli zrobi, to zamiast kończyć stringa możesz za pomocą HSP 2,4,b+1+2 wejść znowu do HSP i tutaj pomęczyć przeciwnika.

Jest jeszcze taka opcja: RLX 4~3, HSP f, 1,2 i stary przeskok nad rollującym przeciwnikiem, po którym czasem zrobisz gwarantowane BT d+1 lub BT d+2. Ale czy wybitka z FC jest potem na gwarancie, to już nie wiem.

Edytowane przez Di
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Chciałbym jakieś fajne ściany do Krystyny lepsze niż u+4, d/f+3+4. Może ktoś z Was kombinował z u/f+3+4. Wydaje mi się, że ten cios ma potencjał w tej kwestii.

 

Ze standardowych juggli polecam to:

RLX 4~3 HSP 2 b+3,3 RLX 2,4 (B!) d+2,3 RLX 3

i wariacje. Można to robić z wszystkich wybitek po modyfikacji.

 

Po d/f+3+4 ja robię d/f+1,1 u/f+1+2 (B!) b+4,4,3+4. Jak macie lepszy standard to piszcie.

 

Po rzucie 1+3 robimy d+4,3. Low wchodzi na gwarancie a jak kolega źle wstanie to łyka wszystko w plecy.

 

Po trafionym FC d/f+4 RLX mamy parę szybkich lowów (4~3 albo 1,3), które są spoko jeśli przeciwnik się ich nie spodziewa. Jeśli się spodziewa będzie parował albo, co gorsza stosował low crushującą wybitkę. Na takich ananasów robimy RLX 4. Przewaga w klatkach pozwala to stosować na pewniaka (chyba) a po ewentualnym bloku jesteśmy bezpieczni.

 

Niestety nie poszczujemy już tak jak w piątce i DeeRce wstającym 3, które przewraca tylko na CH i w paru dziwnych sytuacjach. Mamy tu do czynienia ze znacznym osłabieniem postaci w tej kwestii niestety, bo juggle po tym należały do najsilniejszych w grze (obok Xiały). Nie mamy też f,f+3 z rozbiegu a zamiast tego jakąś ciulową strasznie karalną podcinkę.

 

Bardzo doceniłem "sidestepy" z RLX. Są wbrew pozorom dość szybkie i zmieniają rytm wyprowadzania ataku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...